یک نگاه در داخل CJ را Tacos جدید نشسته رستوران در خیابان قبل از آن باز می شود

دو سال و نیم پیش کریستوفر جونز بهتر شناخته شده در ناکسویل به عنوان “C. J.,” فروش بود اواخر شب tacos از چادر برای دانشجویان در تعطیلات آخر هفته.

پس از آن که همه چیز پیشرفت به خوبی شناخته شده کامیون مواد غذایی.

در حال حاضر او را باز دائم نشسته محل در داخل, جدیدترین لوکس در مرکز شهر هتل.

این فرصت در ماه دسامبر زمانی که جونز نشستم با کامیون مواد غذایی را با همکاری صاحب Alpesh پاتل. پاتل نیز مدیر عامل Kana گروه هتل که صاحب و مدیریت 70 ویژگی های حق بیمه از جمله سفارت سوئیت در خیابان.

او کمک کرد CJ را Tacos رفتن از چادر به کامیون مواد غذایی از دو سال پیش این جفت ارز شده است به دنبال گسترش بوده است. وجود دارد یک فضای در هتل نیم اشکوب که تنها استفاده می شود برای صبحانه پس از دو شروع به فکر کردن در مورد چگونه CJ را می تواند جا به هتل مجلل داخلی و هنوز هم ارائه سریع یک-از-نوع tacos کامیون مواد غذایی شناخته شده است.

یک هفته بعد جونز و پاتل تصمیم به نوسازی فضا طوری که آن را می توانید صندلی مورد 70 مشتریان گرسنه. جونز گفت: این رستوران به ویژگی های دولت از هنر تجهیزات و “کاملا خیره کننده.” بیرونی ممکن است بسیار متفاوت اما مشتریان هنوز هم می تواند لذت بردن از همه از CJ تخصص tacos و جدید ساخت خود تاکو خط مونتاژ.

این هتل نیز به فروش می رساند الکل در لابی و در آن نوار پشت بام که می تواند به ارمغان آورد به CJ است.

رفتن از چادر به کامیون به رستوران به سرعت تا به حال چالش های آن — جونز رفت و از داشتن چهار کارکنان در آغاز به 22 با اعلام محل جدید — اما او هیجان زده برای چه آمده برای CJ را Tacos.

“داشتن یک رستوران همواره رویای من, اما من حتی اهداف بالاتر” جونز گفت: ناکس اخبار. “من دوست دارم برای ساخت بسیاری از CJ را tacos و من فکر می کنم که با شریک کسب و کار من است وجود دارد مقدار زیادی از پتانسیل برای چه CJ را Tacos می تواند باشد.”

CJ را Tacos کامیون هنوز هم خواهد شد نورد در اطراف ناکسویل به فروش tacos و تهیه رویدادهای اما جونز است که به دنبال به جلو به ایجاد یک محل برای مشتریان خود را برای دریافت تاکو ثابت از ناهار تا اواخر شب.

برای مشترکین: ناکسویل اخبار برای رستوران ژانویه, همه در یک مکان

نرم افتتاحیه برگزار خواهد شد در این رستوران از 5-10 p. m. روز شنبه و افتتاح خواهد شد میزبانی شده در مارس 14.

CJ را Tacos واقع شده است در 507 S. گی سنت رستوران باز خواهد شد 11:30 صبح تا 1:30 صبح پنج شنبه-دوشنبه و 11:30 صبح تا 10 p. m. روز شنبه-چهارشنبه.

مشتریان می توانند CJ راست بالای سفارت سوئیت میز جلو و می توانید وارد کنید از گی خیابان و یا اتحادیه خیابان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>