یک قرن پیش تنسی بود 36th دولت به تصویب 19th, متمم, ساخت زنان حق رای حقوقی در ایالات متحده است.

از اعطای حق رای در ایالت تنسی رو قوی اپوزیسیون از کلیساها از ویسکی شرکت و از اطراف آن بیشتر محافظه کار متحده است. مخالفان هشدار داده است که زنان حق رای را در نتیجه “مردم (lapsing) به راحت طلبی فتور, licentiousness و مرگ است.”

صد سال بعد ما صحبت با زنان در سراسر کشور که در مورد میراث و در مورد آنچه حق رای به معنی به آنها را امروز.

تامی Sawyer

تامی ساویر بود که فقط 6 سال اولین بار او ساخته شده او را سیاسی صدا شنیده می شود در نامه ای به رئیس جمهوری رونالد ریگان. در آن زمان او داوطلبانه هر هفته در یک نوانخانه در شیکاگو و می خواستم ببینم کمک های بیشتر برای افرادی که دچار بی خانمانی.

“از من خواسته است که این کشور چیزی,” او گفت:, و اضافه کرد دولت ریگان در پاسخ اما نمی دراز کردن یک طرح نسبت به تغییرات قابل توجه است.

در آن لحظه ساویر در حال حاضر یک شلبی کانتی کمیسر زندگی می کند که در ممفیس آموخته درس پدر و مادر او در تلاش بودند برای تدریس: این مهم نه تنها به شرکت در روند سیاسی از طریق نامه آن را نیز لازم برای رای دادن بنابراین شما می توانید کمک به انتخاب مقامات منتخب شما می خواهید برای برقراری ارتباط با آینده است.

ساویر است که رای گیری برای نزدیک به دو دهه گفت: حتی به عنوان یک انتخاب رسمی خودش او هنوز یک رابطه پیچیده با 19 متمم هنگامی که او در نظر گرفته چگونه زنان مانند فعال حقوق مدنی فنی لو آهوجا که اقدام به ورزش رای خود را در حق داشتند وحشت برای چند دهه پس از آن گذشت.

“زن بودن که انتخاب من درک ثقل و اتصال به این لحظه اما به عنوان یک زن که انتخاب می شوند من می خواهم مردم را فراموش نکنید که زنان … علی رغم اینکه در قانون اساسی حق بودند مجاز به رای دادن” او گفت:. “این سالگرد 100 از این قانون. که به ما طول می کشد به 1920. در ضمن, فنی, لو آهوجا است مورد ضرب و شتم در یک سلول زندان برای تلاش برای رای 40 سال بعد.”

هنوز ساویر گفت: تعهد خود را به رای گیری است unshaken. در نظر او زن رای دهندگان تعیین شده انتخابات ریاست جمهوری 2016 و بسیاری دیگر قبل از آن است. او فکر می کند زن رای دهندگان خواهد بود به همان اندازه مهم در سال 2020 چرخه انتخابات هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور.

آنت کلارک

پس از بازنشستگی از یک حرفه ای در فدرال اکسپرس در ماه ژوئن آنت کلارک سپری کرده است او را تازه کشف شده رایگان زمان ثبت نام مردم برای رای دادن در سراسر ممفیس و کمک به که قبلا زندانی مردان و زنان آغاز روند بازسازی خود رأی است.

“ما نیاز به یک تغییر” او گفت:. “من احساس می کنم همه ما باید بیرون بروید و رای … و همه ما باید قادر به رای دادن با عشق.”

و او فکر می کند که بدون توجه به چه انگیزه خود را رای.

برای کلارک که برای اولین بار رای گیری شد و بازیگران در سال 1976 ریاست جمهوری, انتخابات, او ارزش های مسیحی همواره هدایت تصمیم گیری او در انتخابات. در حالی که او گفت که او معتقد است سیاست های حزبی باید چیره انتخابات در سال های اخیر او امیدوار است در انتخابات آینده خواهد deemphasize حزب وابستگی و بحث در مورد مسائل فردی به جای.

به عنوان او آن را قرار می دهد لحظاتی وجود دارد که او موافق با حزب دموکرات و بار دیگر هنگامی که دیدگاه های خود را بیشتر در خط با حزب جمهوری خواه. او احساس می کند مجبور به رای دادن بر اساس ایدئولوژی به جای مسائل و ارزش ها.

تونس Holley

زمانی که تونس Holley آثار یک انتخابات و یا کست او رای او را به انجام بخشی از مسئولیت خود را به کسانی که قبل از او می گوید.

Holley است در هیئت مدیره اتحادیه زنان رای دهندگان Knoxville/Knox County, اما او همچنین عضو Delta Sigma Theta خواهری تنها آفریقایی سازمان است که شرکت در زن حق رای در صفوف منظم در واشنگتن دی سی در سال 1913.

آنها و بسیاری دیگر مبارزه برای حقوق خود به عنوان یک زن سیاه و سفید برای رای دادن.

