Opera جهان برای اولین بار بر روی درختان رشد نیست. آنها گران قیمت و وقت گیر است و معمولا لجستيک کابوس برای آماده سازی. همچنین آنها یک قمار بزرگ. با یکی دیگر از تولید Boheme حداقل تیم طراحی و مخاطبان می دانید چه انتظار. هنگامی که آن را بر روی مریخ است که یکی دیگر از مشکل همه با هم.

ما تحسین اپرا در ارتفاعات برای افتتاحیه آن برنامه جدید, آثار, جشنواره, دو آخر هفته جشن سه جهان برای اولین بار. اگر اپرا رشد نمی کند آن را خواهد مرد. متاسفانه با یلتسین در تگزاس, اپرا طول می کشد یک گام بزرگ به عقب است. بروید ببینید آن را در حال حاضر برای من شک دارم شما همیشه باید یک فرصت دیگر. آن را به محو شدن بسیار سریع است. از آن ناپدید شد از حافظه به عنوان من آن را تماشا کردند.

آهنگساز اوان مک و نویسنده اشعار اپرا جاشوا مک گوایر شده اند و یک تیم از سال 2013. یلتسین که پنجمین همکاری یک قرار opera buffa, که داد و بیداد کن فرم اپرا کمدی معروف ساخته شده توسط روسینی و Donizetti. باید آن را با نشاط و سریع و پر از تند تند آهنگ (فکر می کنم گیلبرت & Sullivan) و لنگر بیشتر با basso نقش به عنوان طنز فویل. نمی توانم بگویم یلتسین بازدید هر یک از این اوج. اگر چه آن است که کوتاه مدت 65 دقیقه آن را احساس می کند که دست و پا گیر به عنوان یک قرن 19 فرانسه grand opera.

در عین حال آن را به یک موضوع بزرگ, یک داستان واقعی رسیده برای هرج و مرج و واریته. پس از یک دیپلماتیک سفر به نیویورک و مرکز فضایی جانسون که هر دو در سمت چپ او را به طور کامل unimpressed (ما تا به حال برای اولین بار فضانوردان گفت: در آن زمان) رهبر اتحاد جماهیر شوروی بوریس یلتسین درخواست برای بازدید از یک فروشگاه مواد غذایی است. هیچ کس به نظر می رسد می دانم که چرا او می خواست برای دیدن یکی اما او ساخته شده یک توقف در یک راندال در کلییر لیک. چه استقبال او یک چشم باز Land of Oz. به صورت مختصر تور تغییر آینده از روسیه است. محض مقدار از مواد غذایی و کالاهای مصرفی با فروتنی او را عمیق و پر او با شرم خود را برای کشور است که می تواند ارائه به شهروندان است. مشاور لو Sukhanov بعد از توصیف یک مشکل و افسرده یلتسین که در آن “آخرین بازمانده از بلشویسم فرو ریخت.” اتحاد جماهیر شوروی به زودی منحل یلتسین موجب بخش توسط ظرفی شبیه بشاخ یا قیف از یک آمریکایی متوسط فروشگاه مواد غذایی.

به عادلانه باشد من نمی دانم چه مک و مک گوایر مجموعه ای را به انجام این کار. تن است که بیش از همه محل. آن را می خواهد به یک گرین بینز Wizard of Ozبا یلتسین به عنوان یک مست دوروتی در برخی make-believe زمین از مقدار زیادی با بزدلانه شیر گارد امنیتی یک مترسک دون کارمند و, من نمی دانم, یک مرد قلع از فروشگاه مدیر ؟ آن کار نمی کند در تمام حتی با دسته هایی از “بیش از رنگین کمان” به رشته خاص ، آن را بیش از حد آسان بیش از حد ارزان است. این نوجوان در بدترین راه کلاس چهارم شیطان مشتاق به شما را در توییتر و راه بیش از حد بسیاری از ’60s شعر های تجاری که پشت سر هم از طریق ناچیز طرح و در راه دریافت کنید.

