5 بزرگ ناکسویل-منطقه teppanyaki رستوران | گراب طلایه دار

من به یاد داشته باشید اولین بار من خوردن در یک رستوران استیک ژاپنی است که وعده های غذایی آماده teppanyaki-سبک. آن را در نشویل در سال 1980 و پس از تماشای آشپز ما قرار داده و نشان می دهد خود را در کوره (و با بهره گیری از مواد غذایی خوشمزه است که به دنبال) من فکر کردم آن بود که جالبترین چیزی که من تا کنون دیده ام. من قلاب شده بود.

در سال های پس از من شما را به یاد دو چیز در مورد teppanyaki پخت و پز:

  1. مردم اغلب به آن اشاره به عنوان “منقل ذغالی” اما این یک اسم بی مسمی است. Teppanyaki سبک است که شامل پخت و پز مواد غذایی در یک کوره مسطح معمولا به صورت یک جدول بزرگ از مشتریان. که باعث می شود این نوع از رستوران منجر به جشن گروه شام به ویژه جشن های تولد.
  2. اساسی ارائه اتحادش را تغییر کوچک در دهه های پس من برای اولین بار آن را دیدم. بدون توجه به جایی که شما بروید شما به احتمال زیاد برای دیدن بسیاری از عناصر از جمله آتشفشان ساخته شده از انباشته برش پیاز; از “تخم مرغ” جناس است که در آن آشپز رول یک کل تخم مرغ خام در سراسر کوره سطح و بخشی که در آن آشپز flips یک بیت از گوشت پخته را از طریق هوا و با این کار از یکی از خوش شانس کسی که شام میخورد به سعی کنید به آنها گرفتن در دهان او. زمان خوب است.

با این همه در ذهن من فکر کردم این امر می تواند ایده خوبی برای درخشش ویژه در پنج ناکسویل-منطقه رستوران ها که ارائه teppanyaki تجربه ناهار خوری. اگر شما بوده ام به هر یک از این قبل از اینکه شما به احتمال زیاد برای دیدن مشابه نشان می دهد در همه آنها. اما در تمام موارد شما نیز به احتمال زیاد به باد با بقدر یک بشقاب از غذاهای خوشمزه آسیایی است.

در علاوه بر این به یک انتخاب گوشت(ع) teppanyaki شام به طور سنتی شامل سوپ, سالاد, میگو غذا و برنج سرخ شده با سبزیجات. اما آیا پروتئین خود را اولویت این است که گوشت گاو و مرغ و غذاهای دریایی یا سبزیجات فقط فراموش نکنید که به تحسین (و نکته) مواد غذایی خود را-آمادگی تیم در پایان شب.

مثل همیشه پیشنهاد من این 5 بزرگ صف در هیچ منظور خاص است.

میساکی

در کسب و کار از سال 1994 Misaki بود که در میان اولین رستوران در ناکسویل به ارائه teppanyaki گزینه برای مشتریان خود و آشپز Masamori ساوا به ارمغان می آورد سه نسل به میراث او را از کوره به عنوان به خوبی به عنوان آن نوار سوشی. غذای اصلی طیف وسیعی از گزینه های گیاهی-فقط مرغ و میگو به حلزون اسکالوپ ribeye استیک و فیله مینیون. کسانی که نمی تواند را انتخاب کنید فقط یکی ممکن است به منظور ترکیبی شام است که اجازه می دهد تا آنها را به جفت خود را در دو مورد علاقه های شما. آنها همچنین پیشنهاد یک منو کودکان برای سنین 10 و جوان.

سبز چمنی

از همه ناکسویل را teppanyaki eateries Wasabi احتمالا بیشتر به رسمیت شناختن نام به علاوه این دو مکان – Bearden و ترکیه نهر. آنها همچنین یک رستوران در جکسون ویل فلوریدا – شما می دانید فقط در مورد شما تا به حال اتفاق می افتد به در که شهر و دلتنگ برای ناکسویل teppanyaki. آنها عملا همان غذای اصلی انتخاب به عنوان میساکی اما آنها خود را در ترکیب بازی با Wasabi شام – فیله مینیون, خرچنگ و میگو, به علاوه معمول همراه. این منو همچنین ویژگی های کامل یک مجموعه ای از سوشی و همچنین کودکان را در وعده های غذایی.

بلا منقل ذغالی & سوشی

ما Loudon County دوستان شما لازم نیست که به سفر دور برای لذت بردن از teppanyaki با تشکر از بلا منقل ذغالی & سوشی. کبابی غذای اصلی انتخاب شامل سبزیجات, مرغ, استیک, فیله ماهی قزل آلا, میگو, گوش ماهی و خرچنگ و آنها 15 مختلف دسته کوچک موسیقی جاز شام در دسترس است. بلا لوکس وعده غذایی ویژگی های فیله مینیون خرچنگ و میگو و صدف و منو بچه ها شام به عنوان به خوبی. بلا منقل ذغالی در خدمت ناهار ویژه در قیمت پایین تر و غذا با سوپ و سالاد. اگر شما به سوشی, مطمئن شوید برای بررسی خود را از انتخاب گسترده ای از رول را به عنوان به خوبی به عنوان سوشی و ساشیمی entrees.

آسیا, کافه

این شمالی ناکسویل (کالاهان درایو) رستوران در خدمت teppanyaki وعده های غذایی ناهار و شام با منو ارائه می دهد که سرخو crabmeat و توفو, در علاوه بر این به طور معمول پروتئین مظنون است. ترکیبی شام شامل دو گوشت در حالی که امپراتوری شام شامل سه. این منو همچنین دارای یک انتخاب چینی-وعده های غذایی; عجیب و غریب دلی مواد غذایی مانند مرغ و مالزی-سبک ماهی مرکب و جذاب انتخاب دسر. این رستوران حتی سوشی خدمات تا نیمه شب کارائوکه در روزهای جمعه و شنبه و زنده گروههای موسیقی در weeknights تا 9:30 p. m.

کمی توکیو کافه

واقع در یک مرکز خرید در نزدیکی تقاطع چپمن بزرگراه و جان Sevier بزرگراه آسیایی رستوران caters به طوری Kno جمعیت. آنها نزدیک به 20 گزینه های غذا شامل هر دو تک و دسته کوچک موسیقی جاز entrées, و آنها را به بخش های در دسترس برای هر دو ناهار و شام کاربران. سوشی صف ویژگی های nigiri, مکی رول (برنج خارج) و مکی سوشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>