جدید ناکسویل جشنواره موسیقی را کانون توجه قرار دادن در خیابان جکسون این سال است.

JazzFest در جکسون اولین از ظهر-7 p. m. روز شنبه, مارس 26 همراه غرب جکسون خیابان با توجه به آزادی مطبوعات.

جشنواره رایگان خواهد شد از ویژگی های “معتبر و متنوع صف آمریکایی ریشه-الهام بخش, جاز, بلوز, soul و R&B, موسیقی, محلی و ملی هنرمندان همراه با غذا و نوشیدنی و هنر” انتشار گفت.

JazzFest در جکسون است که ارائه شده توسط ناکسویل کسب و کار واقع در غرب خیابان جکسون.

این رویداد هدف این است که مردم را به این بخش از شهر است که تحت تاثیر بسته شدن جاده و ساخت و ساز مداوم در جکسون خیابان رمپ و خیابان برادوی پل با توجه به انتشار.

“جاده بسته شدن نهفته اند همه از کسب و کار در غرب خیابان جکسون و ما تصمیم به گرفتن خلاق” گفت: Chris فورد صاحب شیرین P مرکز شهر فرو رفتن در انتشار.

“ما شروع به صحبت کردن در مورد چگونه به جامعه با هم و در یک جشنواره فقط ساخته شده حس. ما عاشق یک بلوک و بهترین چیز برای جفت سازی واقعا خوب محلی مواد غذایی و نوشیدنی است که واقعا خوب موسیقی است.”

تحت ساخت و ساز: برادوی پل در حال حاضر بسته به مدت سه سال در پروژه نوسازی

JazzFest در جکسون فعالیت های

JazzFest در جکسون شامل کنسرت در سه جکسون خیابان مکان: شیرین P, هوای آزاد, تریلر پارک و فضای استاندارد و یک مرحله اصلی در مجاور پارکینگ. صف اعلام خواهد شد در تاریخ بعد.

“همه ما صحبت در مورد تمایل یک نوع متفاوت از تجربه موسیقی در ناکسویل” گفت: فورد بود که خواننده برای ناکسویل-بر اساس گروه Gran Torino در انتشار. “فکر می کنم در مورد که در نیواورلئان عطر و طعم آن را جاز, اما آن را نیز بلوز و R&B. آن را بی تکلف و نزدیک و چیزی برای همه وجود دارد.”

این مراسم نیز نمایشگاه های هنری یک باغ آبجو تعاملی کودکان و نوجوانان منطقه, جاز, صبحانه در Balter Beerworks کوکتل تجربه در ناکس ویسکی آثار هنر یک بازار واقع در ساندرز سرعت معماری پارکینگ و مواد غذایی و آشامیدنی و چادر.

بخشی از این رویداد درآمد حاصل خواهد شد به اهدا BreastStrokes و سازمان دهندگان این رویداد, در حال برنامه ریزی برای این جشنواره به طور سالانه با توجه به آزادی مطبوعات.

برای اطلاعات بیشتر jazzfestonjackson.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im