8 آنی Gunn کارکنان تست مثبت برای COVID-19

برای بزرگنمایی کلیک کنید Annie Gunn's in Chesterfield. - SCREENGRAB VIA GOOGLE MAPS

  • screengrab از طریق نقشه های گوگل
  • آنی تفنگت را در چسترفیلد.

این COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر wreaked کلی ویران در سنت لوئیس مواد غذایی و آشامیدنی جامعه است. دیروز سلطنت خود از ناامیدی به یک سطح جدید برخورد یک ضربه به یک معشوق رستوران موسسه: هشت کارکنان در آنی Gunn رستوران (16806 چسترفیلد جاده فرودگاه چسترفیلد; 636-532-7684) باید آزمایش مثبت برای ویروس.

صاحبان جین و تهم Sehnert اعلام این خبر شب گذشته بر روی وب سایت خود را و اشاره کرد که آنها می خواستند خود را به مشتریان “به آگاه از آنچه رخ داده است” و خود را “صمیمی پاسخ در احترام برای همه درگیر است.”

با توجه به بیانیه Sehnerts آگاه شد از کارکنان خود را در قبال سلامت و وضعیت آنها پس از بسته رستوران در مارس 19, تصمیم گیری آنها ساخته شده مطابق با سنت لوئیس شهرستان در بخش بهداشت و درمان را در دستور. قبل از آن بسته شدن هیچ کارکنان به مدیریت گزارش داده هیچ نشانه ای از ویروس. رستوران مجاور کسب و کار دودخانه بازار بسته شده در مارس 22, و تا به امروز هیچ بازار کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

آنی تفنگت را خبر می آید در حال حاضر مملو زمان برای سنت لوئیس مهمان نوازی جامعه به عنوان کسب و کار مبارزه با چگونه برای زنده ماندن در برابر این بیماری همه گیر. برخی مانند آنی تفنگت را تصمیم گرفته اند به طور موقت شاتر به طور کامل در حالی که دیگران مبارزه برای نگه داشتن کسب و کار خود را شناور با takeout و خدمات تحویل.

این Sehnerts تاکید می کند که آنها در حال کار با لوئیس کانتی مقامات بهداشت “به اقدامات مناسب را مطابق با راهنمایی های خود را و در حال انجام گسترده حرفه ای ضد عفونی از رستوران ما با کارشناسان صنعت.” هنوز افکار خود را باقی می ماند, اولین و مهمترین, با کارمندان خود و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم مبارزه با این بیماری و آنها نگاه به جلو به روز هنگامی که آنها می توانید بازگشایی درهای خود را و استقبال از بازگشت معشوق خود مهمان است.

“ما از دست شما در حال حاضر و دست از دیدن شما در روزهای آینده و نمی توانید صبر کنید به شما خوش آمد می گوییم به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

شما می توانید خواندن کل بیانیه زیر.

3-30-20 به روز رسانی از جین و تهم “مراقبت از کارمندان و مشتریان به طور یکسان است در درجه اول در همه ما. در انطباق با St. Louis County Health Department بخشنامه به تمام رستوران ها بسته ایم ما رستوران در مارس 19. ما از آنجا متوجه شدند که هشت نفر از کارکنان ما دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. هیچ یک از کارکنان با تجربه و یا گزارش هر گونه مدیریت هر گونه علائم قبل از مارس 19. ما در حال رها که هیچ کارکنان ما در مجاورت بازار که بسته شده پس مارس 22nd, گزارش علائم. ما در حال حمایت از ما تحت تاثیر رستوران کارکنان هر راه ما می توانیم و می خواهید آنها را سریع بهبود. قلب ما با همه از کارمندان ما که خانواده به ما. ما خواهد بود با همکاری نزدیک با St. Louis County مقامات بهداشت به اقدامات مناسب را مطابق با راهنمایی های خود را و در حال انجام گسترده حرفه ای ضد عفونی از رستوران ما با کارشناسان صنعت. بالاتر از همه ما می خواهیم مشتریان ما را به عنوان آگاه از آنچه رخ داده است و ما صمیمانه پاسخ در احترام برای همه درگیر. این بار به چالش کشیدن برای رستوران ما خانواده و جامعه است. افکار ما باقی می ماند و با تمام کسانی که تحت تاثیر این ویروس و خط مقدم پزشکی حرفه ای مراقبت از کسانی که در معرض خطر هستند. ما از دست شما در حال حاضر را از دست ندهید و از دیدن شما در روزهای آینده و نمی توانید صبر کنید به شما خوش آمد می گوییم به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم. البته ما در حال ویران این شرایط و حفظ خواهد کرد شما که در افکار ما و نماز است.” جین و تهم

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید