2 تعطیلات آخر هفته از گوش های بزرگ در سال 2021? بهتر است سوال: آیا می توانم یک جشنواره حتی اتفاق می افتد ؟

یکی از Knoxville, بزرگترین جشنواره در حال گسترش در آن رادار اما سازمان برنامه نمی آن را به اتفاق می افتد تا به زودی.

گوش بزرگ جشنواره می تواند بیش از دو تعطیلات آخر هفته در 2021 پس از لغو این رویداد را سال با توجه به COVID-19 اجازه می دهد هنرمندان به برنامه ریزی مجدد خود را لغو اجرای برنامه و اجازه می دهد جدید هنرمندان برای پیوستن به این لایحه.

جشنواره, موسس, اشلی Capps گفت: ناکس اخبار 2020 جشنواره بود در مسیر به موفق ترین تکرار به تاریخ ساخت آن را “فوق العاده دردناک” برای لغو.

“روزی که ما لغو شد روز ما فروش,” او گفت:. “من فکر می کنم ما تا به حال فقط یک تعداد انگشت شماری از بلیط باقی مانده است. آنها در حال رفتن به آن روز.”

در حال حرکت به دو تعطیلات آخر هفته در سال 2021 می تواند کمک به جشنواره گزاف گویی همراه با کسب و کارهای محلی است که بهره مندی از هجوم زیادی از مردم به ناکسویل.

آماده به pivot

ارائه منحصر به فرد برنامه نویسی بیش از دو تعطیلات آخر هفته قطعا می تواند یک معضل برای festivalgoers تلاش برای تصمیم می گیرید که تجربه جذاب ترین. اما آن را نیز “فوق العاده لوکس” قادر به انتخاب بین دو تاریخ Capps گفت.

“(دو تعطیلات آخر هفته) است که این طرح اگر چه به عنوان کسی می داند که دولت از coronavirus و همه گیر است به طوری غیر قابل پیش بینی در این نقطه خاص” Capps گفت. “این به طور فزاینده ای به دنبال تردید است که ما قادر خواهید بود برای اجرای این طرح به ما در نظر گرفته شده زمانی که ما در نظر گرفته شده در مارس. اما ما هنوز هم امیدواریم.”

گوش بزرگ سازمان در حال آماده محوری به تاریخ بعد اگر لازم است. اگر که اتفاق می افتد Capps گفت: امکان دو تعطیلات آخر هفته ممکن است فقط از پنجره به بیرون بروید.

اما گسترش این جشنواره در این راه چیزی است که سازمان با توجه به قبل از بیماری همه گیر.

بررسی فرصت های جدید

مردم از 48 ایالت و 22 کشور حضور داشتند این جشنواره در سال 2019. موفقیت خود را همچنان به رشد خود و سازمان برنامه ریزی شده است برای چگونه به رشد با آن است.

“رشد از جشنواره شده است بسیار قوی سال پس از سال پس از سال” Capps گفت. “و در همان زمان ما به رسمیت شناخته شده این جشنواره دارای یک شخصیت منحصر به فرد به آن اندازه از آن, اندازه سالن که در آن اجرای برنامه صورت گیرد walkability برای همه festivalgoers از محل به محل در قلب مرکز شهر ناکسویل.”

Capps گفت: این جشنواره نمی تواند از دست دادن این قطعات. در کیتا دی کاستلو جشنواره در کارولینای جنوبی و جشنواره فیلم ساندنس در یوتا را بیش از چندین تعطیلات آخر هفته. پس گوش های بزرگ دهندگان تصمیم به گرفتن یک صفحه از کتاب خود را.

بسیاری از هنرمندان برنامه ریزی شده به بازی بازی های 2020 جشنواره می تواند برنامه ریزی برای ماه مارس سال 2021, اما نه همه آنها می تواند همان آخر هفته.

“ما احساس می کردم که با حرکت به دو مدل آخر هفته ما می تواند ارائه فرصت برای مردم برای دیدن هنرمندان آنها امیدوار بود برای دیدن در سال 2020 و هنوز معرفی بسیاری از هنرمندان جدید به مخلوط” Capps گفت.

آخر هفته ها هر یک را ارائه می دهد تجربه منحصر به فرد منحصر به فرد با ترکیب اولیه. یکی از هیجان انگیز ترین اجزای Capps گفت: آنچه می تواند انجام شود در میان است.

