این Knox County, تخته, آموزش و پرورش داده شده را OK به حرکت Knox County Schools دفاتر مرکزی به Tennessee Valley Authority شرق برج.

این رای پس از بحث های زیادی و پس از Knox County کمیسیون به اتفاق آرا مورد تایید حرکت KCS دفاتر به برج در پایان ماه ژانویه است. هیئت مدیره مدرسه تایید تفاهم نامه توافق چهارشنبه شب گفت: آنها در حال حاضر به حرکت دفاتر مرکزی بیش از نیم مایل به TVA برج.

بحث ادامه داد: چهارشنبه شب و یادداشت گذشت یک رای 5-3. اعضای هیئت مدیره پتی مرزهای جنیفر اوون و تونی نورمن رای دادند در برابر تصویب این یادداشت.

این یادداشت را در حال حاضر به بازگشت به شهرستان کمیسیون برای تصویب و گفت: KCS سخنگوی Carly Harrington. آن نیز بستگی به نظر از دادستان کل است که می گوید آن است که قانونی برای حرکت به داخل ساختمان.

سوزان شاخ, مدرسه, مدیره, صندلی, گفت, Knox, اخبار او فکر می کند این یک حرکت خوب برای دفاتر مرکزی. پس این ایده در اصل معرفی شاخ گفت که او احساس می کند مانند هر گونه مسائل است که آورده شده است تا حل و فصل شده است.

سرپرست باب توماس ” تمایل به حرکت نیز نشانه به شاخ که این یک حرکت خوب برای دفتر مرکزی هیات, او گفت:.

“همه در همه, من فکر می کنم این واقعا یک حرکت خوب و من احساس می کنم مانند سرپرست دلنشین است و این باعث می شود من راحت تر” شاخ گفت.

بیشتر: Knox County, به اتفاق آرا تصویب TVA برج مبادله می دهد مقننه پیروزی به شهردار Jacobs

برخی از اعضای هیئت مدیره مضطرب بیش ناشناخته

دیگر اعضای هیئت مدیره اعتراض به تصویب این حرکت در حالی که برخی از چیزهایی که از جمله دادستان کل نظر در قانونی بودن حرکت نیست.

جنیفر اوون به ارمغان آورد تا مسائل مختلف او تا به حال با این یادداشت از جمله امنیت در این برج به کار گرفته شده توسط TVA و مدارس. او سوال که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر یک بازدید کننده که نیست باید یک گواهینامه رانندگی خود را نشان داد تا به ساختمان و گفت: کامل مشروعیت و “اثرات است که به ما توضیح داد.”

“این اثرات کل جامعه و از آن تاثیر کل جامعه برای دهه” اوون گفت. “این چیزی است که ما نیاز به بسیار جدی است.”

در حال حرکت به معنای صرفه جویی در پول

شاخ با اشاره به پس انداز است که از حرکت و گفت که او فکر می کند قرار دادن که پول نسبت به خدمات بهداشت روانی یک گام بزرگ است. سرپرست توماس اعلام حمایت خود را از این پیشنهاد در ماه نوامبر همراه با یک وعده داده شده 1 میلیون دلار در پس انداز شهرستان را از سیستم مدرسه برای استفاده به عنوان آن را انتخاب کرد.

حرکت دفاتر به TVA برج است که انتظار می رود برای نجات شهرستان 4 میلیون دلار بیش از 20 سال است. شهرستان خواهد پرداخت 37.5 سنت در یک فوت مربع یک ذهن خم در مقایسه با نمونه $12-18 یک فوت مربع برای فضای اداری در مرکز شهر.

در تمام این شهرستان را صرف حدود 13.4 میلیون دلار برای مقابله با آن جبران خواهد شد اگر به تصویب کمیسیون فروش اندرو جانسون ساختمان.

فروش اندرو جانسون ساختمان

مربوط به این یادداشت است فروش اندرو جانسون ساختمان که قرار Knox County Schools دفاتر مرکزی از سال 1992. در حالی که این یک رای جداگانه از Knox County کمیسیون دو با هم مرتبط شده اند. اگر هیئت مدیره مدرسه نشده بود تایید حرکت های شهرستان می تواند هنوز در حرکت رو به جلو با فروش ساختمان است.

این شهرستان دارای یک پیشنهاد برای فروش ساختمان برای 6 میلیون دلار به نشویل مبتنی بر BNA Associates LLC برای ایجاد یک بوتیک هتل ها و آپارتمان ها. فروش شده در جدول از اکتبر 2017.

بیشتر است 6 میلیون دلار به اندازه کافی به درخواست یک خریدار برای مرکز شهر اندرو جانسون ساختمان ؟

این ساختمان ساخته شده بود در سال 1929 و بازسازی شده است اما به احتمال زیاد نیاز به طی آن وارد می شود به منظور تبدیل به یک بوتیک هتل است.

در ماه جولای 2015 ساختمان درازي بود برای حدود 8 میلیون نفر است. این رقم اما برای “بالاترین و بهترین استفاده” که از شهرستان می گوید که فضای اداری و یا مخلوط با استفاده از ساختمان با فضای اداری و مسکونی آپارتمان یک بوتیک هتل است.

هنوز BNA را 6 میلیون دلار ارائه شد و بالاتر از شش شرکت دیگر بود که آن را در سال 2017 انتخاب شده.

بیشتر: آنچه که ما آموخته است که ما تور را دارا برج است که می تواند خانه Knox County, مدارس و دانشگاه تهران دفاتر

UT دفاتر نیز حرکت

دانشگاه تنسی تایید حرکت خود را به سیستم دفاتر به TVA برج در ماه نوامبر و پرداخت خواهد شد $1 در هر فوت مربع به اجاره بخشی از ساختمان است. سیستم دفاتر که در حال حاضر قرار دارد به طور عمده در اندی هالت برج در UT-ناکسویل را در پردیس را تا بالای شش طبقه را دارا برج.

اندی هالت برج که در آن UT سیستم رئيس جمهور موقت سفت بوید دفاتر قرار دارد که نیاز به بازسازی. تخمین می زند گفت: این می تواند هزینه بین $46 میلیون و 51 میلیون و نگاهی به 8 سال بوید گفت: UT امنا در ماه نوامبر.

با حرکت 257 UT کارکنان که در حال حاضر کار در 4 مکان های مختلف در سراسر ناکسویل خواهد بود ایران زیر یک سقف. این قرارداد همچنین شامل پارکینگ برای کارکنان در تابستان محل گاراژ.

UT-ناکسویل دفاتر در همین حال باقی خواهد ماند در محوطه دانشگاه. این مالیات بر ارزش افزوده شرق برج است که تنها در حدود یک مایل از ناکسویل پردیس.

ناکس به گزارش خبرنگار تایلر محک کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im