جدید ناکسویل جشنواره موسیقی JazzFest در جکسون در حال آمدن است در این بهار

جدید ناکسویل جشنواره موسیقی را کانون توجه قرار دادن در خیابان جکسون این سال است.

JazzFest در جکسون اولین از ظهر-7 p. m. روز شنبه, مارس 26 همراه غرب جکسون خیابان با توجه به آزادی مطبوعات.

جشنواره رایگان خواهد شد از ویژگی های “معتبر و متنوع صف آمریکایی ریشه-الهام بخش, جاز, بلوز, soul و R&B, موسیقی, محلی و ملی هنرمندان همراه با غذا و نوشیدنی و هنر” انتشار گفت.

JazzFest در جکسون است که ارائه شده توسط ناکسویل کسب و کار واقع در غرب خیابان جکسون.

این رویداد هدف این است که مردم را به این بخش از شهر است که تحت تاثیر بسته شدن جاده و ساخت و ساز مداوم در جکسون خیابان رمپ و خیابان برادوی پل با توجه به انتشار.

“جاده بسته شدن نهفته اند همه از کسب و کار در غرب خیابان جکسون و ما تصمیم به گرفتن خلاق” گفت: Chris فورد صاحب شیرین P مرکز شهر فرو رفتن در انتشار.

“ما شروع به صحبت کردن در مورد چگونه به جامعه با هم و در یک جشنواره فقط ساخته شده حس. ما عاشق یک بلوک و بهترین چیز برای جفت سازی واقعا خوب محلی مواد غذایی و نوشیدنی است که واقعا خوب موسیقی است.”

تحت ساخت و ساز: برادوی پل در حال حاضر بسته به مدت سه سال در پروژه نوسازی

JazzFest در جکسون فعالیت های

JazzFest در جکسون شامل کنسرت در سه جکسون خیابان مکان: شیرین P, هوای آزاد, تریلر پارک و فضای استاندارد و یک مرحله اصلی در مجاور پارکینگ. صف اعلام خواهد شد در تاریخ بعد.

“همه ما صحبت در مورد تمایل یک نوع متفاوت از تجربه موسیقی در ناکسویل” گفت: فورد بود که خواننده برای ناکسویل-بر اساس گروه Gran Torino در انتشار. “فکر می کنم در مورد که در نیواورلئان عطر و طعم آن را جاز, اما آن را نیز بلوز و R&B. آن را بی تکلف و نزدیک و چیزی برای همه وجود دارد.”

این مراسم نیز نمایشگاه های هنری یک باغ آبجو تعاملی کودکان و نوجوانان منطقه, جاز, صبحانه در Balter Beerworks کوکتل تجربه در ناکس ویسکی آثار هنر یک بازار واقع در ساندرز سرعت معماری پارکینگ و مواد غذایی و آشامیدنی و چادر.

بخشی از این رویداد درآمد حاصل خواهد شد به اهدا BreastStrokes و سازمان دهندگان این رویداد, در حال برنامه ریزی برای این جشنواره به طور سالانه با توجه به آزادی مطبوعات.

برای اطلاعات بیشتر jazzfestonjackson.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>