4th Wall ارائه شکوه زمان در تئاتر با بین ریورساید و دیوانه

درست مثل در Spindletop 4 دیوار کمپانی تئاتر زده نفت است. جهنم که نفت آنها زده طلا!

با این درخشان تولید Stephen Adly Guirgis’ از بین ریورساید و دیوانه (2014), 4th Wall انفجار را به بهترین از بهترین. چه با شکوه زمان در تئاتر – مواد منفجره خنده دار ریگ درست است.

نمایشنامه نویس Guirgis نیاز به هیچ کمک از من. او برنده 2015 جایزه پولیتزر برای درام برای این کار و کشت از جوایز خود را برای دیگر حیرت انگیز درام: عیسی پریدند A-Train بانوی ما از 121 خیابان, روز گذشته از یهودا Iscariot صبح با کلاه – خوشبختانه همه داده 4-star productions در گذشته هوستون فصل است.

من فکر نمی کنم وجود دارد یکی دیگر از نمایشنامه نویس معاصر که شامل و همدردی با پایین-و-outs کسانی که در لبه زندگی کسانی که به سختی زنده ماندن در جامعه رادار. مت معتادان druggies روسپی خرده جنایتکاران Guirgis’ قهرمانان نبرد سیستم تا آنجا که آنها هر یک از دیگر نبرد و در نهایت خود را.

در دهه های آینده کار خود را خواهد بود به عنوان با ارزش به عنوان اونیل آلبی ایبسن شاو. صدای او منحصر به فرد است joyously از خیابان خام فیلتر. او در می یابد grand شعر در قطره قطره شدن. او بزرگ شخصیت های خود را بدون توجه به جایی که آنها ساکن. آنها مثل ما نه ظاهر اما امید خود را و خواسته های ماست. نیازهای خود هستند همان رویاهای خود را به گرسنگی خود را برای عشق و خانواده است. هر گسل Guirgis تامین هاله. آیا خود مردم آنها را می پوشند خوبی است تا به آنها. معمولا آنها لغزش و خفه کردن آنها.

عموی من پل, مادر, قدیمی ترین برادر او پس از نقل مکان از نانا در Lewisburg, پنسیلوانیا زندگی می کردند و تمام زندگی خود را در نیویورک. من او را مرموز کمی خطرناک و کاملا جذاب است. او می پوشند پینستریپس یک جلف فدورا و کفش اسپرت. او اغلب وقتی که من بچه بودم اما زمانی که او به نظر می رسد او به من کلاسیک دیمون Runyon آرکه تایپ. من می دانستم که هرگز در آنچه که او را در سیب بزرگ – من هنوز نمی – اما من همیشه فرض او را به کارت, عمومی, OTB یا جزئی بود goodfella. هر یک از این مشاغل را مناسب او و یا توهمات من در مورد او. من واقعا او را دوست داشتم. به خاطر خدا او زندگی می کردند در نیویورک – طلایی بهشت از جوانی من.

او زندگی می کردند در ریورساید درایو. نه مغرور Zabar محله از ’70s یا ’80s, اما در یک unswanky اجاره-کنترل پیش از جنگ آپارتمان در 100s درست مثل میآید واشنگتن (درخشان Bryon Jaquet). محل ماموت وارن از اتاق ها و راهرو بی پایان. من با او باقی ماند و عمه Essie در طول تابستان هنگامی که من به دنبال یک آپارتمان در حالی که در دانشگاه نیویورک و وقتی دیدم رایان McGettigan رنگ-پوست کنده, دیوار, رنگ آمیزی مشمع کف اتاق-کف و فرسوده وینیل-چادری آشپزخانه صندلی بلافاصله به آن رویایی نیویورک تابستان من صرف با عمو پل و عمه Essie. من Guirgis کم-اجاره شخصیت های ضعیف و ناتوان آسانسور. من احساس رشد کمی وحشت زده و در عین حال رو به با حضور این پرتره از Hogarth. چقدر دوست داشتم که تابستان.

Guirgis دارد oddballs بیش از حد. آنها ممکن است فراموش افتضاح چیزهایی که در حالی که مست یا بالا اما زیر گریه آنها را به دوست و یا حداقل قابل درک باشد.

