‘یک مجله طاعون سال’ مربوط به 300 سال پس از انتشار | نظر

نظر

دانیل دفو کتاب نوشت هر کس می داند که آیا آنها آن را بخوانید یا نه: “رابینسون کروزوئه است.” این داستان به ما بگویید که دوباره و دوباره, آیا به عنوان “مردود” “جزیره گیلیگان” و یا “از دست رفته” در مورد آنچه شما انجام دهد اگر شما غرق در یک جزیره صحرا که به نظر می رسد جذاب تر از همیشه این روزها. اما دفو کمتر شناخته شده 1722 کتاب “یک مجله از طاعون در سال” مورد 1665 لندن شیوع طاعون ممکن است مفید تر به عنوان خوانده شده برای این لحظه.

مرگ سیاه نیست فقط 14 قرن رویداد و در عین حال یکی دیگر از شیوع آن در اروپا در 1720s باعث دفو با کمک عموی خود را به منعکس کننده چگونه انگلستان تا به حال رفتار در طول سال 1665 بیماری همه گیر. مانند مدرن خبرنگاران دفو می گوید داستان از این بیماری همه گیر از طریق تعداد مرگ های منطقه. او در توصیف کسانی که بیمار و مرده هستند و دلخراش. این بیماری آمار پزشکان و پرستاران سخت (و سپس به عنوان در حال حاضر) باعث احتکار و منجر به شایعات در مورد گروه های اقلیت (در لندن یسوعیان) که می تواند برای آن است. ستاره شناسان لرزه با درمان های معجزه آسا و پیشگویان همه بر خاست تا به انتخاب جیب مردم وحشت زده از جان گذشته برای یک حس کنترل. آنها تمام آسیب پذیر به خصوص کسانی که نمی تواند استطاعت برای رفتن به محل کار.

دفو بود یک کسب و کار کوچک خود را قبل از او یک رمان نویس است. او نوشت: در مورد تاثیر قطع تجارت در معیشت مردم در طول و پس از بیماری و او نگران زمانی که اقتصاد را انتخاب کنید تا. اما او بود که همیشه روشن بود و ایالتی تنسی سناتور. ریچارد بریگز که وجود ندارد بسیاری از امرار معاش بدون زندگی و نه یک اقتصاد بدون مردم.

بهداشت است که در مورد بیش از اقتصاد

ما در زمان بحران به ما می پرسد کلاسیک چوب تا سوال: “پول خود را و یا زندگی خود را؟” متاسفانه آن می آید در یک زمان در طول تاریخ هنگامی که راه ما از صحبت کردن در مورد سلامت ملت ما شده اند تنگ کردن به صحبت کردن در مورد کسب و کار سود. تنسی بوده است به خصوص ضربه این جایگزینی اقتصادی برای سلامتی واقعی. سیزده بیمارستان های روستایی بسته شده اند پس از سال 2012 به دلیل آنها نمی سود (پول آنها را در روش انتخابی) و است که شماره می تواند دو تا پایان این سال است. کسانی که تعطیلی را هزاران روستایی شغل و فشار بیمارستان باقی مانده.

ملی کمبود تجهیزات حفاظت فردی نیز یک اثر فقط در زمان عرضه زنجیره ای است که به حداکثر رساندن سود برای شرکت و سهامداران اما که می تواند کشنده برای حرفه ای پزشکی و بیماران آنها در حال تلاش برای صرفه جویی در.

شنیدن بیشتر در تنسی صدای: دریافت هفتگی نظر خبرنامه برای روشنگری و فکری ستون.

ما محبوب ترین داستان های اعتماد به نفس, به عنوان جذاب به عنوان آنها همین را بگویم که کل داستان از آنجا که قهرمانان خود را واقعا به تنهایی زندگی می کنند. داستانی رابینسون کروزوئه تا به حال همه چیز از کشتی “خود” از روز جمعه تعداد زیادی از بز و در نهایت بیشتر castaways. او نیز غرق در حالی که در حال اجرا غیر قانونی برده معاملات سرمایه گذاری. واقعی Henry David Thoreau که رفت به جنگل به “زنده عمدا” و نوشت: آمریکا ادای احترام به اعتماد به نفس “در والدن تالاب” بود ، او خریداری یک کلبه از یک ایرلندی راه آهن کارگر خانواده برای $4.25 و محروم چوب برای ساخت کابین خود را. او به شام رفت و در رالف والدو امرسون خانه اغلب, و خواهر و مادر او را پخته محصولات و دونات در هر آخر هفته. حتی هان سولو متوجه شد که او نیاز دوستان خود که او آنها را دوست داشت و او آن را فقط برای پول است. جانبازان می دانم که این را در دل و استخوان خود را.

ما در یک لحظه که در آن ما باید به فکر می کنم در مورد رابطه از فرد به جامعه و شکوفایی به منظور رویارویی با این بحران است. کشور ما را از طریق آن دریافت کنید اما مهم نیست که چقدر ما به لحاظ اجتماعی منزوی کردن ما نمی تواند انجام آن را به تنهایی. همه دیده ایم و تجربه اضطراب و خودخواهی پس از coronavirus همه گیر آمار بلکه همدلی های فداکاری و جامعه ساخت.

شادی در انتظار ما

دفو را دیدم که همان طیف وسیعی از پاسخ های 300 سال پیش و با او به پایان می رسد کتاب خود با اظهار نظر در مطلق لذت افراد با تجربه در دیدن هر یک از دیگر در خیابان پس از طاعون گذشته بود با غریبه های در لذت با هم بودن. همانطور که شما نگاه به جلو به لذت بودن با دوستان, عزیزان, و, بله غریبه در رستوران ها و کنسرت ها و توپ بازی ها, بازی یک لحظه به فکر می کنم در مورد چگونه ما توانایی شکوفا کردن در شکوفایی دیگران است. آنچه را که ما فراموش متفاوت به عنوان یک جامعه اگر ما در زمان است که به طور جدی ؟ ما همه در این جزیره سیاره با هم.

مبهم G. Anderson یک استاد زبان انگلیسی در دانشگاه تنسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>