در سال 2006 پس از نزدیک به دو دهه از خاک مسابقه آهنگ ادی مک میلان یک سالن بومی بازنشسته شد و تصمیم گرفت از آن زمان به چرخ های جدید شور — بازسازی میله های داغ.

“هنگامی که ما در نهایت متوقف مسابقه, خوب, پسر, اسباب بازی, من حدس می زنم بنابراین در اینجا ما” McMillan گفت: در حالی که ایستاده در کنار 1970 Dodge Super Bee او خواستار “زنبور عسل “احیا” است که خواهد شد بر روی صفحه نمایش در این سال ناکس اخبار خودرو نشان می دهد که اجرا می شود Feb. 20-23 در ناکسویل مرکز کنوانسیون. برای دو سال گذشته McMillan به ارمغان آورده است یکی از یک نوع اتومبیل از جمله “هالک” و “مشعل” به ماشین نشان می دهد.

اصل Dodge Super Bee شد بر اساس Dodge Coronet دو درب کوپه. عضله خودرو دوباره طراحی شد و در سال 1970 با دو لوپ سپر جلو که دوج روابط عمومی به عنوان “سرهم بندی کردن زنبور عسل بال.”

ماشین الکتریکی زرد رنگ است و فقط به عنوان با صدای بلند به عنوان 505 اینچ مکعب بلوک موتور با شش 500cfm دو بشکه مصرف است که چوب را از سوپر زنبور عسل هود. McMillan گفت ناکس اخبار اکثر علاقه مندان به خودرو را نمی خواهد گذشته عظیم موتور. وجود دارد هیچ دیگر خودرو در کشور است که سفارشی ساخته شده در موتور مانند زنبور عسل, زنده, است, اما وجود دارد بیشتر به ماشین از ملاقات چشم.

بیشتر: 5 چیزهایی که بدانید در مورد ناکس اخبار خودرو

McMillan کردم این خودرو در سال گذشته از خود, دوست, سفت, Adams, که تا به حال آن را از او 15 سال است. ماشین هرگز اجرا تا McMillan به طور کامل بازسازی آن در داخل و خارج برای ماشین نشان می دهد.

McMillan شد inspired by the original نشان و نام از ماشین به طوری که او و دوستان او دیل ویلر و جیم لوی رفت و با تمام سرعت پیش رو با تم زنبور. ماشین ویژگی های غول پیکر airbrushed نسخه از زنبور عسل, لوگو را در هر دو پشت چرخ سفارشی تنه به تصویر می کشد زنبور عسل, رستاخیز در یک قبرستان در تنسی تپه و صنایع لانه زنبوری سخت افزار.

“تخیل خود را فقط دیوانه” McMillan همسر جولی گفت. “وجود دارد هیچ کس در ایالات متحده است که این راه اندازی. ما خوش شانس به مردمی که به ما کمک می کند آن را با هم.”

همه کار بر روی این ماشین انجام شده است در مک میلان گاراژ که در آن او کاهش آن بر روی زمین برای اولین بار در یک سال پس ناکس اخبار می تواند دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن خودرو قبل از آن بازدید خودکار طبقه نشان می دهد.

چه چیزی باعث McMillan را ترمیم واقعا چشمگیر است و کار سخت او و دوستان خود را قرار داده به آنها. اتومبیل های خود را, که او صرف در مورد $50,000 $60,000 در, باید به رقابت پرداختند و در همان مرحله به نیم میلیون دلار می سازد و برجسته شده در مجلات ملی.

“ماشین ما فقط یک خانه ساخته شده, پیر redneck ساخته شده-در-این-گاراژ ماشین و در عین حال آن دسته از بچه ها (در خودرو را نشان می دهد) دیدن همان چیزی که ما انجام می دهیم (در ماشین),” McMillan گفت. “بسیاری وجود دارد که مردم به دنبال بیشتر در اتومبیل های ما از آنهایی که دیگر.”

مک میلان آخر هفته سرگرمی درهای باز برای خانواده و دوستان خود را در ناکسویل که کمک به تبدیل اتومبیل. او و همسرش شده اند دعوت به سفر در سراسر کشور برای نشان دادن اتومبیل خود را و ارائه شده شش رقم برای مک میلان می سازد. زن و شوهر گفت: بخشی مورد علاقه خود را از بازسازی خودرو, اگر چه, این است که مردم آنها در طول راه ملاقات کرد.

مک میلان آماده است تا زنبور زنده برای چرخش در ناکس اخبار خودرو نشان می دهد و وقتی پرسید که آیا او فکر کردم این امر می تواند جالبترین اتومبیل در نشان دادن McMillan ماده از factly گفت: “من می دانم آن خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im