1984: یک موقع نگاه برادر بزرگ و پایان دادن به حریم خصوصی

در سال 1949 جورج اورول منتشر شده او کتاب 1984یک نگاه به آینده dystopian که در آن دولت با نام مستعار برادر بزرگ نظارت بر تمام فعالیت های انسانی و squelches هر گونه مخالفت و فردیت. در آن زمان او را تحت تاثیر قرار بود توسط شوروی و استالینیسم و حوادث در اروپا پست جنگ جهانی دوم است.

نمایشنامه نویس مایکل ژن سالیوان گرفت که مواد و تبدیل آن به یک عمل بازی یک بازی است که در مورد رفتن روی صحنه در کوچه تئاتر.

در سال 1984کوچه شرکت عضو شاون همیلتون نقش وینستون یک زنبور کارگر که دچار مشکل می شود زمانی که او شروع به نوشتن یک دفتر خاطرات فعالیت های ممنوعه توسط دولت است. او به زودی جمع آوری شده توسط دولت و شکنجه در مورد آنچه که او و رابطه اش با جولیا زن او را دوست دارد.

در سال 2020 البته ما در جامعه ای زندگی با کمی انتظار حفظ حریم خصوصی. ما رفتن به فروشگاه مواد غذایی و دریافت ناخواسته کوپن بر اساس آنچه که ما به تازگی خریداری شده است. برای ارتباط با دوستان و خانواده ما تسلیم اطلاعات ارزشمند در Facebook حتی دانستن اینکه اطلاعات شخصی ما داده ها را استخراج و ارسال به cybersphere. ما موافق با لینک ارتباط با مردم ما حتی نمی دانم غریبه ها به دنبال یک مزیت است.

بله, این است که بسیار به موقع بازی. شما را به تعجب آنچه اورول فکر می کنم از این همه.

“من همیشه خوشحالم که من یک بازی که مربوط به” همیلتون می گوید. به عنوان بازی باز می شود, او می گوید: “من در بر داشت در یک سلول زندان. مچ دست من گره خورده به کابل برق. من در زندان از نوع پرش کت و شلوار. وجود دارد یک کمربند دور گردن من اتصال من به یک محل مرکزی در طبقه. این نمایش کمدی این فصل است.”

اگر چه اجراهای قبلی در جای دیگر از سال 1984 نگه داشته و آن را در تئاتر کوچه می گذرد زیادی با نسخه خود را. بازیگران شامل پنج شرکت دیگر از اعضای (Elizabeth Bunch, Chris Hutchison, دیوید Rainey, Jay Sullivan و تاد Waite) بسیاری از آنها در لباس پوشیدن در اواسط قرن 20 تیره مناسب (مرتب کردن بر اساس از مردان در سیاه و سفید نگاه همیلتون می گوید).

“مجموعه ای است از یک کف شیشه ای با 20 چراغ در پایین صدر توسط پانل دیگر از 20 چراغ در بالا و یک غول بلوک است که به نظر می رسد مانند آن را در مورد به له من,” او می گوید.

بخش سخت است و فقط این بازی خود را همیلتون می گوید. “آنها در حال تلاش برای شکستن او را از عشق خود را برای یک زن است که او ملاقات کرد به او خیانت او.” اندکی پوشش نقره ای, او می گوید این است که افرادی که در حال شکنجه وینستون “تبدیل شده اند آلوده به ایده و ایده آزادی اندیشه است. پس از شکنجه گران در حال تغییر توسط خود بازجویی از وینستون. اما آن را هنوز هم دشوار است.”

وینستون با این نسخهها کار در وزارت اطلاعات کار و وظیفه است با تغییر گذشته است. اگر به عنوان مثال رهبر یک پیش بینی که نمی آمد از طریق وینستون بازنویسی مقالات خبری به بازتاب آنچه واقعا اتفاق افتاده است. “بنابراین رهبر حزب هرگز اشتباه” همیلتون می گوید. “اگر جیره برش را تغییر دهید این مقاله پس از آن به نظر می رسد مانند وجود دارد هرگز هر بیشتر.”

با وجود ترس وینستون می شنود در مورد انقلاب و تصمیم می گیرد او می خواهد برای پیوستن به مبارزه در برابر همه این کنترل. اما او می ترسم. “او شجاعت از او اتفاق می افتد برای دیدار که در اصل او متنفر بودم و آنها را به امر” همیلتون می گوید. “او حاضر است برای مبارزه با این حزب است. او حاضر است برای پیوستن به انقلاب است. اما آزادی او می آید در این لحظه که او آزاد است در بدن او و قادر به سرقت چند لحظه.”

“وینستون می خواهد برای پیدا کردن انقلاب است. او ترس او را کوچک می ترسم کارگر. اما ذهن او بسیار تیز و او را باور نمی کند حزب خط. در واقع او را به خاطر آن دیده می شود. او را دیده گذشته. آن کار خود را.”

توصیف بازی همیلتون می گوید: “این واقعا یک نوع هیجان انگیز آن را به یک نوع از یک داستان ترسناک. کمی آن مانند یک Jordan Peele دانلود فیلم. وجود دارد کاملا چند مردم که لذت بردن از آن نوع صدا از ترس.

“من فکر می کنم این مهم است. مردم مشکل دارند و اعتقاد داشتند که چیزی می تواند اتفاق می افتد. تئاتر باز می شود تا conept یا این ایده که این می تواند یک احتمال است. یک هولناک امکان. اما اگر شما در مورد آن فکر نمی کنم آن را بیشتر احتمال دارد که این می تواند اتفاق می افتد.

اجرای برنامه ریزی شده برای ماه مارس 6-29 در 7:30 p. m. روز سه شنبه از طریق پنج شنبه ها و یکشنبه 8 بعد از ظهر روزهای جمعه و شنبه و 2:30 بعد از ظهر روزهای شنبه و یکشنبه در کوچه تئاتر 615 تگزاس. برای اطلاعات تماس 713-220-5700 و یا بازدید alleytheatre.org. $30-$91.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>