آن می توانست – و استخوان وجود دارد – یک پارک جنوبی-نوع نمایش کامل از پوسته پوسته non-PC سرگرم کننده است. سرگرم کننده است که باعث می شود شما بریده بریده نفس کشیدن با audaciousness و باعث می شود شما فکر می کنم. چه گمان می کنم شما ممکن است تماس, Adult humor, چیزی شایسته ما خنده است. یلتسین است همه دانشجوی سال دوم high jinks با اندکی طنز. مخاطبان هم بزرگ بود, اگر چه, هاردکور, کهنه, جوک و خروش در طول یک کمی خالی صحنه در مورد “تپش گوشت خود را.” طنز opera رفتن نیست دور با طنز بود.

وجود دارد دو یا سه اپرا چرخش از طریق یلتسینو سازندگان نمی سرنخی که چگونه به آنها را آشتی. بوریس دو جدی آریاس از احساس غربت و یاد است که بهترین چیزهایی که در اپرا plangent و درست و عمیق و معنی دار است. اما آهنگ آمد از هیچ جا و به هیچ جا, با کاهش اطراف احمق antics. این همان opera? این تند تند آهنگ ها تا حدودی شایسته از G&S که در آن محصولات مانند هر نام تجاری از نوشابه ذکر شده بینهایت. جای تعجب نیست که یلتسین سر می چرخد. ما می کند بیش از حد در خالص بخش عمده ای از آنچه که ما می توانید خرید. اما شاید یک لیست کافی است. ما آن را دریافت کنید در حال حاضر.

ماک موسیقی thrums با ضرب و شتم الکترونیکی از اواخر 80s. در حالی که آن را آسان نیست-گوش دادن آن را قطعا relatable در آن ناقص شیوه ای. یک smatter از برادوی یک بیت از بتهوون “Ode to Joy” کسانی که همه جا شعر دوست داشتنی قلب و احساس تعدادی از فروشنده در مورد اینکه چرا او با این نسخهها کار در فروشگاه N مغازه بیرون آمدن از اجاره یک پلیس. هیچ چیز چوب هر چند. شما نمی خواهد سوت یک لحن در راه خود به خانه.

Eiki Michel انجام گروه کوچک به عنوان اگر آن را Wagner نگه داشتن همه چیز در حداقل فنری و حرکت رو به جلو در حالی که سازندگان قصد دارند با فشار دادن آن به طور مداوم به عقب. دیوید Gately می دهد این مواد پانچ بیشتر از آن را سزاوار است. طراح ریچارد Kagey فروشگاه مواد غذایی منظمی مواجه نگردند با Cheerios, Doritos, کک و مواد شوینده رختشویی و محصولات بهداشتی زنانه. تعجب, دوش گرفتن خود به خود آهنگ کمی بیش از حد.

بازیگران خوب با باس-باریتون مت Mattingly به عنوان یلتسین بسیار چشمگیر در واقع, به عنوان تنور برندان Tuohy به عنوان تضاد اجاره یک پلیس و باریتون توماس گونتر به عنوان Everyman کارمند. دیگران سوپرانو دانیل Wojcik به عنوان hyperventilating مدیر باس-باریتون Hugo Salvesen به عنوان یلتسین امنیتی گارد ولادیمیر دنبال عاشقانه mall cop. این گروه است که با توانایی کار گرفته شده توسط جولی جکسون Kaarin فلپس و جارت بخش است. آنها تمام سعی خود را, اما آن را از دست دادن نبرد. این مواد فقط تا سطح خود را.

بعدی جهان برای اولین بار در اپرا در ارتفاعات در حال یکی-اعمال آنتونی Brandt و Neena Beber را Kassandra و Karim Al-زند اقتباس از مشهور به رهبر. خواهیم دید که اگر آنها ممکن است در اپرا در آینده. کپک زده یلتسین است که قطعا در گذشته است. آن تاریخ طولانی بیش از.

اجرای ادامه در فوریه 28 در 7:30 p. m. و مارس 1 در 2 p. m. در لامبرت سالن 1703 ارتفاعات بلوار. آواز به زبان انگلیسی (کامل با تگزاس لهجه برای برخی از شخصیت ها) با surtitles. برای اطلاعات تماس 713-861-5303 و یا بازدید operaintheheights.org. $39-$89.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im