30 سنت لوئیس کلانتر نمایندگان قرنطینه پس از معاون تست مثبت

برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis Sheriff Vernon Betts says a deputy has tested positive for COVID-19. - CITY OF ST. LOUIS

  • شهرستان سنت. لوئیس
  • St. Louis کلانتر ورنون بتی می گوید معاون آزمایش مثبت برای COVID-19.

یک سنت لوئیس کلانتر معاون آزمایش مثبت برای COVID-19 و در حال حاضر تمام 30 نفر از اعضای آلوده فرد را واحد قرار داده شده اند و تحت قرنطینه.

“من عمیقا در مورد این معاون خود و خانواده و بقیه از کارکنان و خانواده های آنها” سنت لوئیس کلانتر Veron بتی می گوید, در بیانیه ای. “واحد و دیگر کارکنان که ممکن است در تماس هستند همه را به خود قرنطینه برای دو هفته آینده.”

معاون بخشی از خارج از واحد خدمات که در خدمت احضار و ex parte دستور حفاظت, اما کسانی که وظایف محدود بوده اند تحت کروناویروس جدید-مرتبط با محدودیت. پس مارس 20 واحد تنها خدمت است ex parte سفارشات حمایت می کند.

با توجه به انتشار اخبار از کلانتر, بینام معاون کار نمی کند در دادگاه وجود دارد و تنها “حداقل قرار گرفتن در معرض به ساختمان ها است.” هر یک از مناطق دادگاه که ممکن است در معرض, در حال بررسی, بتی می گوید. کلانتر افزود که مردم باید همچنان به نگه داشتن فضای خود را از دیگران و دست خود را بشویید اما courthouses امن هستند.

بتی می گوید: آنها به دنبال مشاوره از شهرستان در بخش بهداشت و درمان. کلانتر برنامه ای برای تغییر نمایندگان از واحدهای دیگر به ادامه کار خود را قرنطینه همکاران.

“کلانتر را در خط مقدم از این بیماری همه گیر” بتی می گوید. “ما نمایندگان را در جامعه خدمت به دستور دادگاه مشغول به کار در بیمارستان منطقه دست زدن به زندانیان و امنیت courthouses خطر قرار گرفتن در معرض هر روز. به لطف حرفه ای از نمایندگان ما در حال آمادگی برای رویارویی با این بحران است.”

سنت لوئیس اداره پلیس ترافیک بخش نیز تا به حال به خود قرنطینه هفته گذشته پس از حداقل یکی از آن سرپرستان آزمایش مثبت برای COVID-19.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>