7 تولید به رول از خاورمیانه اولین 4K OB کامیون با Grass Valley راه حل


مونترال – 30 ژوئن 2020 – امارات متحده عربی-بر اساس 7 تولید یکی از خاورمیانه پیشرو تولید فیلم ارائه دهندگان خدمات را انتخاب کرده است به پایان چمن دره گردش کار خود را برای آخرین 4K UHD خارج پخش (OB) کامیون – اولین از نوع خود در منطقه است. چمن دره راه حل های بازار پیشرو به 7 تولید انعطاف پذیر آینده آماده قابلیت های آن نیاز به پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای 4K UHD تولید. فروش موفق شد در رابطه با Grass Valley منطقه ای کانال شریک BSS.

7 تولید جدید 12G 4K UHD OB واحد خواهد بود بسته بندی شده با چمن دره end-to-end بومی 4K UHD گردش عناصر – از جمله دوربین های دیجیتال, تولید, سیستمهای مسیریابی و نظارت – اجازه می دهد تیم تولید برای به دست آوردن کیفیت خیره کننده تغذیه و یکپارچه فرایند آنها را به خروجی نهایی. بدون نیاز به اضافی تبدیل و ارتقاء سیستم های, تولید, تیم می تواند صرفه جویی در وقت با ارزش در فوق العاده سریع زندگی ورزشی محیط و ارائه تجربیات است که به عنوان خوب اگر نه بهتر از بودن وجود دارد در فرد است.

“مانند همسالان خود در سراسر جهان طرفداران ورزش در خاورمیانه می خواهید دسترسی به تصاویر خیره کننده و محتوای غنی است که آنها را نزدیک به عمل زندگی می کنند. ما متعهد به مشتریان ما با دادن قدرت و توانایی آنها نیاز به دیدار با خواسته های مخاطبان خود را” اظهار نظر هادی غانم, 7, تولید, مدیر عامل شرکت. “با آوردن اولین 4K OB واحد به منطقه ما می توانید اقامت جلوتر از بازار منحنی با توانایی برای خدمت به نیازهای مشتریان ما امروز و فردا. ما را انتخاب Grass Valley برای آن ستارگان شهرت در زندگی ورزشی تولید و توانایی برای ارائه یک برش-لبه شیشه به شیشه راه حل است. به عنوان یک مشتری برای سال های بسیاری از ما می دانیم گرس ولی می تواند در ارائه انعطاف پذیری نیاز داریم اما همچنین قابلیت اطمینان و استحکام بسیار مهم است که به تولید زندگی می کنند.”

میله میله به زندگی در Q3 سال 2020 جدید OB کامیون به طور کامل HDR-آماده خواهد شد و خانه چمن دره Kahuna 9600 تولید سیستمهای با Maverik کنترل پنل شباهنگ 840 روتر و MV-800 Multiviewer. 7 تولید شده همچنین افزود: چمن دره LDX 86 4K و LDX 86, جهان, دوربین, نمونه کارها, ارائه صدور مجوز انعطاف پذیر گزینه های آسان برای ارتقاء به 4K HDR و با سرعت بالا و قابلیت های. کامیون جدید خواهد بود مستقر در منطقه برتر, رویدادهای ورزشی مانند ابوظبی و بحرین F1 Grand Prix حوادث و کشورهای عرب جام مسابقات فوتبال و حمایت از کنسرت های زنده.

“به عنوان صنعت عازم مرحله بعدی انتقال تکنولوژی – این است که آیا اتخاذ فرمت های جدید به منظور افزایش مخاطبان تجربه و یا در حال حرکت به چالاک تر و آینده اثبات زیرساخت ها و گردش – ما متعهد به حمایت از مشتریان برای رسیدن به خود را عملیاتی و تجاری اهداف و روند به عنوان بدون درز که ممکن است” اضافه شده تیم بانک ها, چمن دره معاون رئیس جمهور و فروش EMEA. “ما خوشحال هستیم که 7 تولید شده است یک بار دیگر تبدیل به Grass Valley برای کمک به آنها در رسیدن به این نقطه عطف مهم است که اجازه خواهد داد که آنها را منجر به اتهام به سوی زنده 4K UHD تولید و فراتر از آن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>