40-year-old, تنسی, مادر از چهار به اجرا در المپیک چهارم دادگاه — این بار برای کودکان و نوجوانان

مسابقه سناریو نمی توانست بدتر است.

یک مایل از خط پایان در مهم ترین مسابقه دو ماراتون شارون تامپسون حال اجرا در سال و معده را افزایش داد. سپس آن را lurched.

او انداخت.

او نگه داشته در حال اجرا است.

سپس او انداخت بالا و دوباره.

پایین جلوی پیراهن او. در شلوار خود را. در جاده ها است.

اما او نمی تواند به توقف در حال اجرا است. وجود دارد تنها چند دقیقه به فراغت. بنابراین او تحت فشار قرار دادند و در مرحله بعد از مرحله سکندری بیش از خط پایان.

به عنوان او بیش از دو برابر هر دو برای گرفتن نفس خود را کنید و سعی کنید به حل و فصل خود را, معده, نوع, مسن, آقا آمد برای کمک به. او تکان دادن از اعمال و زیر انجماد مسابقه temps. او پیچیده شده در فویل گرم پتو در اطراف شانه های او. سپس تامپسون انداخت تا در کفش خود را.

“من متاسفم” او gasped.

او در او نگاه کرد. “شوخی می کنی ؟” او گفت:. “شما فقط واجد شرایط برای مسابقات المپیک. آیا شما جرات بگویم متاسفم.”

‘شما می توانید به اهداف تعیین شده در هر مرحله در زندگی’

این اولین بار نیست تامپسون به دست چنین feat. یک پیشین آمریکایی ورزشکار در دانشگاه تنسی او شده است در حال اجرا رقابتی بسیاری از زندگی خود را.

در واقع زمانی که او می رسد در خط شروع در مسابقات المپیک ماراتن در آتلانتا در فوریه. 29 آن خواهد بود تامپسون چهارم المپیک-مقدماتی رقابت است.

این مسابقه متفاوت خواهد بود ، او 40 سال در حال حاضر. و او چهار فعال کودکان و نوجوانان رقابت برای جلب توجه او در خانه است. به علاوه او اجرا می شود خود او تناسب اندام کسب و کار در فرانکلین.

اما تامپسون را دوست دارد به رقابت بپردازند. او لذت می برد در تعقیب یک هدف بزرگ. و بیشتر از آن است که او می خواهد به یک مدل نقش برای او و خانواده جوان است. که چه انگیزه بیشتر.

“من می خواهم به آنها را نشان می دهد که شما می توانید به اهداف تعیین شده در هر مرحله در زندگی خود را,” او گفت: “و شما می توانید نگه دارید و نگه داشتن دستیابی و شما می توانید نگه داشتن انجام آنچه شما را دوست دارم.”

مسابقه. عزیزم. مسابقه. عزیزم. مسابقه. عزیزم.

تامپسون نخبگان در حال اجرا حرفه ای آغاز کرد و نزدیک به دو دهه پیش — قبل از نوزادان.

او به پایان رسید 11th در سال 2004 در مسابقات المپیک 10,000 متر رویداد. و در سال 2006 به دست آورده یک نقطه در ایالات متحده آمریکا تیم ملی برای جهانی صلیب کشور مسابقات قهرمانی در ژاپن است. که در آن نقطه او در حال اجرا برای زندگی و عشق به آن است.

اما او نیز عاشق این ایده داشتن یک خانواده است.

او با او ازدواج کالج یار کوین که یک decathlete در دانشگاه تنسی و به زودی آنها تا به حال یک پسر بچه در راه است.

لوقا وارد شده در ماه ژوئن سال 2007. توسط ماه سپتامبر تامپسون بود که آموزش. در ابتدا آن را فقط به عقب بر گردیم در شکل اما در ماه ژوئن سال 2008 او به رقابت پرداختند و در دوم حرفه ای مسابقات المپیک 10,000 متر نژاد, این آمدن, در 20, در یک زمان از 34:10:46.

و بنابراین او شروع به الگوی. مسابقه. عزیزم. مسابقه. عزیزم. مسابقه.

سینا متولد شد و در سال 2009 نام گرفت و در یک چالش جدید — نیمه ماراتن.

این 13.1 مایل رویداد جدید فاصله برای او. هم در تنظیم یک رکورد برای آنچه که در حال حاضر Rock ‘n’ Roll, Nashville, نیمه ماراتن — 1:15:45 زمان هنوز می ایستد.

ماراتن به نظر می رسید آشکار آزمون بعدی. در اولین تلاش در 26.2 مایل فاصله او زد المپیک محاکمه-مقدماتی زمان اتمام 2011 ماراتن شیکاگو در 2:41:28.

سپس در سال 2012 او کودک سامانتا. او هنوز پرستاری دختر کمی بعد وقتی با تنها چند ماه از آموزش او در اولین مسابقات المپیک مسابقه دو ماراتون.

