10-بازی SEC football schedule در سال 2020 خواهد بود به چالش کشیدن — و بسیاری از سرگرم کننده | آدامز

شما به ندرت خوب اخبار ورزشی در وسط یک بیماری همه گیر. اما چگونه می توانید SEC طرفداران فوتبال و نه هیجان زده در مورد یک 10-بازی برنامه کنفرانس در سال 2020?

SEC پنج شنبه اعلام کرد آن را به بازی یک کنفرانس-تنها برنامه برای این فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

البته وجود یک حرکت نزولی به اخبار. شما از دست دادن دو بازی به طور کلی. همچنین شما می خواهد از دست دادن غیر جذاب-کنفرانس matchups مانند تنسی در مقابل اوکلاهما و LSU در مقابل تگزاس.

همچنین شما نمی خواهد که تجدید در دولت رقابت مانند فلوریدا در مقابل فلوریدا ایالت کارولینای جنوبی در مقابل Clemson, کنتاکی در مقابل لویی و گرجستان در مقابل Georgia Tech.

اما هر تیم در لیگ برتر را دریافت اضافی دو ثانیه بازی. شما نباید مورد آن شکایت.

خبر خوب وجود دارد. شما نمی خواهد که برای نشستن از طریق تمام کسانی که بی معنی و غیر همایش بازی در برابر برتری دارند مخالفان. در عوض هر بازی تعداد دفعات مشاهده خواهد شد در جدول رده بندی.

انگار منتظر درگیر است. این کنفرانس به تعویق انداختن شروع فصل آن به سپتامبر. 26.

که به معنی SEC آغاز خواهد شد, فصل بعد از دیگر همایش برخی از آنها قبلا اعلام کرده بود برنامه تجدید نظر خود را.

وجود دارد یک مزیت برای شروع بعد. اگر چه آن را دشوار است برای پیش بینی که چگونه همه گیر ممکن است بروید اخیر تجدید حیات در ایالت های جنوبی می تواند جزر اواخر ماه سپتامبر.

مزیت دیگر: آن را به تیم زمان بیشتری برای آماده شدن برای فصل. که قابل توجه پس از تیم تا به حال به چشم پوشیدن از بهار در عمل به دلیل همه گیر.

بدون توجه به زمانی که آن شروع می شود در 10 بازی کنفرانس-تنها برنامه نمی shortchange SEC تیم است. که مهم است. اگر شما انتخاب می کنید به بازی در یک فصل در میان همه گیر بسیار مهم است که این بازی ها معنی دار و قهرمانی است که معنی دار است.

ده بازی در برابر SEC مخالفان در مورد عنوان معنی دار به عنوان آن می شود.

احتمالی SEC قهرمان باید چاپ تی شرت که به عنوان خوانده شده “ما جان سالم به در 10 ثانیه بازی.” زیرنویس بر روی تی شرت باید خوانده شود: “و یک بیماری همه گیر.”

شما باید صبر کنید برای بیش از شروع جذاب نجومی. شما باید صبر کنید برای جزئیات بیشتر.

تجدید نظر در برنامه ایجاد خواهد شد مقدار زیادی از بحث است. هر تیم باید به دو بازی دیگر مخالفان از دیگر بدست آورد. سوال: کدام دو نفر ؟

ساده ترین و واضح ترین راه حل خواهد بود برای حرکت دو بعدی چرخش کنفرانس مخالفان در برنامه.

تنسی برنامه ریزی شده است به بازی اوله خانم در خانه در 2021. در سال 2022 آن را برنامه ریزی شده به بازی LSU در باتون روژ. در 10 بازی کنفرانس-تنها برنامه می تواند بازی هر دو تیم در این فصل است.

این جلد در حال حاضر باید به بازی سه SEC تیم رتبه در پیش فصل 10: آلاباما و فلوریدا گرجستان است. دفاع از قهرمان ملی LSU به احتمال زیاد خواهد بود یک چهارم. اما اصلی 2020 برنامه را بازمی گردد این جلد در برابر اوکلاهما دیگری پیش فصل بالا-10 تیم.

اگر لیگ را با استفاده از برنامه ریزی 2021 و 2022 غیر بخشی از مخالفان را به پر کردن آن سال 2020 برنامه فلوریدا را بزرگترین چالش در ثانیه ایست.

Gators در حال برنامه ریزی برای بازی آلاباما در سال 2021 و اضافه کردن Texas A&M به عنوان یک چرخش حریف در سال 2022. تصور کنید از جمله هر دو جزر و مد و Aggies در یک سال 2020 برنامه که در حال حاضر LSU از غرب است.

برعکس سه بار دفاع از قهرمان گرجستان خواهد به دست آوردن یک برنامه ریزی مزیت است. The Bulldogs در حال برنامه ریزی برای بازی آرکانزاس فصل آینده و ایالتی می سی سی پی در سال 2022.

10-بازی SEC برنامه آسان نخواهد بود برای هر تیم. اما از آن خواهد شد بیشتر سرگرم کننده برای طرفداران.

و در میان همه گیر ما سزاوار همه سرگرم کننده ما می توانید دریافت کنید.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>