مخلوط گزارش روز برای COVID-19 در هوستون

در حالی که شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو شد اعلام shutdown از پنجره بیمارستان این شهرستان بنا در خارج NRG ورزشگاه گفت: باید برای COVID-19 تخت نبود به عنوان بزرگ به عنوان پیش بینی هوستون شهردار سیلوستر ترنر بود تا اعلام کند که این شهر را مختصر رشته از هیچ coronavirus مرگ و میر شکسته شده بود.

سفید غیر اسپانیایی نر در 70 سالگی درگذشت در مارس 12, شهر آموخته است. این اولین مرگ گزارش شده به شهر در آن وجود دارد شناخته شده شرایط اساسی ترنر گفت. تعدادی از شناخته شده COVID-19 مرگ و میر در این شهرستان در حال حاضر در 35 و 74 مورد جدید گزارش یک شبه به ارمغان می آورد این شهرستان را در مجموع 3, 120 موارد مثبت در کل.

هوستون وزارت بهداشت اعلام کرده است که در گسترش آن تلاش های امداد رسانی به این شهر خانه های سالمندان. در سراسر کشور برخی از پرستاران خانه را دیده اند افزایش COVID-19 موارد و مرگ و میر. این شهر در بخش بهداشت و درمان با کمک هوستون آتش گروه در حال بازدید از 300 خانه های سالمندان زندگی کمک مرکز و مانند آن به ارزیابی هر وضعیت از نظر “اقامت و غربالگری کارکنان و نظارت بر حفاظت فردی, تجهیزات کنترل عفونت محیط زیست و آموزش و پرورش” با توجه به گروه آزادی مطبوعات.

در طول بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی ترنر تاکید کرد که این شهر هدف این است که به ماسک نیست استناد جدید هریس Countywide سفارش تماس برای همه به پوشیدن نوعی از پوشش است. این شهر در حال حاضر با توجه کردن 50,000 ماسک فقط امروز, او گفت:.

در آماده هریس, آخرین county آمار و ارقام نشان داد 48 مرگ و میر در unincorporated areas شهرستان با مجموع 2,284 موارد تایید شده.

در ضمن جناح راست هوستون فعال Dr. Steven F. Hotze ظ کت و شلوار در برابر هیدلگو در دولت دادگاه منطقه گفت: او سفارش ساخت پوشیدن ماسک در شهرستان هریس اجباری برای 30 روز شنبه شروع نقض تگزاس اساسی و رژیم صهیونیستی است. ابوت اجرایی سفارشات. پس ابوت ساخته شده است با پوشیدن ماسک صورت اجباری Hotze کت و شلوار استدلال می کند که county قاضی حق ندارد به هر دو.

شهرستان هریس است که از اولین تگزاس, شهرستان و یا شهر را به ماسک الزامی است. دیگران — بسیاری از آنها در زمان این عمل بسیار زودتر در ماه — شامل دالاس و سن آنتونیو, Hidalgo County, لاردو, بستراپ شهرستان Travis County, Edinberg ماموریت و Palmview.

جمعه روز اول بود که غیر ضروری رسانه های خرده فروشی می تواند باز به صورت خرده فروشی به رفتن اگر چه در ابتدا آن را به نظر نمی رسد که بسیاری از مشتریان با استفاده از این گزینه است که اجازه نمی دهد آنها را به رفتن به فروشگاه های, اما این بدان معنا نیست که آنها می توانید انتخاب کنید تا خرید منظقه. در ضمن چندین فروشگاه های مواد غذایی که همیشه مجاز به مشتریان در داخل خود را گسترش داده اند ساعت نسبت به حالت عادی.

فرماندار رود به اعلام خود دور بعدی سفارشات در دوشنبه 27 آوریل ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>