پل Finebaum مفتون مخاطبان با داستان از روز خود را به عنوان یک تنسی و لحظات خنده دار از “پل Finebaum نمایش” در ظاهر خود را روز شنبه در نارنجی Tipoff باشگاه در Calhoun را در رودخانه.

پس از آن SEC شبکه های رادیویی و تلویزیونی شخصیت گفتگو با Knox, اخبار, ارائه خود را بر روی جلد فوتبال و مردان و زنان بسکتبال.

در اینجا چیزی است که او تا به حال به می گویند. پرسش و پاسخ ویرایش شده اند و برای اختصار و وضوح.

چگونه شما را ارزیابی جرمی Pruitt عملکرد از طریق دو فصل به عنوان تنسی فوتبال مربی ؟

دانستن است که او امن بود پس از راه فصل گذشته آغاز شده و به او یک فرصت به بازدم و انجام آنچه که من فکر می کنم او قادر به انجام. من واقعا دوست دارم که در آن برنامه است. طرفداران هستند یا خیلی پایین و یا خیلی بالا. و به تازگی طرفداران تفکر تنسی وارد کرده است. من نمی دانم. من فکر می کنم این سوال در کارفرمایی واضح است. اما او در حال حاضر در حال حرکت به rarefied نخبگان درجه در ثانیه در استخدام. و شما باید به. اگر شما در بالا 10 در استخدام شما هیچ جا.

من برخی از طرفداران در اینجا ناراحت چند سال پیش زمانی که من گفت من فکر کردم که او می تواند احتمال نیک سابان جایگزینی. و من می گویم که نه بر اساس یک کل بسیاری از آنچه که ما تا کنون دیده ام چرا که این یک نمونه بزرگ, اما آن را چگونه احترام او در آن ساختمان در تاسکالوسا. من فکر می کنم فیلیپ Fulmer دیدم برخی از که و شنیده می شود برخی از این و آن درست است.

چه انتظارات واقع بینانه برای تنسی در سال 2020?

من فکر می کنم با اضافه کردن یک برنده سال آینده واقع بینانه است. به عنوان خوب به عنوان چیزهایی که می, برنامه, برای پیشبرد این معنی که در جایی در امتداد خط و جایی خیلی زود شما در حال رفتن به مجبور به دست کشیدن از کسی کردن. شما می توانید یک برنامه خوب و از دست دادن به آلاباما و فلوریدا گرجستان در هر سال است. جیم Harbaugh ساخت 8 میلیون دلار در سال از دست دادن خود را به بزرگترین رقیب هر سال است. اما من فکر نمی کنم تنسی طرفداران می خواهم که.

بزرگ رقیب در اینجا من فکر می کنم, فلوریدا. گرجستان نیز در این مکالمه, اما من فکر می کنم تنسی است به ضرب و شتم فلوریدا. هیچ گرفتن در اطراف آن است. برای همه طرفداران جرمی Pruitt و از این برنامه می توان آن را سخت به این موفقیت بزرگ تا زمانی که اتفاق می افتد.

فیلیپ Fulmer به تازگی اعلام کرد ‘به جلد هستند.’ او مورد حمایت روز بعد و گفت: جلد در راه خود را به عقب. برای جلد به واقعا به ‘بازگشت’ به چه معنا است ؟

من از شنیدن آن و من فکر می کنم Fulmer درست بود اولین بار در اطراف. در حال بازگشت به آن معنی آنها مربوطه دوباره. و آنها نبودند.

سال گذشته من ساخته شده یک عبارت که ” من فکر می کنم تنسی یک کاسه تیم است.’ شما نمی خواهید به یک کاسه تیم. شما می خواهید برای برنده شدن هشت نه 10 بازی. و من فکر می کنم این برنامه قرار است به انجام این کار است. برای انجام این کار, شما باید به جامد در سراسر هیئت مدیره و من فکر می کنم از طریق واقعا قوی جذب این تیم است گرفتن وجود دارد.

من دوست دارم آنچه Pruitt انجام داده است. وجود دارد برخی از چیزهایی که شما همیشه می توانید انتخاب کنید در. من فکر می کنم وجود دارد چیزهایی که او می تواند انجام دهد بهتر است. یکی از آنها این است که کمی بیشتر خروجی از یک نظر. منظورم این به ضربه زننده باشد اما او یک رابط خوب. بازیکنان او را دوست دارم. او یک کارگزینی. شما به فروش برنامه های خود را هر زمان شما ارتباط برقرار کند و من فکر می کنم او قادر به گسترش است که کمی بیشتر است.

چه شما فکر می کنم Fulmer استخدام Kellie هارپر به عنوان بانوی جلد’ مربی و چگونه او در اولین فصل ؟

من کاملا دیوانه هستم در مورد استخدام. من فکر نمی کنم شما باید نگاهی به سابقه بوده است. من فکر می کنم شما فقط می توانید آن را احساس کنید.

برنامه برای ساخت, اما من شک ندارم این برنامه در حال آمدن است به عقب سریع.

سال گذشته این تیم بسکتبال به دست آمده شماره 1 رتبه بندی و شیرین 16 به پایان برسد. در این فصل شده است یک گام به عقب. شد فصل گذشته یک فلش در تابه یا باید که بود چه تنسی می توانید انتظار رفتن به جلو ؟

من فکر می کنم آخرین سال آینده بود. فقط در استخدام. شما می توانید آن را راه ریک بارنز آن را برای دو یا سه سال یا شما می توانید بیرون بروید و استخدام راه خود را به نهایی چهار. من فکر می کنم او در حال انجام آن است.

من لازم نیست که هر گونه شک و تردید. هوشمند بسکتبال مردم می توانید ببینید وجود دارد یک فرصت برای موفقیت در این سال, اما در سال آینده خواهد بود یک داستان کاملا متفاوت است.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در blake.toppmeyer@knoxnews.com و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im