با هر دامان در اطراف مسیر او به پسرش لوک بالا پنج.

نشانه ‘راکی’ موسیقی

لوقا به یاد داشته باشید خیلی از آن. او تنها 5 سال بعد از همه.

در واقع هیچ یک از تامپسون بچه ها واقعا به یاد مادر خود را به عنوان یک ورزشکار نخبگان. همه آنها آنقدر کوچک آخرین بار او به رقابت پرداختند. و پس از او تا به حال خود را جوانترین — یک دختر کوچک به نام تابستان — در سال 2015 نام گرفت و چند سال از در حال اجرا.

او تا به حال یک چالش جدید در ذهن داشته باشد. او با تمرکز بر راه اندازی کسب و کار دوچرخه سواری داخل سالن استودیو CycleBar فرانکلین که باز کرد سه سال پیش.

به عنوان تمرکز معطوف به مدیریت کارکنان در برنامه ها و بچه های او بسیاری از فعالیت های سفر, فوتبال, فوتبال, پیانو, ژیمناستیک — وجود دارد به سختی زمان برای گرفتن نفس خود را.

و در عین حال در مارس 2018, تامپسون خودش را در خط شروع در Rock ‘n’ Roll نیمه ماراتن در حال اجرا در حمایت از یک دوست — یکی دیگر از مادر جوان و سابق کالج ورزشکار بود که در دوره نقاهت بعد از سرطان گلو.

آن را به حال شده است در حالی که از Thompson گذشته رنگ و لعاب تا او را در حال اجرا کفش های رقابتی. هنگامی که او در عبور از خط پایان است که روز به عجله بازگشت.

“من فکر می کنم من می خواهم برای شروع در حال اجرا دوباره” تامپسون معمولی شوهر به او گفت نه ، او خندید و شروع به بازی آهنگ تم از “راکی.”

او می دانست که چه بود.

مادر زندگی متوقف نمی هنگامی که آموزش شروع می شود

این روزها تامپسون زنگ خاموش می رود در 4:30 صبح او اسلاید در کفش قبل از طلوع خورشید و ورقه کردن درب برای آموزش روزانه.

اکثر صبح او در دیدار با دوستان و شرکای آموزش Chris دانکن و کایل مکفی. هر دو نفر کالج ورزشکاران در همان زمان به عنوان تامپسون.

هر سه نفر از آنها پدر و مادر در حال حاضر — و همه آنها اتفاق می افتد به صاحبان کسب و کار محلی — بنابراین مقدار زیادی وجود دارد به بحث در مورد در بسیاری از مایل ورود آنها با هم. اما در تمرين صبح آنها نمی معطل برای قهوه و گفتگو.

“ما سعی می کنید به عقب بر گردیم به ما خانواده و مدرسه, اتوبوس,” تامپسون گفت.

آموزش برنامه ریزی شده است فقط مانند چیزی است که او می خواهد به او بگویید که بچه ها او را از مصرف آن را “گام به گام است.” در ماه مه سال گذشته او شروع به در حال اجرا فقط دو روز در هفته و سپس سه. در نهایت او مشغول به کار راه خود را تا شش.

“است که احتمالا مصمم ترین و ذهنی دشوار شخص من تا کنون ملاقات کرد. هیچ شوخی” دانکن گفت: از تامپسون.

آن مهم است چرا که هیچ چیز در مورد این هدف شده است آسان است.

شام ممکن است سریع قابلمه ماکارونی با او جوانترین دختر کشیدن بر روی یک اسب شاخدار لباس و کوهنوردی در آشپزخانه در حالی که تامپسون گونه رشته فرنگی.

سپس تامپسون ممکن است با حداکثر سرعت دویدن به رهبری یک جلسه هیات در CycleBar.

و استراحت بوده است و زودگذر. تامپسون نیز شناخته شده است که به اواخر شب ظاهر در طول rowdy sleepovers درخواست بچه ها به آرام کردن.

‘آرام اعتماد به نفس’

شده اند وجود دارد دیگر کوچک شکست. شاید به این خاطر که او مسن تر تامپسون گفت: “اما او تا به حال صدمات این زمان است که او تا به حال هرگز قبل از. درد پاشنه پا و آشیل مسائل.

حتی زمانی که همه چیز را با کلیک کردن با آموزش او در این تابستان مقدماتی المپیک محاکمه هنوز هم به نظر می رسید مانند ، تامپسون به حال تنها چند ماه به شکل خوب به اندازه کافی — و مادر بخشی از زندگی خود را متوقف نمی هنگامی که در حال اجرا آغاز شده است.

“من احساس بسیار از آن,” او گفت:.

او نمی ثبت نام تا دو هفته قبل از مسابقه. او می دانست که نمی توانست وجود داشته باشد دیگر فرصتی برای واجد شرایط. “من فقط یک شات است که در آن” تامپسون گفت.

