زمان آخرین یادداشت Ultraman مجموعه باید پله در 15 فوریه سال 2020 Fubar را قد بلند ایستاده بود به مدت دوازده سال به عنوان سنت لوئیس ” عملا خانه از سخت, سنگین, فلزی و هیپ-هاپ را نشان می دهد. در آن بازه زمانی بی حد و حصر سالن آمده اند و رفته اند در حالی که تفنگ ساچمهای-سبک و دو طرفه فضای گاهی اوقات به نام Funbarn به مبارزه طلبیده شانس.

اما به عنوان کلیشه می رود, همه چیزهای خوب باید به پایان برسد. Fubar بسته است و در جای خود بسیار بزرگتر و براق جدید محل پرچم قرمز را باز درهای خود را.

St. Louis صحنه جانبازان می دانید که ما نمی توانیم بحث در مورد تاریخ Fubar بدون آوردن آستین توقیف محل وحشت زده خزیدن. یک جزء اصلی از سنت لوئیس’ سخت و سنگین فلزی جامعه در ’90s و اوایل aughts نه تنها وحشت زده خزیدن میزبان طیف گسترده ای از نشان می دهد از یاد باندهای کوچک stickered-شمال تاکر شیرجه شاغل چند تا از بازیکنان کلیدی است که در را باز کوتاه دوم خزنده خزیدن در خیابان واشنگتن — و در نهایت Fubar.

Fubar را ثابت خواهد بود حداقل کمی finale تکامل تیره رنگ پانک راک مشترک در حالی که هنوز حفظ اخلاق و فرهنگ به عنوان مهمترین موضوعات در لوگوی خود — آشکار ادای احترام به یاد Black Flag میله خالکوبی در بسیاری از محل مشتریان.

بیش از آن دهه به علاوه اجرای, Fubar میزبانی نمرات بر اساس نمرات یاد پانک و فلزی عمل می کند: Black Flag, ترس, the Dead Kennedys, کسب و کار, T. S. O. L, H. R. از بد مغز شکل پنج ضلعی و بسیاری از بسیاری دیگر همه می آیند از طریق Fubar را در سالن های مقدس. این نام ممکن است به معنای بسیار به میانگین تور تاب خورده scenesters اما برای کسانی که در این اعمال و رشد با این اعمال Fubar کرده است یکی از جامعه است. هر میانسال سنت Louisan با یک موهاک می داند که آنها می توانند به دیدن باند های مورد علاقه خود و لذت بردن از برخی از ارزان کنسرو آبجو در نوار (یا ماشین) بدون پرداخت هزینه های گزاف و یا برخورد با رزمنده سرگرم کننده نفرت از امنیت.

محل آغاز شد و به عنوان یکی از بزرگ تفنگ ساچمهای سبک اتاق با یک مرحله در نزدیکی درب و نوار در پشت. هنگام ورود به محل شما می تواند مستقیما به اتاق اصلی یا 21-و-تا مراجعان می تواند یک مسیر انحرافی به چپ و آویزان در سالن بی سر و صدا بهره گیری از آبجو و معاشرت در حالی که باز کردن باند بازی. چند سال به Fubar تصدی سالن جداول پاک شد و DIY می تواند مروج اجاره منطقه خود را نشان می دهد تا زمانی که آنها خود را به ارمغان آورد PA.

در نهایت که لخت فضا راه داد به مرحله یک زن و شوهر اینچ بالا و خانه PA پشته با سمت پر کردن مانیتور که به نوبه خود راه داد به حدود دو-پا-مرحله است که می ایستد وجود دارد امروز مجهز به سیستم و از هم اکنون از بین رفته فایر فاکس. در گذشته زن و شوهر از سال Fubar را مالک باب Fancher حتی به روز رسانی محل های جانبی شامل متوسط اتاق سبز و کلاغ لانه منطقه ،

برای همه زمان ها خوب متاسفانه شده است وجود دارد هیچ کمبود اختلاف بیش از دوازده سال گذشته. به عنوان هر دو Fubar و پرچم قرمز اقامت در ملخ و خیابان و کاردینال خیابان Fubar همیشه متکی محفظه خیابان پارکینگ, بسیار نهفته است که از eyeshot از محل کارکنان و concertgoers خارج با بهره گیری از دود. اکثر مردمی انتخاب کردن نه برای پرداخت امن بسیاری در سراسر خیابان — ارائه شده است که واقعی بوفه بالقوه غارت برای هر کسی که می دانست که چگونه به پاپ یک قفل.

