6 دیجیتال مزایای ناکس اخبار اشتراک

شما می توانید نقش حیاتی در ساخت محلی نگاری رشد.

با اشتراک شما می توانید کمک به روزنامه نگاران ما نگه کسانی که در قدرت در اینجا در ناکسویل و در سراسر ایالت تنسی — پاسخگو باشد. ما در اینجا برای شما.

6 دیجیتال مزایای Knoxville News Sentinel اشتراک

اول از همه, شما در میان اولین برای یادگیری در مورد آخرین اخبار شخصی, اخبار, هشدار تلنگر از طریق یک ماکت دیجیتال چاپ مقاله دسترسی به معاملات منحصر به فرد و بیشتر با یک اشتراک.

اشتراک شما به ارمغان می آورد ایالات متحده آمریکا امروز شبکه تحت پوشش دیجیتال

این Knoxnews برنامه همچنین اجازه می دهد تا شما را به ضربه بزنید به قدرت ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. شما را وادار به انتخاب فیلم و عکس و داستان های شما می خواهید برای دیدن از نشویل, Memphis, ققنوس, میلواکی, Indianapolis و بیش از 100 خواص دیگر در سراسر ایالات متحده است.

نرم افزار

Knoxnews.com ارائه می دهد دو برنامه – Knoxnews و Knoxville News Sentinel e-Edition. هر برنامه می تواند شخصی را به میل خود. این Knoxnews برنامه اجازه می دهد تا شما را به دانلود مقالات برای خواندن آفلاین را انتخاب کنید مقاله خود را نمایش گزینه و تنظیم هشدار های خبری. این Knoxville News Sentinel e-نسخه اجازه می دهد تا برای آسان و سریع مشاهده از ماکت دیجیتال از نسخه قابل چاپ, هر روز.

پیشنهاد ویژه: صرفه جویی در اشتراک امروز

اخبار هشدار

از طریق Knoxnews برنامه, شما می توانید اطلاعیه بنابراین شما می توانید بدانید که این خبر درست زمانی که آن اتفاق می افتد. شما می توانید هشدار برای اخبار, اخبار ورزشی, سرگرمی, آب و هوا, ترافیک و کسب و کار. آرام زمان برای هشدار خود را می توان در داخل نرم افزار.

E-Edition

شما می توانید دسترسی به نسخه قابل چاپ روزانه بر روی کامپیوتر خود دستگاه تلفن همراه و یا قرص خود را با دسترسی به e-Edition یک ماکت دیجیتال از نسخه قابل چاپ. E-Edition را می توان در وب سایت ما و یا از طریق Knoxville News Sentinel e-Edition نرم افزار.

رسانه های دیجیتال

داستان های بزرگ را متوقف کند با بزرگ نوشتن. با اشتراک خود را شما باید دسترسی نامحدود به ما ویدئوها, گالری عکس و داده های تعاملی تصاویری. سازمان دیده بان گذشت زمان از نقاشی های معروف راک در دانشگاه تنسی را 360 درجه تور Knoxville, خیره کننده ترین خانه و یا پیوستن به یک ویدیو سوار بر یک موتور سیکلت در کنار محبوب و خائنانه دم اژدها در کوه های اسموکی.

خبرنامه

برای حفظ مشترکین ما اطلاع, ما ارائه می دهیم مجموعه ای از خبرنامه به نگه داشتن شما تا به روز در اخبار, ورزش, کسب و کار و همه چیز برای انجام و داستان در هر هفته. شما می توانید دریافت 5 مقالات به صندوق پستی خود را هر روز در قالب جلسه توجیهی روزانه, خبرنامه, کامل با عکس ها و خلاصه مقاله. مشترکین می توانند از طریق کلیک کنید به مقالات کامل مستقیما از ایمیل. ما همچنین ارائه مشترکین منحصر به فرد در خبرنامه ای که به شما معرفی به روزنامه نگاران ما و به شما می دهد یک behind-the-scenes look at the top stories و چگونه خود را به اشتراک صندوق کمک می کند تا ما روزنامه نگاری.

چگونه می توانم ثبت نام کنم ؟

در حال حاضر ما یک پیشنهاد ویژه برای اشتراک. ما بازدید صفحه اشتراک را به استفاده از این زمان محدود ارائه می دهند.

بیشتر بدانید: پیشنهاد ویژه جزئیات

برخی از نمونه های بزرگ ما روزنامه نگاری

گزارش ویژه: Gatlinburg آتش سوزی یک سال بعد

50 سال بعد از ناپدید شدن کمی دنیس مارتین هنوز هم ثابت شده Smokies

تصویری: P دهکدهای از دست زندگی می کردند در مرکز شهر برای یک تازه 25 سال

کارآگاه گریسون Fritts به نام برای اجرای LGBTQ مردم

همه چیز Kellie هارپر آموخته شده در مورد زندگی او آموخته از پدر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید