یک دختر کشته شد, دو روز پیش در سنت لوئیس و هیچ کس خود را شناسایی

برای بزرگنمایی کلیک کنید The shoe of a girl who was killed on Tuesday. - COURTESY ST. LOUIS POLICE

  • حسن نیت ارائه میدهد ST. لوئیس پلیس
  • این کفش از یک دختر که کشته شد در روز سه شنبه.

یک دختر جوان کشته شد مدتی قبل از 10:25 بعد از ظهر روز سه شنبه.

پلیس او را می دانم ارتفاع (5 فوت و 6 اینچ قد بلند) و وزن (116 پوند) چرا که نوع از چیزی که می تواند اندازه گیری. آنها می دانند که او تا به حال متوسط طول مو که تا به حال بافته شده است. آنها می دانند که آنچه او پوشیده بود — سیاه و سفید نایک زیپ گرمکن پوش فراهم قرمز تی شرت و زیتون سبز محموله شلوار خاکستری با عرق زیر. بر پا شد قرمز و سفید کفش های تنیس.

پلیس می توانید ببینید و کاتالوگ تمام است که از بدن آنها یافت می شود که کسی به نام آتش نشانی به گزارش “شخص” در آن شب. اما آنها نمی دانند که او چه کسی است. آنها تخمین می زنند او را به عنوان جوان چهارده شاید به عنوان قدیمی به عنوان شانزده.

او ترک دروغ در 2800 بلوک از خیابان فرانکلین است که در مورد یک بلوک غرب از دکتر مارتین لوتر کینگ رانندگی در Jeff-Vander-لو محله در شمال Midtown.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The girl's pants. - COURTESY ST. LOUIS POLICE

  • حسن نیت ارائه میدهد ST. لوئیس پلیس
  • دختر با شلوار.

هیچ کس جلو آمده و به ادعای او بدن. شاید هیچ کس متوجه او گم شده است.

دو روز بعد آن را هنوز هم روشن نیست که او چه کسی است و یا چه اتفاقی افتاده است. تصاویر فوق از قرمز و سفید کفش و زیتون سبز و شلوار. پلیس امیدوار هستند که کسی آنها را به رسمیت می شناسد و خواستار قتل کارآگاهان در 314-444-5371 یا CrimeStoppers در 866-371-راهنمایی.

آنها می خواهم به دانستن نام او.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>