برای بزرگنمایی کلیک کنید MONICA OBRADOVIC

 • مونیکا Obradovic

آن را به یک گالری هنری در یک قهوه خانه در درون یک کلیسا است. ما در اینجا در Riverfront Times اشتباه گرفته بودند بیش از حد — بنابراین ما تصمیم به بررسی.

لنگر اتاق قهوه خانه (1610 زیتون خیابان)واقع در سطح پایین تر از سده کلیسای متحد متدیست در مرکز شهر سنت لوئیس را باز درهای خود را بر فوریه 9 اولین بار به عنوان یک رایگان مشترک گالری هنری است. در بهار coffeehouse دست از تلاش مجموعه برای اولین با قصد خدمت, سوپ, ساندویچ و شیرینی.

این قهوه خانه است یک ایده در ذهن سده را کشیش ماری گریفین برای بیش از یک سال است. “من می خواهم آن را به یک محل که در آن مردم می آیند و ساخت جامعه درست مثل در هر قهوه خانه,” گریفین می گوید.

این قهوه خانه اولین نمایشگاه “چهره فراموش شده” یک سفر مجموعه ای از پرتره از کودکان و نوجوانان که منجر به مرگ قربانیان خشونت اسلحه. هنرمندان از سراسر کشور رنگ چهره که بعد از چاپ روی بوم و پانل های ساخته شده به لحاف مربع.

برای بزرگنمایی کلیک کنید "Faces Not Forgotten" portraits on display at Anchor Room Coffeehouse. - MONICA OBRADOVIC

 • مونیکا Obradovic
 • “چهره فراموش شده” پرتره بر روی صفحه نمایش در لنگر اتاق قهوه خانه.

خشونت اسلحه چیزی سده جماعت است متاسفانه تحمل زیادی گریفین می گوید. نه ساله خاویر Usanga آمد به کلیسا در روز یکشنبه قبل از مرگ کشیش به یاد می آورد. او یکی از بیست و کودکان را به ضرب گلوله و به قتل با اسلحه گرم در شهر سنت لوئیس در تابستان گذشته.

“آن ویرانگر” گریفین می گوید. “برخی از بچه ها که می آیند به ما خدمات به طور منظم وجود دارد که وقتی آن اتفاق افتاد. ما می خواهیم به افتخار زندگی مردم دست به اسلحه و خشونت و من فکر می کنم این یک رویداد بزرگ برای آگاهی بیشتر.”

این نمایشگاه نیز از ویژگی های یک مونتاژ صفحه نمایش از کار از سنت لوئیس عکاس رابرت tablet wallpapers. Tablet wallpapers استفاده می شود برای زندگی در Hopeville یک بی خانمان گاه در امتداد سواحل رودخانه می سی سی پی, قبل از اینکه دستگیر شده به اتهام قتل در سال 2011. پس از گذراندن بیش از یک سال در زندان مورد او اخراج شد و در تاریخ 11 فوریه 2013. شهر تخریب اردوگاه در سال 2012.

در زمان آزادی او tablet wallpapers گفت: RFT که او لذت می برد, عکاسی, چرا که آن را قرار می دهد او خود را در دنیای کوچک خود. Tablet wallpapers همچنان به حمایت از بی خانمان جامعه به عنوان یک عضو از مترو سنت لوئیس ائتلاف برای بی خانمان ها.
“چهره فراموش شده” اجرا می شود از 1:30 تا 4:30 بعد از ظهر روز یکشنبه فوریه 9. به نگه داشتن به روز در قهوه خانه افتتاح رسمی تاریخ این بهار و آن را دنبال کنید Facebook صفحه.

برای بزرگنمایی کلیک کنید "Faces Not Forgotten" portraits on display at Anchor Room Coffeehouse. - MONICA OBRADOVIC

 • مونیکا Obradovic
 • “چهره فراموش شده” پرتره بر روی صفحه نمایش در لنگر اتاق قهوه خانه.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Anchor Room Coffeehouse is located inside the lower level of Centenary United Methodist Church in downtown St. Louis. - MARIE GRIFFIN

 • ماری گریفین
 • لنگر اتاق قهوه خانه واقع شده است و در داخل سطح پایین تر از سده کلیسای متحد متدیست در مرکز شهر St. Louis.
برای بزرگنمایی کلیک کنید Another piece from the "Faces Not Forgotten" series. - MONICA OBRADOVIC

 • مونیکا Obradovic
 • یکی دیگر از قطعه ای از “چهره فراموش شده” سری.
 • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
 • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de