324 شکایات 8 هشدارها 1 ویرایش: آن کسب و کار نادیده گرفته امن تر-در-خانه دستور ؟

برخی از غیر ضروری ناکسویل کسب و کار باز مانده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود امن تر-در-صفحه اصلی قوانین طراحی شده برای کمک به جلوگیری از مرگ و میر و جلوگیری از گسترش این بیماری است.

شهرستان دولت دریافت 324 شکایت در مورد کسب و کار و نه مطابق با امن تر-در-صفحه اصلی قوانین از طریق پنج شنبه که منجر به هشت هشدارها و یکی استنادی.

این کسب و کار این شهرستان بازدید کرد و هشدار داد:

  • Knoxville, مبلمان فروشی در 7428 کینگستون پیک
  • Knoxville, مبلمان فروشی در 410 N. پیترز جاده
  • اشلی مبلمان در 11051 ترکیه درایو
  • تخت فروشگاه در 7511 چپمن بزرگراه
  • بزرگ حیاط خلوت محل در 8100 کینگستون پیک
  • حزب شهرستان در 8503 کینگستون پیک
  • بنت گالری در 5308 کینگستون پیک
  • GB کفش در 6336 کلینتون بزرگراه
  • تشک محل در 5005 چپمن بزرگراه

هشدارهای بودند ناکس اخبار را از طریق یک درخواست سوابق به شهر.

پس از این هشدارهای صادر شده است, تشک محل دریافت کرده است استناد GB کفش به طور موقت بسته و بنت گالری های داده شده در این شهرستان را خوب به ادامه عامل.

‘گزینه وجود ندارد’ به صورت غیر ضروری

324 شکایات گزارش شده از طریق این شهر 311 خط. تنها 219 از کسانی که شکایت در مورد کسب و کار در داخل محدوده شهر و 39 شدند تکراری و 63 مورد ضروری کسب و کار.

شهرستان سخنگوی اریک Vreeland گفت ناکس اخبار در ایمیل است که دولت های محلی و مقامات بهداشت قادر به کار با ضروری کسب و کار نشان می دهد راه هایی برای کمک به نگه داشتن هر کس امن است.

مثالها عبارتند از: اجتماعی فاصله دستورالعمل و مبهوت شیفت. اما با غیر ضروری کسب و کار Vreeland گفت: “این گزینه وجود ندارد.”

نود و پنج از شکایت در مورد غیر ضروری کسب و کار. و همه از کسب و کار است که دریافت هشدار — به جز بنت گالری بعدها مشخص شد — در نظر گرفته شده غیر ضروری با توجه به این شهرستان است.

“خوب برای استناد محدود است توسط قانون دولت در 50 دلار” Vreeland گفت. “بدیهی است که این مقدار دلار در خوب است نسبتا, حداقل تا آن را شایان ذکر است که اکثر کسب و کار آمده اند به انطباق یا در توافق خود را قبل از تماس با شهرستان و یا پس از تماس با شهرستان.”

رژیم صهیونیستی. بیل لی روز دوشنبه اعلام کرد اقامت خود را در خانه سفارش تمدید نمی شود گذشته, مارس 30 و برخی از کسب و کار در سال 89 استان ها در سراسر کشور آغاز خواهد شد بازگشایی در هفته آینده. کسانی که شهرستانهای تقریبا تمام روستایی که تحت عمل دولتی ادارات بهداشت.

چراغ سبز برای بازگشایی به سرعت به احتمال زیاد نمی خواهد بدون محدودیت در Knox County یا پنج نفر دیگر شهرستانهای بزرگ – Davidson Hamilton, Madison, شلبی و سالیوان – که کار خود را در بخش بهداشت و درمان خانه را به بسیاری از ممکن است از تنسی اقتصاد است.

شهر و مسئولان شهرستان در آن مکان را با مقامات دولتی برای تعیین بهترین راه اندازی مجدد برنامه ریزی برای شرایط خود را.

کسب و کار کاهش به نظر

ناکس اخبار صحبت سهشنبه به نمایندگان از همه کسب و کار است که دریافت هشدار.

استیو Grossbard صاحب تشک محل گفت: ناکس اخبار او قصد دارد به نگه داشتن کسب و کار خود را باز با وجود دریافت استنادی.