“من مبارزه و من پرشور در مورد این دلیل اگر نه برای جان Lewises جهان و فنی لو Hamers و شرلی Chisholms از ما نمی خواهد که ما از نظر داشتن دسترسی به, رای, بنابراین من یک مسئولیت اخلاقی برای رای دادن.”

او همچنین می خواهد به پرداخت آن را به جلو به نسل های آینده Holley گفت: با ایجاد تغییر اجتماعی.

نسل اول فارغ التحصیل از دبیرستان و دانشگاه با مدرک کارشناسی ارشد, Holley رشد در دیترویت با یک مادر تنها که شد افزایش سه فرزند. در زمان او بود خانواده بستگی دارد حمایت اجتماعی خدمات — خدمات مصوب از طریق قانون.

“بدون کسی که کمک به حمایت از خانواده و مردم در جامعه که در آن من خواهد بود؟” Holley پرسید. “من احساس می کنم آن را به من به مطمئن شوید که برای حمایت از کسانی که در حال حاضر فقط مثل من یا مثل خانواده که من تا به حال تا مردم فرصتی برای خارج شدن وجود دارد و باید یک فرصت برای تبدیل شدن به مولد شهروندان این کشور است.”

Tajuan تنومند-Mitchell

هر روز انتخابات یک جشن در Tajuan تنومند-میچل ممفیس صفحه اصلی. وعده های غذایی را تغییر دهید اما یک قانون همیشه باقی می ماند: اگر شما رای نمی دهند, شما نمی خورند.

حتی زمانی که آنها به خانه برای جشن, تنومند-میچل گفت: او فرزندان هنوز ارسال تصاویر خود را از “من رای دادند” برچسب بعد از هر انتخابات است.

“بخشی از خود آمریکا وظیفه است برای شرکت در دولت آمریکا و محافظت از خود را حق رای و دیگران “حق رای” او گفت:. “زنان خون و مبارزه و راهپیمایی برای حق رای و آفریقایی آمریکایی برای حق رای دادن.”

این است که درس پدر و مادر او گذشت و به او و درس او گذشت به همراه کودکان خود.

چاق و چله-میچل که قبلا خدمت در ممفیس شورای شهر گفت: این انتخابات هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور نیز به خصوص مهم برای زنان که به آرامی برای مبارزه و پیروزی در نمایندگی به عنوان قانونگذاران و رهبران.

“زنان همیشه رای شماره بالاتر,” او گفت که او امیدوار است زنان همچنان به نشان می دهد تا یکهو حتی همانطور که بیشتر مردم مرتکب به رای گیری از طریق پست این سال انتخابات.

مری آن گیبسون

برای آنه ماری گیبسون اهمیت رای گیری است و گذشت در خانواده او مانند یک موروثی نامشهود با هر فرد آموخته نه تنها اهمیت آن و همچنین چگونه به خود را, رای گیری, تصمیم گیری به طور مستقل.

یکی از اولین خاطرات با پدر او ایستاده است در کنار او در داخل غرفه رای گیری به او رای خود را.

سال بعد هنگامی که آن را به نوبه خود او را به رای دادن برای اولین بار, او گفت: پدر و مادر او را امتحان کنید نه به نوسان خود را یک راه یا دیگری. در عوض آنها را دیدم رای گیری به عنوان یک عمیقا شخصی عمل می کنند و می خواستم او را به این تصمیم برای خودش.

زمانی که گیبسون که در حال حاضر یک کنسرت alderwoman مطرح فرزندان او و او آن را به همان شیوه.

“برای هر نسل از یک خانواده شما می خواهید به کودکان در حال رشد که در حال نشان دادن تا” گیبسون گفت. “به همین دلیل رای گیری بسیار مهم است. این است که فرزندان ما در حال رفتن به ساخت یک تفاوت که ما در حال بلند رفته است. به همین دلیل آن مهم است.”

کلودیا Bonnyman

به عنوان صدراعظم از Davidson County خزانه دادگاه از سال 2003 تا سال 2018, کلودیا Bonnyman نگه داشته و او کتاب را از تنسی کد داخل مزین کتابخانه در دفاتر.

او بزرگ و پدر بزرگ, آلبرت هوستون رابرتز نیز هنگامی است که یک صدراعظم آلمان قبل از تبدیل شدن به فرماندار تنسی است. به عنوان فرماندار Roberts به نام دولت مجمع عمومی به ویژه جلسه در سال 1920 برای عبور از 19 متمم در تنسی که تنسی شد دولت نهایی نیاز به کمک مالی زنان حق رای.

که او قادر به همچنین صدر اعظم “که در بخش قابل توجهی از آنجا که از آنچه بزرگ پدر بزرگ من بود 100 سال پیش” Bonnyman نوشت: در یک مقاله برای نشویل کانون.