اما مکفی گفت: “شارون آرام اعتماد به نفس.” و او اجازه نداد هر چیزی حتی ناراحتی معده — جلوگیری از او. تامپسون عبور از خط پایان در ایندیاناپولیس با زمان 2:43.44, فقط ساخت آن را به سختی بیش از یک دقیقه قبل از 2:45 محاکمه-مقدماتی قطع زمان است.

‘آیا شما عصبی برای نژاد خود را?’

تامپسون را در حال رفتن به برنده سفر به بازی های المپیک در آتلانتا.

بیش از 300 نفر از زنان از سراسر کشور واجد شرایط برای این رویداد. و تامپسون شد 40 on Aug. 1 خواهد بود و یکی از قدیمی ترین وجود دارد.

او نمی خواهد تنها مامان در حال اجرا از تنسی ،

جینا از خواب بیدار شدن یک زن 40 ساله دانشگاه تنسی-Chattanooga تحصیلات تکمیلی است که دارای سه دختر جوان نیز واجد شرایط است. بنابراین لورن ویور 34 ساله بلمونت آلوم.

ویور مانند تامپسون متوقف در حال اجرا از سال 2012 تا سال 2018 به تمرکز بر روی دو بچه Cullen, 7 و لیام 5. در حال حاضر او یک مادر اقامت در خانه مادر و المپیک آزمایشات مقدماتی.

وجود دارد چیزی خاص وجود دارد. و تامپسون آموزش شرکای آن را ببینید.

“مردم ممکن است بپرسید:” زمانی که به اندازه کافی به اندازه کافی است؟'” دانکن گفت. “اما آن را حتی برای اجرا آن را به عنوان مثال مجموعه برای کودکان و نوجوانان.”

تامپسون می داند که آنها در حال تماشای او. شب دیگر او به عنوان جمع بزرگش به تخت سینا یه سوال داشتم.

“آیا شما عصبی خود را برای مسابقه ؟” 10 ساله خواست.

“نه هنوز” تامپسون گفت: هر چند او می دانست که او خواهد بود به زودی.

“من عصبی هستم برای شما” دختر او پاسخ داد: او به عنوان در آغوش کشیدن.

و این چیزی است که این همه در مورد تامپسون گفت.

سینا اجرا می شود در کلاس مدرسه صلیب کشور تیم. و او خوب است. او به پایان رسید چهارم دولت در سال گذشته است. تامپسون در حال حاضر می بیند اشتیاق تشکیل وجود دارد.

و این باعث می شود این ماراتن مادر افتخار می کنم.

رسیدن به جسیکا سعادت در 615-259-8253 و [email protected] و یا در توییتر @jlbliss و لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی.

تنسی دونده در مسابقات المپیک

شش تنسی زنان در میان بیش از 300 مقدماتی برای سال 2020 آمریکا زنان المپیک محاکمه ماراتن در آتلانتا در روز شنبه, فوریه. 29.

در اینجا کمی بیشتر در مورد آنها.

الیزابت Herndon ناکسویل: 34 سال است که تحقیق و توسعه کارکنان دانشمند در Oak Ridge National Laboratory. او واجد شرایط برای محاکمه در حال اجرا 2:37:30 در مادر بزرگ ماراتن در مینه سوتا است.

جینا Rouse, Knoxville: 40-year-old دانشگاه تنسی-Chattanooga, فارغ التحصیل, او دارای سه دختر جوان. او را واجد شرایط را در زمان 2:38:44 در ماراتن شیکاگو.

لورن ویور Nashville: 34 سال بلمونت فارغ التحصیل واجد شرایط برای USATF, هوای آزاد, اتباع در 5,000 متر مربع در سال 2009 و 2010. در حال حاضر اقامت در خانه مادر او را متوقف در حال اجرا از سال 2012 تا سال 2018 به تمرکز بر روی دو بچه. او واجد شرایط برای محاکمه در حال اجرا 2:40:26 در ایندیاناپولیس به یاد ماندنی مسابقه دو ماراتون.

کتی تیلور ناکسویل: 29 سال است Jackson, تنسی بومی و با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر تحقیق و بینش در سیستم های رادیو Corp. او زد 2:43:43 در شیکاگو به واجد شرایط برای محاکمه.

ویتنی مکن Franklin: این 26 ساله است و در اصل از اشویل جایی که او فرزند وسط از پنج خواهر و برادر و در یک مزرعه بزرگ شد. او واجد شرایط برای محاکمه با 2:43:51 بار در سیلوی منطقه ماراتن در ویکو ،

شارون Thompson, Franklin: 40 سال از او سه بار همه آمریکایی دونده در دانشگاه تنسی است. در حال حاضر او صاحب CycleBar فرانکلین سرپوشیده دوچرخه سواری استودیو. او فرار 2:43:54 در به یاد ماندنی ماراتن در ایندیاناپولیس به واجد شرایط برای محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>