“من نه اظهار نظر بر روی آن در لحظه ای چون احتمالا رفتن به یک طرح دعوی در دادگاه واصل شده است,” او گفت:.

تیم هریس صاحب Knoxville, عمده فروشی, مبلمان, کاهش یافته است به نظر مگر اینکه یک خبرنگار ملاقات که در دفتر کار خود. اما ناکس اخبار سیاست قرار نیست روزنامه نگاران به فضاهایی هستند که نه پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

این Ashley Furniture محل بود که هشدار داده بود گرفته شده توسط Knoxville, مبلمان فروشی در سال 2009.

یک فروشگاه شد و هشدار داد قبل از آن بسته

GB کفش به پایان رسید تا به طور موقت بسته شدن آن Knoxville, محل سکونت هفته گذشته است. این شرکت دیگر 10 مکان در کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی باقی مانده اند باز GB کفش, معاون رئیس جمهور, اسکات Houser گفت.

“باید صادقانه با شما در این شهر تنها شهری است که در واقع تعطیل فروشگاه ما,” او گفت:.

Houser فکر می کند او است که در انطباق با همه چیز در سطح دولت است. او همچنین فکر می کند GB کفش باید در نظر گرفته شود ضروری پس از آن را فراهم می کند و کار و کفش ایمنی به کارگران ضروری مانند کسانی که در صنعت مراقبت های بهداشتی.

“چه کسی می داند چه زمانی این مسائل است که در واقع رفتن به,” او گفت:.

تخت اشکالات و مواد شیمیایی استخر

نمایندگان کسب و کارهای دیگر که هشدار داده بودند ساخته شده موارد به همین دلیل کار خود را باید در نظر گرفته شود ضروری است.

برای کوین Zartman مدیر فروش و عملیات برای فروشگاه تخت آن در مورد تحویل و اشکالات تخت. دومی یک خطر سلامت, او گفت:, و کسب و کار خود نیاز به کمک به مشتریان ایمن ماندن.

Zartman گفت: تنها چپمن بزرگراه محل دریافت هشدار اگر چه دیگر دو محل در ناکسویل نیز باز جمعه است.

برای حیاط خلوت جای آن همه چیز در مورد مواد شیمیایی استخر. صاحب فرانک مارس گفت: افراد گیر کرده در خانه خواهد بود شنا در حال حاضر بیشتر از همیشه و نیاز به مطمئن شوید که استخر خود را امن هستند.

“من درک می کنم که ما مقامات شهرداری در حال بازی گول زدن توپ در تاریکی و هیچ کتاب قانون برای آنچه که ما در حال رفتن را از طریق” را گفت.

اما قوانین وجود دارد.

اولین گام برای این شهرستان به تماس های کسب و کار پس از شکایت Vreeland گفت. گام دوم این است که یک سایت بازدید به توضیح کسب و کار است در انطباق با شهردار Indya Kincannon اجرایی سفارش.

در مرحله دوم تخلف است مورد بحث و اطلاع از نقض هشدار داده شده است.

اگر کسب و کار گام برای رسیدن به انطباق زمانی که یک سفر دوم اتفاق می افتد و یا اگر آن را ندارد رقابت هشدار — استناد صادر شده است.

این مرحله نهایی است.

یک وضعیت منحصر به فرد’

کریستینا Magrans از این شهر قانون بخش گفت: در یک ایمیل این شهرستان است که اجازه می دهد بنت گالری به باز بماند با توجه به “وضعیت منحصر به فرد” این شهرستان ساخته شده بود آگاه از جمعه.

پیگیری سوالات پاسخ داده نمی شود به طور کامل. همه Vreeland می خواهم بگویم این است که بنت گالری “قادر به نشان می دهد که آن را ارائه خدمات مجاز تحت امن تر در صفحه اصلی دستورالعمل.”

معاون مدیر در شهرستان گفت: “ما در واقع برای کسب و کار باز” قبل از هدایت ناکس اخبار شرکت اصلی خط تلفن.

با توجه به وب سایت خود فروشگاه باز است برای منظقه وانت و همان روز تحویل. تلاش برای رسیدن به یک شرکت نماینده ناموفق بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>