Byron Jacquet as Pops

بایرون ژاکه به عنوان میآید

عکس گابریلا Nissen

مرد زن مرده میآید سابق ضرب و شتم پلیس که در کار افتادگی بعد از یک پلیس سفید پوست را به ضرب گلوله, در مورد خود را به دست ریورساید آپارتمان. آن بوده است که هشت سال پس از تیراندازی میآید و نمی دادن تا خود را تبعیض آمیز طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر است. او می خواهد عدالت است. هیچ چیز دیگری. پلیس به او شلیک شش بار عمدا بنابراین او می گوید: – و ما به او اعتقاد دارند – فریاد نژادی القاب در حالی که او. پسرش Junior (Joseph “Joe P.” Palmore) یک اصلاح خرده, جنایی, زندگی با او به پرستار او پس از مادر درگذشت. کاربر دختر لولو (Briana متراژ تقریبی) نه درخشان پنی در جعبه که ممکن است یا ممکن است باردار در زندگی وجود دارد بیش از حد. کاربر دوست اسوالدو (خوان سباستین کروز در یک چشم باز 4 دیوار کچ) یک معتاد سابق و در حال حاضر یک مهره سلامت, زندگی در اینجا به عنوان یک “خوش آمدید.” او مسائل را با او وجود ندارد و تماس میآید “پدر” را به عنوان اگر برای صاف کردن بیش از rutted زندگی است.

میآید شریک سابق آدری (کیم Tobin-Lehl) و پلیس ستوان نامزد کارو (فیلیپ Lehl) wheedle به داستان بدیهی است که وجود دارد فرستاده شده توسط مافوق خود را به محور میآید به حل و فصل. خود را فردی جنگ هستند خندان دقیق با حیله گر نگاهها و بد خلق دو طول می کشد. میآید هر چند نمی شود فریب خورده و یا coaxed. او می داند آنچه او می خواهد و او آن را دریافت کنید.

یک پزشک مراقبت های بهداشتی کلیسای بانوی (لذتبخش loopy پاملا Vogel) و اضطراب به او را به صمیمیت و همدلی به ارمغان می آورد میآید به یک “پایان خوش.” کاتولیک ها ممکن است توسط مبارک در چگونه ویفر منتقل شده است و یا جنسیت, درگیر, اما میآید. ما بیش از حد آن را بهترین صحنه در بازی.

وجود دارد بسیاری از شگفتی در سراسر شادی های کوچک از قدم زدن و مسدود کردن است که این کرک-سگ داستان به زندگی است. مدیر لایحه Pruitt (چند برنده جایزه امی تهیه کننده برای مسابقه شگفت انگیز) به کارگردانی Tobin-Lehl در نیویورک در سام شپرد دروغ از ذهنو او به ارمغان آورد او را به هوستون. دوباره به زودی. این نمونه کار.

هر کس پشت صحنه کند و نمونه کار. کریستینا Giannelli نور کلاس اول, به طور معمول; McGettigan طراحی درجه یک به طور معمول; Robert لسلی Meek صدا طراحی برش لبه رپ; و چری Acosta را لباس از میآید موشی حوله تن پوش به اسوالدو را پاره پاره شلوار جین درست و مناسب است. این افراد نمی پوشیدن هر چیز دیگری.

Guirgis لانه به شخصیت خود است. او می داند که آنها را عمیقا آنها را نشان می دهد با تمام گناهان و آنها را دوست دارد به هر حال. پایان بسیار رضایت بخش ما گریه با شادی. پاپ می رود سرگردان رایگان در گذشته است. Guirgis برکت او. درست مثل او ما را برکت.

شما را برکت دهد, 4th Wall.

بین ریورساید و دیوانه همچنان از طریق آوریل 4 در 7:30 بعد از ظهر پنج شنبه از طریق شنبه ها و 3 بعد از ظهر روزهای یکشنبه ، استودیو 101, خیابان بهار Studios, 1824 خیابان بهار. برای اطلاعات تماس 832-786-1849 و یا بازدید 4thwalltheatreco.com $17-$53.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>