3 دلیل تنسی بسکتبال می تواند برنده SEC مسابقات و 3 دلیل آن را نمی توانید

تنسی بسکتبال نیست برنده SEC مسابقات از سال 1979 است.

بنابراین برای رسیدن به مسابقات NCAA برای سومین مستقیم فصل این جلد فقط مجبور به انجام چیزی است که آنها انجام داده اند در چهار دهه است.

در اینجا سه دلیل را جلد می توانید برنده مسابقات SEC و همچنین سه دلیل آنها نمی توانند:

سه دلیل

جان Fulkerson

Fulkerson شده است یکی از بهترین بازیکنان در ثانیه برای ماه گذشته است. او به طور متوسط 18.3 امتیاز در هر بازی در گذشته خود 10 بازی و نامگذاری شد به تمام تیم دوم-SEC در روز سه شنبه.

تاریخ رو به جلو است تنسی را بهترین فرصت برای ایجاد فشار از طریق مسابقات SEC. او یک مطلوب matchup در برابر آلاباما; به ثمر رساند او پس از آن-حرفه ای-بالا 22 امتیاز در فوریه. 4 در تاسکالوسا. شماره 8 دانه جلد (17-14) بازی شماره 9 دانه Crimson Tide (16-15) در روز پنج شنبه (1 p. m. ET SEC شبکه).

Fulkerson همچنین ثابت شده است که یک درد برای کنتاکی که در انتظار جمعه به عنوان شماره 1 دانه.

دفاع

مربی ریک بارنز بود مختصر دوشنبه در تنسی دفاع.

“من فکر می کنم ما یک تیم خوب دفاع زمانی که همه در حال انجام کار خود را,” او گفت:.

اگر Vols همه خوب بازی دفاعی آنها می تواند تجمع از طریق این مسابقات پس از یک بازی دفاعی در برابر Auburn در روز شنبه.

UT آگهی SEC در امتیاز در هر بازی با اجازه 64.2 و بلوک های لیگ-بهترین 5.6 عکس در هر بازی به دنبال در شما ایو Pons. تنسی نیز سوم است در SEC در زمینه هدف دفاع در 40.2%. دفاع مانند است که می تواند یک تیم در postseason به خصوص با پاهای سنگین و سریع turnarounds.

این بازی در حال تغییر دانشجوی سال اول

تنسی بود آن بهترین نسخه از خود را در چند هفته گذشته در نیمه اول برابر فلوریدا و نیمه دوم در کنتاکی و سپس آن بدترین نسخه علیه آبرن.

مشترک تم ؟ Josiah-Jordan James بازی خود را با بهترین نیمه از فصل سابق است. او تهاجمی در برابر فلوریدا و سپس به طور کامل کنترل بازی را در کنتاکی به عنوان UT آمد را به نفع خود. سپس او بدون نشان دادن در برابر آبرن.

“من به عنوان کسی دلیل این که شما احساس می کردم که او در نهایت تبدیل گوشه و شروع به یک جریان گفت:” بارنز که اضافه شده “وجود ندارد هر کسی در هر طبقه بهتر از او در کنتاکی.”

این دانشجوی سال اول بوده است متناقض در این فصل در حالی که مبارزه با آسیب کشاله ران. اما زمانی که او در تنظیم سرعت تنسی است که تیم های مختلف. که قابل مشاهده بود در تنسی نهایی سه به طور منظم فصل بازی.

سه دلیل چرا که نه

عمق

تنسی رشد کرده است به طور فزاینده ای متکی بر آن استارت در در پنج بازی گذشته اما نیاز آن نیمکت را به نفع خود در نشویل.

“ما باید به بازی آنها” بارنز گفت. “من فقط می دانم که ما باید آن دسته از بچه ها رفتن به جلو. من امیدوارم که آنها می توانند درک ارزش پذیرش نقش آنها بازی کند.”

UT نیمکت بازی های برگزار شده است تنها 15.7 درصد از دسترس دقیقه — به طور متوسط به سختی 31 دقیقه از 200 امکان دقیقه در هر بازی در گذشته پنج گردش.

بارنز یک کمی سطح اعتماد در سپاه پاسداران Davonte Gaines و Jalen جانسون که به طور متوسط 10.6 و 14 دقیقه در هر بازی به ترتیب در گذشته پنج بازی. و Gaines’ دقیقه کاهش یافت در گذشته ، اولیویه Nkamhoua و Uros Plavsic منقبض شده به غیر عامل.

هیچ یک از این دستور العمل برای موفقیت در مسابقات هنگامی که شما باید برای برنده شدن در چهار بازی در چهار روز به ادعای عنوان شده است.

قرعه کشی

و آن روز متوالی وضعیت منجر به این نقطه: در این جلد می کنتاکی در مرحله یک چهارم کمتر از 24 ساعت پس از بازی Alabama اگر آنها برنده شوید.

کنتاکی دو خداحافظی و وارد دوشنبه داشتن, بازی نیست, از شنبه.

تنسی را فقط به ضرب و شتم کنتاکی در آن چشمگیر ترین تفرج فصل — 17-نقطه باز گشت از پیروزی در Rupp عرصه است. اما در مواجهه با یک تیم با backcourt توانایی که در کنتاکی روز پس از مواجهه با یک تیم با نگهبانان که آلاباما است که یک قرعه کشی ساخته شده برای مسابقات اجرا شود.

گیج کننده جلد

بارنز توصیف جلد به عنوان “گیج کننده” چند بار در روز شنبه. تنسی زمان گام بزرگ به جلو در ماه ژانویه و سپس در ماه فوریه کاهش یافت. در آن زمان نشریه علمی پژوهشی گام های دوباره در اواخر فصل پس از آن شکست مواجه برابر آبرن.

“که در آن ما در حال حاضر, آن سخت است برای من می گویند” بارنز گفت. “من احساس قبل از بازی که ما خیلی بهبود یافته است. من می دانم که ما باید اما (آن را) پس baffling ما می توانیم بازگشت به ذهنیت ما بود.”

بارنز معتقد است که جلد می توانید ضرب و شتم هر کسی که در ثانیه و او احتمالا درست است. اما آن تنسی تیم را نشان می دهد تا در نشویل?

بهتر بود که تا به حال درخشان هفته برابر فلوریدا و کنتاکی یا جلد در حال خیره در یک سفر کوتاه به نشویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>