روابط نیاز به سرعت به تهدید از چین

FCC رئیس Ajit Pai یکی از ستاره های جدید پرداخت مبارزات انتخاباتی آگهی هل دادن FCC به آزاد کردن باند C طیف برای 5G ASAP.

درستی به نام 5G عمل در حال حاضر می گوید آن را راه اندازی کرده است یک “هدفمند دیجیتال” مبارزات انتخاباتی آگهی های Pai رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و دادستان کل باتلاق بر همه صحبت کردن در مورد خطر از چین برنده مسابقه به 5G.

این کمپین به شرح زیر Pai اعلام هفته گذشته از اواخر سال 2020 حراج C-Band midband طیف. او قصد دارد یک رای در این طرح در FCC را Feb. 28 جلسه.

FCC است مزایده 280 مگاهرتز از باند با ماهواره حامل امتیازهای دریافت پرداخت های تشویقی از حراج اگر آنها موافقت خود را با خروج این طیف زود است.

Pai هفته گذشته در دفاع از این به طور بالقوه 9 میلیارد دلار به علاوه پرداخت که برخی در کاپیتول هیل به عنوان انتقاد بیش از حد برای “خارجی شرکت های ماهواره ای” است و نه به اندازه کافی برای وزارت خزانه داری ایالات متحده. “”من نمی به نفع شتاب, جابجایی, پرداخت زیرا آنها در خصوصی بهره ماهواره ای شرکت” Pai گفت. “من به نفع شتاب, جابجایی, پرداخت زیرا آنها در جهت منافع عمومی است.”

تبلیغات یک مخلوط از 30 – تا 60-second نقاط اجرا خواهد شد در واشنگتن دی سی برای چند هفته آینده با توجه به گروه.

“[N]ow نیست که زمان را به پا کردن گاز” گفت: 5G عمل در حال حاضر سخنگوی ایان قبل. “5G عمل در حال حاضر همچنان به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و رئیس Pai به اطمینان حاصل شود که ایالات متحده رهبر جهانی در فناوری 5G.”

5G عمل به ریاست مایک راجرز رئیس سابق خانه کمیته اطلاعات.


Gary آرلن کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su