روزهای هفته تا کی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به میزبان ویژه رویدادهای اجتماعی و برنامه های کمک رسانی برای افراد جوان است. این امکان بود که “گیلاس در بالا, پس به صحبت می کنند — چیزی که ما واقعا هیجان زده در مورد کاوش عمیق تر” Capps گفت.

تماس خشن را از نظر مالی و عاطفی

دو تعطیلات آخر هفته نیز می تواند کمک به جشنواره جستن از برخی از اثرات منفی ناشی از لغو.

“خوش شانس چیز در مورد گوش های بزرگ است که ما قادر به لغو بیش از دو هفته قبل از جشنواره است که ما را قادر به برنامه ریزی کمی بهتر است و به کاهش برخی از ضرر و زیان و اثرات منفی بر هنرمندان در شرایط سفر و هتل و غیره” Capps گفت.

Capps گفت: گوش بزرگ بود “هنوز هم از جیب خوب به شش چهره” با توجه به هزینه هایی از قبیل بازاریابی, برنامه ریزی و خاص سپرده است.

“در سطح شخصی من بود فقط خیلی افتخار می کنم از برنامه نویسی است که در این جشنواره ارائه شد در سال 2020 — من فکر می کنم ما برجسته ترین و پویا ترین صف به تاریخ,” او گفت:. “این سخت بود (لغو). هر دو از نظر مالی و عاطفی آن بسیار دشوار بود.”

گوش بزرگ مسترد همه بلیط نمی دانستند چه آینده از جشنواره خواهد بود. اما “فن مبتنی بر ابتکار عمل” به رهبری برخی از نگر festivalgoers برای اهدای پول بلیط خود را به این جشنواره است. این یک تلاش است که “صحبت می کند حجم در مورد آنچه در این جشنواره وسیله ای برای مخاطبان خود در خارج وجود دارد” Capps گفت.

‘واقعا چیز زیادی برای جامعه’

طرفداران می خواهند این جشنواره برای زنده ماندن و رشد. و Capps می خواهد همان را برای کسب و کارهای محلی اغلب با حمایت گوش بزرگ.

جشنواره شرکت کنندگان اقامت در هتل و غذا خوردن در رستوران ها و فروشگاه در فروشگاه ها و نوشیدنی در میله های زندان.

“به طوری که قادر به امید کمک به مردم برای ساختن کسب و کار خود را به عقب ارائه شده توسط یک جشنواره دو تعطیلات آخر هفته در یک ردیف و در آوردن مردم به اقامت در هتل و غذا خوردن در رستوران خواهد بود واقعا چیز زیادی برای جامعه به عنوان” Capps گفت.

جسی Newmister صاحب کایزن به یاد می آورد کسب و کار نزدیک به سه برابر در طول سال 2018 گوش بزرگ آخر هفته. هزینه های مرتبط با گوش های بزرگ تا به حال $2.1 میلیون دلار و تاثیر بر اقتصاد محلی در سال مالی 2017.

بازدید ناکسویل رئیس جمهور کیم Bumpas قبلا گفته ناکس اخبار که گوش های بزرگ در معرض ناکسویل به عنوان یک مقصد توریستی در سطح بین المللی بیش از هر رویداد فرهنگی است.

اما گوش های بزرگ است و نه فقط برای آن شناخته شده بین المللی مخاطبان آن را برای شناخته شده بین المللی خود هنرمندان است. و داشتن سفر مردم از سراسر جهان می آید با خود چالش های منحصر به فرد.

“من فکر می کنم یکی از چیزهایی که در مورد این بیماری همه گیر از آن گسترش می یابد و این واقعا بد در یک منطقه و سپس آن را می شود واقعا بد (در منطقه) در حالی که” Capps گفت. “وجود دارد از جمله عدم ثبات است.”

گزینه های روی میز برای ماه مارس

اگر گوش های بزرگ قادر است در ماه مارس جشنواره ممکن است قرار دادن یک تنگ تر کلاه فروش بلیط برای ایجاد کوچکتر جشنواره هر آخر هفته. وجود دارد ممکن است کمتر سالن یا سالن است که به عنوان پر بسته بندی شده.

گزینه های روی میز هستند اما نکته مهم این است که نگه داشتن کارکنان و هنرمندان و مخاطبان و جامعه امن Capps گفت.

“هستند بسیاری از ناشناختهها دست به گریبان با در این لحظه,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید