A. D. بازیکنان خود را اعلام 2020-21 فصل در جورج

بدون نام بردن از تاریخ های خاص, A. D. بازیکنان در جورج اعلام کرده است 2020-21 فصل ابتدا مدتی در پاییز امسال با A. D. بازیکنان-راه اندازی و برتر جهان از آپولو 8 توسط Jayme McGhan واقعی داستان اولین ناسا ماموریت را با موفقیت به مدار ماه است.

مدتی در اطراف کریسمس A. D. بازیکن خواهد شد در حال حاضر یکی دیگر از کمیسیون و برتر جهان: یک مرحله اقتباس از نیویورک تایمز پرفروش, رمان, کریسمس, کفش, بر اساس این رمان توسط دانا VanLiere و اقتباس برای مرحله توسط جسیکا لیند پترسون.

عکس 51 توسط آنا زیگلر, داستان واقعی از دانشمند روزالیند فرانکلین و زندگی در حال تغییر کشف مارپیچ دوگانه در DNA انسان رشته خود را هوستون برتر در فصل زمستان.

در بهار A. D. بازیکن خواهد شد در حال حاضر خود را موکول 2019/-20 عنوان Spitfire Grill دنبال به تازگی کشف بیهوده توسط اواخر سال مارک تواین است که او مرده است ؟ , اقتباس شده برای قرن 21 مخاطبان توسط دیوید ایوس.

و در نهایت بسته بندی کردن در فصل تابستان است و مری پاپینز.

“این ممکن است به نظر می رسد مانند یک زمان عجیب و غریب به ما اعلام نجومی و درخواست از مردم برای خرید بلیط” گفت: مدیر هنری کوین دین در آزادی مطبوعات از تئاتر است. “اما ما اعتقاد به قدرت داستان است. ما می رویم به نیاز به جمع آوری و به اشتراک گذاری داستان از این به بعد رسیده است. و حقیقت این است که ما نیاز به منابع برای تولید این نشان می دهد در حال حاضر.”

“ما می دانیم که نه هر کس می تواند خرید بلیط و یا کمک مالی در این زمان, اما برای کسانی که می خواهند به ما کمک نگه داشتن کار رفتن تا درب می تواند بازگشایی شده است. هنر مهم است, به عنوان ما را دیده اند در طول این زمان از انزوا و ما می خواهیم به صورت آماده و قادر به آوردن بسیار عالی و جذابی تئاتر به هوستون در زمانی که این است” گفت: جیک ذره مدیر اجرایی.

بلیط فصل تمدید برای مشترکین فعلی آغاز خواهد شد در چند هفته آینده. فصل فروش بلیط باز خواهد شد تا عموم مردم در پایان ماه آوریل است. برای اطلاعات بیشتر به فصل و یا در مورد A. D. بازیکنان در جورج بازدید از وب سایت خود را adplayers.org. دفتر جعبه را عامل بیشتر از طریق ایمیل و به صورت آنلاین در این زمان. احساس رایگان به ایمیل [email protected] با سوالات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>