یک منتقد نیست و نگاه به جلو به هفته بدون هوستون تئاتر

چه هستند که ما را به انجام ؟ چقدر خود قرنطینه می تواند تئاتر تحمل بدون یک دوز سالم از هنر برای تلقیح ما در برابر خطوط و فلش زندگی روزمره ،

ما را ببینید من حدس می زنم. بسیاری از سالن های تئاتر در هوستون (کوچه فاجعه بار مراحل Miller, هوای آزاد, هوستون, رقص باله کلاسیک) در حال حاضر به تعویق افتاده خود را در فصل جاری تا پایان ماه مارس, اگر نمی مارس – خدای ناکرده! – اما وحشت را تعیین کرده است و هیچ توقف آن است. این ویروس فراموش نشدنی ما. کوچه را تولید جدید از سال 1984 افتتاح این چهار شنبه, مارس 11 و بازی یک عملکرد مدیریت بسته تئاتر است. ما انتظار داریم خانه های دیگر به اعلام تعویق به زودی.

هنگامی که چراغ از برادوی و نیویورک را در ماه اوت Metropolitan Opera و ترین شهر نامی برگزاری کنسرت کارنگی هال بسته فروشگاه برای آینده قابل پیش بینی آنچه که امید است وجود دارد برای هوستون هنر و فرهنگ ؟

آیا هنرمندان ما قرار است به زندگی می کنند ؟ قبل از تشویق نمی پرداخت اجاره. آنچه در مورد کردند, مشتریان, روشنایی, طراحان ushers…منتقدان? (تمامی حقوق شاید چند تئاتر را نمی شود بسیار غمگین به ما داوران را مهلت اما ما هنوز نگران دولت از هنر.) و مخاطبان – کسانی که مردم فوق العاده وجود دارد خارج وجود دارد در تاریکی – اجازه دهید آنها را فراموش نکنید. آنها پرداخت اجاره.

و آنچه را برای تبدیل شدن به کوچکتر تئاتر ؟ بدون درآمد برای حتی یک ماه آنها را به مبارزه برای شکستن حتی. برخی ممکن است شکست بخورند. آن را ماه برای امور مالی خود را به سیاه و سفید. معمولا آنها زندگی می کنند نشان می دهد, نشان می دهد فقط به اندازه کافی پول برای پرداخت هزینه های بعدی تولید. چشم انداز تاریک و دلگیر به نظر می رسد.

این خوب نیست برای هر کسی است.

یک ماه بدون هنر نمی خواهد آسیبی به ما اما ممکن است آسیب غیر قابل جبرانی چه چیزی باعث هوستون یک تئاتر گنج. ما نمی خواهد وحشت و در عین حال اما ما مشکل. چه دشوار است به درک است که در حال حاضر بسیار وجود دارد که باید انجام شود. آن را صبر کنید و ببینید.

یک پیشنهاد ممکن است که اگر خود را نشان می دهد لغو شده است, شما ممکن است در نظر اهدای قیمت بلیط بازگشت به تئاتر است. بنابراین شما نمی بینم اما در حال حاضر مردم زحمتکش پشت صحنه و روی صحنه خواهد حداقل سود کمی از خود احسان.

من نمی دانم اگر دعا به تئاتر خدایان کمک خواهد کرد اما آن را نمی تواند صدمه دیده است. در حال حاضر که همه ما داریم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>