یک مرکز کسب و کار قرار داده شخصی نگرانی را کنار گذاشته و تبدیل به یک مرکز توزیع ماسک برای

مانند هر کسب و کار جک Knoxville شده است تلاش برای دیدن چقدر از تاثیر منفی coronavirus را — چیزی که سخت است برای صاحبان شرکت لوگان و کاترین هیگینز به کنترل.

“ما شده است هزینه های چند هفته گذشته در تلاش برای کشف کردن آنچه که قرار بود برای انجام این کار در این زمان با ما کسب و کار” لوگان گفت. “این نوع فقط ضربه زدن به ما است که ما باید به فکر کردن در مورد چگونه ما می توانیم کمک کند.”

جک Knoxville, یک, گی, خیابان فروشگاه که مبادرت به فروش محصولات محلی و سازندگان تبدیل شده به یک مرکز توزیع ماسک برای که خواهد بود اهدا و توزیع به افرادی که در خطر وقتی که می آید به کوروناویروس.

اولویت مردم در خطر

این هیگینز و کسب و کار duo رسیده اند به سازندگان برای دیدن که می تواند کمک به ایجاد ماسک.

لوگان و کاترین در حال سازندگان خود را, و آنها در حال حاضر دریافت ماسک درخواست از بیمارستان و مطب و درمانگاه, کسب و کار و افراد است.

آنها در حال تلاش برای کشف کردن بهترین راه برای اولویت بندی که بیشتر در معرض خطر.

برخی از مهم ترین, مردم, لوگان گفت: در حال کارکنان مراقبت های بهداشتی. او امیدوار است با ارائه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی می تواند کمک به گسترش عمر N95 ماسک آنها با استفاده از.

مردم می توانند درخواست ماسک را ماسک و یا ارسال از طریق ماسک jacksmasks.com.

مردم همچنین باید این گزینه برای اهدای پول برای کمک به پرداخت برای حمل و نقل هزینه های کارگری و هزینه های ساخت ماسک.

انواع ماسک آنها به دنبال

جک Knoxville استخدام کارکنان خود برای کمک به توزیع آن ساخته شده است با تشکر از امکان خود را به زیرساخت های موجود استفاده می شود برای سفارشات آنلاین.

“ما فکر است که وجود دارد امکانات و افرادی که زندگی می کنند در بیشتر مکان های از راه دور و یا مکان هایی که نمی باید به عنوان بسیاری از منابع بیشتر متراکم مناطق شهری” لوگان گفت. “و ما می خواهیم برای استفاده از این زیرساخت است که ما باید به کسانی که ماسک به این افراد است.”

دو نوع وجود دارد از ماسک جک Knoxville است که در درجه اول به دنبال, با توجه به وب سایت خود را:

  • “ماسک که بیش از N95 ماسک های پزشکی است که برای کمک به زندگی طولانی از ماسک”
  • “ماسک مجهز به یک جیب برای یک خلاء فیلتر است که به عنوان بهترین چیز بعدی به فولاد است.”

دو فیلم آموزشی را می توان در وب سایت برای کسانی که به دنبال ایجاد ماسک. اما این بدان معنا نیست که جک Knoxville را به نوع دیگر.

“بسیاری از افرادی که در حال حاضر فاضلاب انواع پارچه های تخمگذار در اطراف” لوگان گفت.

برخی از مردم رسیده که مایل به اهدای پارچه اما هیگینز در حال حاضر نیست اهدا مواد. آنها در حال نگه داشتن یک لیست از نام های, هر چند در مورد همه چیز تغییر.

می خواهید برای کمک به?

هیچ ماسک فرستاده شده اند هنوز Logan گفت. آنها هنوز در حال ساخته شده است.

که از صبح سه شنبه, جک Knoxville دریافت کرده بود درخواست برای حدود 300 ماسک.

برخی از این درخواست ها از افراد و لوگان گفت: او را به رفتن برای دیدن اگر برخی از مردم مایل به خرید ماسک از سازندگان و یا کمک به پرداخت هزینه برای مواد.

هر ساز لوگان می داند که فروش ماسک است و تنها در تلاش برای پوشش هزینه های تامین.

“ما در حال تلاش برای کشف کردن بهترین راه برای اولویت بندی و ماسک کردن چون واقعا اولویت است کسانی که بیشتر در معرض خطر” لوگان گفت. “و بنابراین ما نیز کمک به سازندگان که در حال فروش ماسک با لینک دادن به وب سایت خود را.”

این که آیا شما به دنبال کمک و یا نیاز به کمک jacksmasks.com.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>