49 درصد از بینندگان می گویند جریان تبلیغات بیشتر مربوط: مطالعه

Valassis می یابد 34 درصد از مصرف کننده جریان 1 تا 3 ساعت در هر روز

در یک مطالعه جدید 49 درصد از بینندگان گفت که تبلیغات در جریان تلویزیون بیشتر مربوط هستند و به آنها از تلویزیون سنتی تبلیغات است.

این مطالعه از بازاریابی شرکت فناوری Valassis یافت که حتی سهم بیشتری از بینندگان جوانتر–69%–گفت: جریان تبلیغات مربوط به آنها.

اکثریت مصرف کنندگان (52%) گفت: آنها بیشتر تمایل به خرید یک محصول یا خدمات آنها را در جریان تلویزیون.

به علاوه یکی دیگر برای تبلیغ شد که 53 درصد از مصرف کنندگان با استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود به فروشگاه در حالی که تماشای یک جریان پلت فرم و 74 درصد از پدر و مادر انجام می دهند که

“به عنوان طناب برش پدیده شتاب و مصرف کنندگان در حال تغییر از سنتی کابل تلویزیون بر روی تقاضا تجربه CTV و بیش از حد بالا (OTT) خدمات رسانه ای در نرخ سریع گفت: Jay وبستر, اجرایی, ارشد, VP محصول و مهندسی در Valassis.

“با CTV, مارک های خود را به تماشای تلویزیون مخاطبان با منافع در بازار, سیگنال و محل دیجیتال با دقت. ما داده ها به وضوح نشان می دهد این فرصت را به تصرف این بازار که همچنان به رشد برای علامت های تجاری. چه جالب است که اکثر مصرف کنندگان – 52% به صورت دقیق – بیشتر احتمال دارد به خرید بر اساس یک CTV آگهی از تلویزیون سنتی تبلیغ و از آن بالاتر حتی برای پدر و مادر. بنابراین مصرف کننده است که نه تنها انتخاب بود و در این محیط است اما همچنین پذیرای نام تجاری پیام در این تبلیغات کانال,” او گفت:.

دیگر پیدا کردن در Valassis مطالعه شدند که 70 درصد از مصرف کنندگان استقبال جریان با 56 درصد از مصرف کننده با داشتن هر دو کابل و جریان تلویزیون با 14 درصد تنها در جریان است. یکی دیگر از 21 درصد را تنها در کابل.

در میان 18 تا 24 ساله 28 درصد تنها streaming TV.

آنها با استفاده از جریان, خدمات, با 34 درصد از مصرف کنندگان, مشاهده, 1 تا 3 ساعت در هر روز و 20% تماشای 3-5 ساعت در هر روز.

جریان به نظر می رسد مجموعه ای برای رشد با 35 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها را خرید جدید, جریان, خدمات تلویزیون در سال و 21 درصد بیشتر با توجه به انجام آن است. عظیم 56 درصد از پدر و مادر طرح جدید برای خرید خدمات جریان در سال آینده است.

این بررسی بر اساس 1,000 مصرف کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>