و اگر چه او تا به حال هرگز او را ملاقات نمود — رابرتز درگذشت یک سال قبل از او متولد شد — این کتابخانه که تا به حال یک بار متعلق به او ارائه یک اتصال خاص.

“من تا به حال یک حس حضور او چون خود را در کتابخانه وجود دارد,” Bonnyman گفت. “من فکر کردم او خواهد بود بسیار شگفت زده برای دیدن که او بزرگ-grandدختر بود در خزانه دادگاه.”

امروز Bonnyman امیدوار است بیشتر زنان را به دنبال انتخاب ،

“حق رای حداقل دو بخش است. یکی این است که هر کس باید قادر به رای دادن. … این عادلانه نیست نه به رسمیت شناختن انسانیت از همه مردم” Bonnyman گفت. “مردم سیاه و سفید, زنان, افراد معلول, انواع مردمی که نمی شود با ارزش باید به ارزش, به طوری که آنها همه باید دسترسی برابر به پای صندوق های رای و رای دادن.”

بخش دوم از حق رای است “که آن را به من می دهد فرصتی برای فکر کردن در مورد آنچه که من فکر می کنم مهم است که برای جامعه و سپس به آن رای, رای, برای کسی است که به احتمال زیاد به فکر می کنم در مورد همه به احتمال زیاد به فراگیر,” او گفت:.

آملیا Bullard

آملیا بولارد در بر داشت هویت خود را در داخل یک غرفه رای گیری.

اگر چه او در یک خانواده است که دفاع و پشتیبانی رای گیری بیشتر از سالهای سپری شد سوال اگر آن را واقعا لازم و بدونم چقدر تغییر تنها یک رای می تواند واقعا الهام بخش.

اما او 18 سال در سال 2016 سال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و هیلاری کلینتون در مواجه به ببینید که چه کسی خواهد دنبال رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، گالوانیزه توسط پلاریزه, انتخابات, او خود رای است و در ادامه به رای پس از آن.

او را صرف بیشتر از سال دبیرستان به عنوان یکی از معدود دانش آموزان سیاه پوست در سطح بالای کلاس ها در ایستگاه دبیرستان در ممفیس. این آفریقایی آمریکایی مطالعات و تاریخچه کلاس های او در دانشگاه ممفیس است که تغییر دیدگاه های خود را در رای گیری.

“من نمی دانم که من بود” بولارد گفت: به دنبال بازگشت به دبیرستان در حال حاضر به عنوان یک کالج ارشد. “من یک شوک فرهنگی. از آن ساخته شده من تمرکز بیشتر بر روی آنچه که در اطراف من. … رای گیری بود و کلام در من به دست آوردن صدای من.”

از آن پس Bullard اتحاد پیوست راهپیمایی اجرا و برنده ریاست سیاه Student Association at U M و صحبت های بی شماری به دانش آموزان سیاه پوست در مورد اینکه چرا رای گیری ضروری است.

ژاک هیلمن

وجود دارد یک مجسمه نیم تنه یک زن احاطه شده توسط گل رز زرد در خارج از سالن در شهرستان Jackson. این زن شکایت شلتون سفید اولین زن وکیل در شهرستان.

و سفید داستان است که ژاک هیلمن رئیس جمهور از شکایت شلتون سفید یادبود کمیته را دوست دارد برای گفتن.

این داستان یک زن است که به مبارزه طلبیده کنوانسیون که در وسط اسپانیایی flu pandemic اعتراض در سرما در جلوی کاخ سفید — و پس از آن پرتاب در زندان برای سوزاندن یک تصویر از رئیس جمهور وودرو ویلسون. بعد سفید متقاعد قانونگذاران را تنسی دولت نهایی به تصویب 19 متمم.

“اگر شکایت سفید می تواند به زندان فرستاده می شود بنابراین شما می تواند حق رای حداقل ما می توانید انجام دهید این است که بروید رای” هیلمن گفت. “او گفت: من عاشق این نقل قول و قدمت آن به که او گفت:” ما در جنگ برای دموکراسی است. به تار و مار دشمن در مبارزه برای اصل یک چیز است. برای نجات اصل است اصلی ترین چیزی که.’ “

یادبود کمیته رهبری هیلمن بودجه و اختصاص مجسمه سفید در جکسون. مجسمه سازی است که بخشی از این گسترده تر تنسی زن حق رای میراث دنباله که هیلمن تاسیس.

هیلمن گفت: میراث اعطای حق رای به یک “فوق العاده” است و او می بیند نقش خود را به عنوان یکی از کمک به مردم درک کنند که میراث.

“واقعیت این است که این زنان کار می کرد پس از چندین سال مبارزه کرد و پس از چندین سال و برخورد با این مخالفت من فقط می توانید تصور کنید که ما نمی خواهد زمان را برای رفتن به رای” هیلمن گفت. “حق رای تضمین من حق شرکت در کشور به امریکا بهتر برای ایجاد قوانین است که به کمک همه مردم و ما را به آینده ای روشن تر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im