یک کمی دنج نقطه’ به صورت هنر و صنعت آبجو بسته شدن در مرکز شهر ناکسویل در این ماه

گاه به گاه پاینت در مرکز شهر ناکسویل بسته است درهای خود را در پایان ماه یک تصمیم ساخته شده قبل از coronavirus اما پیچیده این بیماری همه گیر.

مالک ناتالی گفت: Knauth ناکس اخبار او فکر یک معامله در محل برای کسی که به اشغال فضای پس از بازی گاه به گاه پاینت می بندد. اما پس از COVID-19 آمار خانه در ناکسویل او گفت: معامله از طریق سقوط کرد.

او امیدوار است کسی را باز کردن یک شبیه هنر و صنعت آبجو کسب و کار در فضای خود را در 421 Union Ave. درست کردن بازار مربع است.

آنچه در مورد مکان های دیگر?

گاه به گاه پیمانه نیم لیتری در ناکسویل مستقل عمل بنابراین تصمیم به نزدیک مرکز شهر هنر و صنعت آبجو بازار و taproom تاثیر نیست مکان های دیگر.

در سطح شرکت Knauth گفت: بازی گاه به گاه پاینت است که علاقه مند به داشتن یک فروشگاه باقی می ماند در محل در مرکز شهر.

“حق رای دادن است و نوع تکامل یافته و تقریبا در تمام بازی گاه به گاه پیمانه نیم لیتری در خارج از Knoxville, بازار مواد غذایی,” او گفت:. این محل در مرکز شهر است نه برای خدمت به مواد غذایی و وجود فضای محدود.

یک “تلخ و شیرین” تصمیم

در سال 2014 دو سال پس از مرکز شهر کسب و کار باز Knauth و همسرش خریداری شده محل. او کمک کرد تا اجرای این محل برای اولین بار دو سال قبل از اولین فرزند او. این زوج در حال حاضر دارای دو فرزند است.

وقتی دیرین خود manager چپ در پاییز گذشته و حال را انتخاب کنید تا بیشتر کارهای روزانه است که کمک به آنها را درک کنند از آن زمان به تمرکز بر روی خانواده است.

“این تلخ و شیرین اما آن بوده است بسیار سرگرم کننده سوار” Knauth گفت. “و ما امیدوار است که کسی می تواند در آمده و آن را دوست دارم تا آنجا که ما چون فکر نمی کنم مردم متوجه آنچه که یک جامعه در مرکز شهر واقعا تا زمانی که شما در حال یا زندگی وجود دارد یا کار وجود دارد.”

از آن لذت ببرید در حالی که آن را طول می کشد

این هنر و صنعت آبجو بازار ساعت محدود با توجه به همه گیر. مشتریان ملزم به پوشیدن ماسک تا زمانی که نشستن برای یک نوشیدنی و هیچ کس نمی تواند نشستن در نوار.

Knauth گفت: او قصد دارد در نگه داشتن کسب و کار مواجه نگردند با آیتم های محبوب مردم اغلب خرید اما موجودی خود ادامه خواهد داد کوچکتر شدن.

Knauth در حال رفتن به از دست دادن به طور منظم که تبدیل به “شیرین دوستان” در طول سال. او باید فرصت را به آنها را ببینید بعد از دو هفته قبل از کسب و کار بسته ژوئیه 31.

“(این یک) دنج نقطه کوچک است که واقعا ما را از دست ندهید, برای مطمئن,” او گفت:.

برای اطلاعات بیشتر downtown.thecasualpint.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>