شده است وجود دارد یک جریان پنهانی خشم در میان جان سخت موشک هواداران در مورد مالک Tilman Fertitta. روایت می رود چیزی شبیه به “او بیش از حد ارزان است به تمایل به پرداخت مالیات لوکس و, به عنوان یک نتیجه از این تیم رنج می برد.” برای کسانی که آگاه نیست NBA عجیب و غریب, نرم, حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ, است که به می گویند که آنها اساسا هیچ حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ, اما آنها به اجرا در قوانین است که جریمه کردن تیم است که تا کنون بیش از آن لیگ به مانند “گوش دادن LA ما می دانیم که شما باید مانند eleventy میلیارد دلار است اما آنچه که ما قرار است به انجام زمانی که طرفداران در شارلوت, سگ ماده, که در لیگ عادلانه نیست?”

بنابراین زمانی که یک تیم می رسد یک آستانه خاص آنها آغاز پرداخت مالیات به لیگ اصل مترقی مجازات شروع در 150 درصد از این مقدار بیش از کلاه و صعود به عنوان حقوق و دستمزد بالاتر می شود. پس از آن وجود دارد مرگبار تکرار مالیات. اگر یک تیم صرف سه چهار سال بیش از مالیات لوکس حد سقوط کنند به تکرار مالیات خاک را افزایش می دهد که کسانی که درصد قابل توجهی است. مالیات لوکس هزینه راکت Ariza ترور که قرارداد با فونیکس دو فصل پیش شده اند که هزینه های تیم ده ها میلیون نفر بیشتر از خود واقعی حقوق و دستمزد.

به عنوان یک نتیجه, نظر طرفداران این تیم صاحب عنوان ارزان که او می خواهد برای نجات تیم خود را از پرداخت مالیات لوکس دلار است. چیزی است که آنها در اشتباه هستند. در واقع, آن را کمی مسخره به حتی یک استدلال است که یک میلیاردر است که تمایلی به صرف پول در حرفه ای بسکتبال تیم او صاحب اما این جایی است که ما در اینترنت هستند.

آن را راحت به سرزنش مالک برای که مایل به نگه داشتن حقوق و دستمزد در خط. ما اهمیتی نمی دهند که چگونه آنها صرف خود تنها که آنها مایل به خرج کردن آن آزادانه. اما در واقع دلایل خوبی وجود دارد که باور Fertitta است از لحاظ مالی مسئول است. شما ممکن است مانند او مقدار زیادی نیست — اما ارزان نیست یک دلیل خوب.

نگاهی به ضبط آهنگ است.

آن را سخت به تماس با جهان تنها رستوران میلیاردر خسیس وقتی که می آید به پول است. او هرچه میلیون ها نفر بر میلیونها نفر را به خود کسب و کار سرمایه گذاری و مادر آلما دانشگاه هوستون. از Fertitta مرکز به پرخاشگری هنگامی که به دنبال مربیان برای UH ورزشی, بخش, هیچ چیز در مورد او فریاد می زند ادم ارزان خر. همچنین شایان ذکر است که بارها و بارها او خواهد بود به روز رسانی تویوتا مرکز در چند سال آینده. نه مالیات دهندگان این تیم است. پول باید صرف هزینه های خاموش دادگاه به عنوان به خوبی.

آن را احساس می کند مانند جیم جرثقیل سندرم است.

یکی از اولیه شکایت در مورد Astros صاحب جیم جرثقیل بود که او یک سوپر ثروتمند میلیاردر نوع مانند سابق راکت صاحب Les الکساندر یا تگزاسی بنیانگذار باب McNair. جرثقیل مورد نیاز سرمایه گذاری از دیگران و در نتیجه طرفداران تردید او نمی تسویه حساب تا زمانی که لازم است. این تشدید شد توسط این واقعیت است که این تیم کاهش حقوق و دستمزد اول چند فصل پس از وی به عنوان ابزاری برای بازسازی است. اما زمانی که آن را مورد نیاز او صرف آزادانه و هیچ کس نمی تواند استدلال می کنند با موفقیت خود را. در برخی از راه, انتقادات از Fertitta صدا کمی مانند مالک جدید بهت و حیرت. ما نمی دانیم که آنچه که او انجام خواهد داد در آینده به طوری که هر حرکت در حال حاضر طلبه است. به عنوان ما را دیده ام با جرثقیل این نگرانی بی اساس بودند. چیزی به ما می گوید همان خواهد بود درست از راکت مالک.

او را تر و بی تجربه تر از penny pincher.

اگر انتقاد به مسطح در برابر Fertitta آن است که او ساخته شده است برخی از سوال بر اساس تصمیم گیری های قبلی خود را معاملات کسب و کار. خود را بی مهارت از مذاکرات با مربی Mike D’Antoni در تابستان گذشته بیشتر شبیه یک رستوران و رئیس مذاکره با یک آشپز جوان از یک تیم صاحب تلاش برای حفظ خدمات جانباز مربی. حرکت دیگر در داخل سازمان باید احساس عجله و برخی از خود را بر روی دوربین خود لحظات هم زده اند بحث های غیر ضروری. همان بود که به طور کامل درست Les الکساندر که ضخامت نیویورک لهجه اغلب به ارمغان آورد cringes (در بهترین حالت) و یا خشم (در بدترین حالت) و abrasiveness افسانه ای بود. اما او در بر داشت خود را در شیار. Fertitta نیز خواهد شد.

تنها چهار تیم در حال پرداخت مالیات لوکس و همه آنها بد تیم است.

خط پایین: هیچ تیم می خواهد به پرداخت مالیات. در حال حاضر تنها چهار تیم انجام دهید: Portland, مینه سوتا, میامی و اکلاهما سیتی. رعد و برق در حال overachieving این فصل و سعی کردم به ریختن حقوق و دستمزد قبل از مهلت تجارت به زیر کلاه. پورتلند شده است وحشتناک و مینه سوتا یک انبار نشین. تنها میامی شده است واقعا خوب است و آنها کمتر از 2 میلیون دلار بیش از کلاه. زمانی که تیم های مثل لیکرز کلیپرز دیگران و دیگران تحت مالیات لوکس و برنده شدن در آن دشوار است برای شکایت در مورد راکت. در حقیقت Fertitta رفتار بسیار شبیه به دیگر صاحبان اطراف لیگ عمدتا مانند آنهایی که خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im