کار سخت همراه با نتایج اثبات شده برای 20 یا بیشتر تولید کنندگان خودرو خواهد شد که بخشی از 32, Knox, اخبار خودرو نشان می دهد.

با توجه به لیزا شکار مدیر نشان می دهد در سه سال گذشته به نتیجه نهایی ملموس است.

“ما دریافتیم که 35.8 درصد از افرادی که نشان می دهد شما خرید یک ماشین ظرف شش ماه” شکار گفت. “عمومی علاقه مند نشان می دهد. چیزی که آن را نگه می دارد رفتن. این یک مقدار زیادی از کار برای فروشندگان محلی. آن را بدون فشار محیط به دریافت اطلاعات و برای دیدن ماشین شما ممکن است به طور معمول را ببینید.”

نشان می دهد که از ویژگی های حدود 150 خودرو در ناکسویل مرکز کنوانسیون است برای … 21-23. در این سال وجود خواهد داشت یک پیش نمایش, پارتی 6-9 p. m. روز شنبه, فوریه. 20 (آن را شامل یک حراج سکوت با درآمد حاصل از رفتن به خالی زیر صندوق).

در اینجا پنج چیز به دانستن در مورد ناکس اخبار نشان می دهد خودکار:

پیش نمایش, پارتی

خالی زیر صندوق آغاز شده بود در سال 1912 برای کمک به تغذیه خانواده های نیازمند در سراسر تعطیلات. این برنامه در حال حاضر کمک می کند تا خوراک 10,000 خانواده یک سال است.

در این سال ناکس اخبار خودرو نشان می دهد در یک حراج سکوت در پیش نمایش ، بلیط به فروش می رسد برای $40. نیمی از فروش بلیط را به خالی کردن صندوق جوراب ساق بلند, در حالی که تمام درآمد حاصل از این حراج سکوت موارد را به صندوق.

هر کسی که اهدا یک آیتم برای حراج سکوت را دریافت دو بلیط رایگان به پیش نمایش ، این رویداد را ارائه موسیقی زنده, مواد غذایی و نوشیدنی است.

سوار شدن و رانندگی

یکی از محبوب ترین قطعات نشان می دهد این است که سوار شدن و رانندگی فرصت است.

شورلت خواهد شد که شش مدل مختلف برای مردم را برای یک درایو تست. همراه با کسانی که وسایل نقلیه درایو الکتریکی تنسی خواهد شد که اتومبیل های الکتریکی به کار گرفته می شود در جاده ها است.

“بسیاری از مردم درک نمی کنند آنچه که یک ماشین الکتریکی است که همه در مورد” شکار گفت. “چه مدت طول خواهد یک اتهام است ؟ چه شتاب است ؟ این به آنها می دهد یک فرصت برای به دست آوردن احساس برای یک ماشین الکتریکی است که آنها ممکن است تا به حال هرگز قبل از.”

محلی ارائه

شکار گفت: در هنگام کننده بین المللی می فرستد یک نماینده به طور خودکار نشان می دهد معمولا کسی که بیشتر متمرکز بر حقایق از ماشین به جای روز به روز عملیات.

زمانی که فروشندگان محلی ارسال یک نماینده از پیاده روی افزودنیها و تظاهرات معمولا در یک مقدار بیشتر در سطح شخصی.

با توجه به شکار این طرح برای فروشندگان محلی و محلی و لوازم جانبی گروه به یک مقدار بزرگتر از حضور در سال های گذشته اجازه می دهد مردم را به دیدن چه کار می کند در شهر خود.

آب و راست

حضور و غیاب در سال گذشته ناکس اخبار خودرو نشان می دهد تحت تاثیر ویرانگر باران و جاری شدن سیل. شکار گفت: سه روز جمعیت از حدود 10 ، 000 می توانست بهتر است با کمی کمتر رطوبت.

او امیدوار Mother Nature همکاری در این سال — اما نه بیش از حد.

“من در آن شمارش بودن کمی خشک کن در این سال,” او گفت:. “من نمی خواهم آن را بیش از حد خوب است ، اگر آن را بیش از حد خوب مردم در حال رفتن به می خواهید به داخل خانه است.”

فقط حقایق

پیش نمایش حزب برگزار خواهد شد پنج شنبه, فوریه. 20. هزینه 40 دلار با نیمی از رفتن به خالی زیر صندوق. وجود خواهد داشت تنقلات, سرگرمی و حراج خاموش.

بلیط برای روز باقی مانده نشان می دهد در حال $8 آنلاین و 10 دلار در هر روز است.

جمعه و شنبه نشان می دهد ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر روز یکشنبه باز است از ظهر تا 6 بعد از ظهر

کودکان زیر 12 رایگان هر روز. جمعه, سالمندان (65 سال و بالاتر) رایگان; شنبه دانش آموزان رایگان هستند; و یکشنبه اعضای ارتش آزاد هستند.

برای اطلاعات بیشتر http:/knoxautoshow.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im