400 نفر از سربازان گارد ملی فعال برای محافظت DC آثار اعتراض

واشنگتن — چهار صد سرباز گارد ملی فعال شده اند و در پایتخت کشور برای محافظت از آثار تاریخی و زیرساخت ها به درگیری میان نژادی و بی عدالتی و برخی از تظاهرکنندگان تلاش برای پایین کشیدن مجسمه.

“ناحیه کلمبیا گارد ملی فرستاده است غیر مسلح و نیروهای گارد بناهای تاریخی و دیگر زیرساخت ها در حمایت از سازمان های اجرای قانون محلی” گفت: واشنگتن گارد ملی سخنگوی نیروی هوایی ارشد کارشناسی ارشد Sgt. کریگ نخست در روز چهارشنبه.

نخست گفت: همه نیروهای نظامی خواهد بود در خیابان در همان زمان سخنگوی ارتش سرهنگ غروب Belinsky اشاره کرد که هیچ یک از سربازان فرستاده شده بود هنوز به آثار تاریخی به حمایت از پارک های ملی ،

“آنها باقی می ماند در حالت آماده به کار در گارد ملی اسلحه خانه” Belinsky گفت.

فعال سازی می آید که برخی از معترضان در سراسر کشور تلاش کرده اند برای حذف مجسمه مربوط به کنفدراسیون و دیگر مجسمه های پس از مرگ جورج فلوید.

معترضان در پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید سعی در حذف پارک مجسمه اندرو جکسون که به عنوان رئیس جمهور حذف قبایل بومی آمریکا در جنوب شرقی ایالات متحده از سرزمین اجدادی خود.

پارک شده در این سایت از تظاهرات بزرگ فلوید پس از مرگ و واشنگتن شهردار موریل Bowser خود تغییر نام یک بخش از خیابان های مجاور به پارک Black Lives Matter پلازا.

معترضان در این شهر پایین کشیده مجسمه مؤتلفه کلی آلبرت پایک, هفته گذشته, نقشه کشی ملامت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که برای معترضان به “بلافاصله دستگیر شد.”

دلم. النور هولمز نورتون منطقه را در بزرگ عضو کنگره در معرفی قوانین برای انتقال یک مجسمه از رئیس جمهور آبراهام لینکلن در لینکلن پارک در منطقه به یک موزه شده است.

مجسمه “را به حساب دیدگاه ها از آمریکایی های آفریقایی تبار. آن را نشان می دهد. سیاه پوستان بیش از حد مبارزه برای پایان دادن به اسارت” او در توییتر نوشت.

بیشتر: مطبوعاتی کاخ سفید گفت: ترک زمینه به افزایش تنش بیش از اقدام به حذف اندرو جکسون مجسمه

بیشتر: تهمت قول به موضوع اجرایی به منظور حفاظت از مجسمه می گوید که می خواهد ‘تقویت’ قانون فعلی

وزیر کشور دیوید برنارد گفت: جمعه شب بر مهر او درخواست کرده بود که نیروهای نظامی و دستور وزارت کشور برای احداث یک حصار در اطراف پارک لافایت.

“ما محافظت از این مکان با اعزام و شدت” او در توییتر نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او خواهد بود صدور یک فرمان اجرایی برای حفاظت از آثار تاریخی و مجسمه ها هر چند او پیشنهاد چند جزئیات.

“ما به دنبال در طولانی مدت زندان برای این خرابکاری و این اشرار و این آنارشیست ها و آشوبگران” او به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید در جنوب چمن.

کمک: Courtney سوبرامانیان و مایکل کالینز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>