این موج جرم و جنایت به سر آمد و از سال 2014 به 2015, پس از برخی گروه لجن پاره بود برای یک زن و شوهر بزرگ در نقدی که موجب به خصوص تهاجمی خط نمیتوانیم. این منجر به بسیاری از چشم روشن و bushy-tailed جوان گروههای گرفتن طعم و مزه خود را از ثبات قدم از جهان برخی از آنها شدیدا و علنا اصرار دارد که Fubar کارکنان و حتی صاحب خود توطئه برای ارتکاب سرقت ،

واقعی مجرمان این جنایات در نهایت بودن توقیف را بسیار کمی برای از بین بردن Fubar از شهرت خود را به عنوان محل که در آن گروههای دریافت دزدیدند و به ندرت اگر تا کنون هر گونه از متهم گروههای عذرخواهی برای این بحث. Fubar را به مبارزه با این جرم و جنایت افزایش با افزایش روشنایی در خارج از محل ارسال علامت تشویق کاربران به ترک اشیاء با ارزش خود را در اتومبیل های مشاوره که در آن به پارک و اغلب به کارگیری کارکنان اضافی به طور خاص دیده بان در خارج از مناطق.

زبان به عنوان یک موسیقیدان خودم که برای اولین بار و املاک محل نشان می دهد که در Fubar در تابستان سال 2008 به عنوان به خوبی به عنوان یک کارمند سابق و فقط به طور کلی یک شخص که می رود به یک مقدار مناسب و معقول از خود نشان می دهد بسته شدن Fubar قطعا تلخ و شیرین. من و بعد فورا رفت واز به دیدن بسیاری از گروههای مورد علاقه من وجود دارد همچنین برخی از بزرگترین نشان می دهد وجود دارد و آموخته زیادی در مورد صنعت موسیقی وجود دارد. در حالی که پرچم قرمز قطعا ارائه می دهد یک بزرگتر مسلما بهتر کنسرت تجربه ما هنوز هم نمی دانم زیادی در مورد آنچه به این معنی که برای کوچکتر نشان می دهد که مدت طولانی است که یک عامل اصلی از محل برگزاری و سالن.

Fubar به طور معمول دربسته در محیط خارج و در حدود 500 نفر در حالی که بر اساس برخی برآوردها پرچم قرمز می تواند به جای به عنوان بسیاری از 1,200 قرار دادن آن در لیگ با دلمار سالن پاپ و مراسم مجلل. بسته شدن Fubar نشان دهنده مرگ یکی از آخرین مرگ یک نژاد از اواسط اندازه سالن در سنت لوئیس که قطعا می تواند در خدمت به عنوان یک تقویت به برخی از کوچکتر بیشتر DIY سالن در شهر مانند منجلاب.

من آن را از دست اما من نمی توانم صبر کنید تا ببینید چه فضایی جدید ارائه می دهد و من نمی توانم قدردانی من به اندازه کافی برای آنچه Fubar ارائه شده به این شهرستان را به جامعه موسیقی بیش از دوازده سال گذشته. از آن خواهد شد از دست رفته است.

Fubar نهایی نمایش برگزار خواهد شد February 15 در 7 بعد از ظهر با اجرای برنامه توسط Fister ، Ultraman آهسته آسیب و ناپدید شد. پرچم قرمز را افتتاح در مارس 28 ویژگی های محلی مورد علاقه های شما شکننده چینی موش خاکستر و آهن و ارشد و سوختگی آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su