5 محلی چشم انداز که تیتان می تواند هدف در سال 2020 پیش نویس NFL

پس از به دست گرفتن زمام به عنوان تیتان مدیر کل در سال 2016 جان رابینسون ساخته شده 29 پیش نویس انتخاب. تنها دو نفر از کسانی که بر میدارد آورده بازیکنان از در کالج های دولتی به نشویل: سابق MTSU ایمنی کوین Byard در سال 2016 و سابق UT-Chattanooga offensive lineman کوری لوین در سال 2017.

با رابینسون برنامه ریزی شده را به هفت میدارد در سال 2020 پیش نویس NFL آغاز می شود که با روز پنجشنبه دور اول (7 p. m., ESPN و NFL Network) می تواند او را بیشتر رنگ و بوی محلی به مخلوط ؟

وجود دارد مقدار زیادی از گزینه قابل دوام در موقعیت نیاز برای تنسی است. در اینجا پنج:

تو که’Shawn Vaughn, RB, Vanderbilt

Vaughn در حال حاضر می توانید ببینید خود بازی پشت Pro کاسه در حال اجرا پشت جرثقیل هنری منجر شد که لیگ با 1,540 عجله متری یک فصل پیش است و نیاز به یک شخص وابسته پس از تیتان قطع Dion لوئیس زودتر این offseason.

“اگر من به تیتان, من می دانم, من می خواهم به رفتن به شماره 2 بازگشت” Vaughn گفت: در NFL سراغ ترکیب در اواخر فوریه. “او (Henry) به آنها 30, 40, حمل, اما بسیاری از آنها در حال دادن او را از پوشیدن یک دفاع. و بنابراین شما من که انفجاری پشت من می آمد و سرمایه گذاری در دفاع خسته بودن در اینجا وجود دارد. که خواهد بود خوب یکی-دو پانچ, اگر آن را می تواند رخ دهد”

5-پا-9, 205 پوند Vaughn به طور متوسط 5.2 متری در هر حمل در فصل گذشته برای Commodores اضافه کرد 29 جلب برای 286 متری. پیش نویس سیم را به او می دهد یک چهارم-دور درجه و رتبه او را به عنوان شماره 11 در حال اجرا پشت در کلاس.

چیز دیگری که به مانند مورد Vaughn اگر شما تیتان ؟ ریشه های خود را.

“من یکی از بزرگترین نامها از درون شهر نشویل” گفت: Vaughn که رفت به مروارید-Cohn دبیرستان. “من آن را دوست دارم. من کل شهر در حمایت از من.”

Jauan Jennings, WR, تنسی,

جنینگز’ 4.72-دوم 40-حیاط داش رتبه دوم در بدترین موقعیت خود را در ترکیب. بنابراین خود را در 29 اینچ جهش عمودی.

6-پا-3, 215 پوند گیرنده گسترده ای ندارد یک فرصت برای نشان دادن بیشتر با خود نرم افزار بعد لغو شد. اما که می تواند کمک به یک تیم مانند تیتان زمین یک سرقت در دور بعد از پیش نویس.

در حالی که جنینگز ” ترکیب نتایج انجام نمی دهد هر چیزی را برای کمک به پیش نویس خود را از سهام خود را آلفا-سگ روحیه رقابت-گرفتن توانایی و شهامت و بی باکی وقتی که می آید به جذب مخاطب تمام انجام دهد.

“من نوار آن را به آن را نشان می دهد همه” جنینگز گفت: در ماه مارس است. “همه از من گرفتن touchdowns و مردم را از دست, پس از آن همه خوب است.”

تیتان از دست Tajae شارپ به رایگان آژانس ترک آنها را با یک سوراخ میدوی خود را گسترده گیرنده نمودار عمق. جنینگز پروژه به عنوان پنجمین انتخاب دور با توجه به پیش نویس سیم.

جارد Pinkney TE واندربیلت

در اوایل این offseason, the Titans قطع روابط با Delanie واکر مسلما بهترین بازی موقعیت برای تیم پس از آن ساخته شده حرکت به نشویل. وجود دارد یک گروه جامد از تنگ به پایان می رسد در سمت چپ واکر از خواب بیدار Jonnu اسمیت ، آنتونی Firkser و MyCole Pruitt — اما تنسی هنوز هم بهره مند خواهد بود با اضافه کردن یک بازیکن از Pinkney را کالیبر.

Pinkney رفت از 50 جلب برای 774 متری در سال 2018 به 20 برای جلب 233 متری در طول این فصل است. 6-پا-4, 257-پوند تنگ شد مورد استفاده قرارگرفته در ناکارآمد جرم به پایان رسید که آخرین بار در ثانیه در نقاط و حیاط در هر بازی.

Pinkney رو جاروب در آن پیش نویس خود را سهام در زمان یک بیت از یک ضربه درآمده است. پیش نویس سیم پروژه های او انتخاب شود و در دور هفتم.

Pinkney گفت: او ملاقات غیررسمی با تیتان در ارشد کاسه در اواخر ماه ژانویه و که “آنها شده ایم به تماشای من. … آنها از طریق تسهیلات چرا که آنها سمت راست وجود دارد, به طوری که آنها می دانم که من شاید بهتر از بقیه باشگاه ها.”

دارل تیلور, LCC, تنسی,

تیتان اضافه شده ویک بیسلی و دوباره امضا Kamalei کوریا دادن هارولد Landry-رهبری گروهی از لبه rushers افزایش می دهد. هنوز به صورت یک واحد است که عمدتا مسئولیت گذشته زن و شوهر از یک فصل استعدادهای مانند تیلور فوق العاده جذاب است.

تیلور که بازی خارج linebacker برای جلد رهبری تیم را در کیسه و تکل برای از دست دادن در سال 2018 و 2019. او می تواند انتقال از یک 3-4 دفاع از پایگاه خود را به دیگری.

6-پا-3, 259 پوند تیلور پیش نویس سیم را 14th-رتبه بندی خارج linebacker. این وب سایت از رفتن او را در اواخر روز 2 پیش نویس و یا اوایل روز 3.

آنتونیو گیبسون, RB, ممفیس

همانطور که قبلا ذکر تیتان هستند در بازار برای یکی دیگر از در حال اجرا به عقب در حالت ایده آل است که می تواند طلسم هنری در عبور-پایین شرایطی است. گیبسون که گیرنده گسترده ای برای ببر فصل گذشته متناسب با این لایحه کاملا.

در سال 2019 Gibson, زمان 33 حمل به طور متوسط 11.2 متری در تلاش پیدا کردن منطقه پایان چهار بار. او نیز گرفتار 38 عبور برای 735 متری و هشت touchdowns.

پیش نویس سیم 6-پا 223-کوبنده به عنوان شماره 7 در حال اجرا پشت در کلاس و پروژه های رفتن او را به عنوان اوایل به عنوان دور دوم.

رسیدن به اریک Bacharach در [email protected] و در توییتر @ErikBacharach.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>