محبوب ناکسویل نقطه برای کامیون مواد غذایی و آبجو به صاحبان جدید. آنچه شما باید انتظار داشت ؟

مرکزی پر کردن ایستگاه های جدید مالکیت و مدیریت است که قصد دارد برای ساخت در خانواده پسند غذایی ولع مصرف آبجو دوستدار محیط زیست تاسیس در سال 2018 است.

محلی املاک و مستغلات گروه SMJT که در حال حاضر صاحب ملک در 900 N. مرکزی سنت در حال حاضر صاحب کسب و کار با توجه به انتشار اخبار.

SMJT و دیگر شرکای محلی اعلام کرد کسب چهار شنبه.

“فوق العاده عناصر مرکزی پر کردن ایستگاه ساخته شده است که آن را بسیار محبوب مانند مواد غذایی و سرگرم کننده و جامعه خواهد شد ادامه” جدید مدیر کل چارلز الیس گفت: در انتشار. “ما همچنین برنامه ریزی برای ارائه راه های جدید و خلاق برای مردم برای لذت بردن از یکی دیگر از خارج در امن و سرگرم کننده محیط زیست است.”

پارک ‘یک جامعه دارایی’

جو فاکس از بنیانگذاران Blühen گیاهی است یک شریک SMJT.

روباه نمی تواند رسید سه شنبه برای بحث در مورد تغییرات اما در انتشار اخبار گفت: کامیون مواد غذایی پارک نشان دهنده “جامعه فوق العاده است که باعث می شود ناکسویل منحصر به فرد است.”

“با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر فضاهای باز مانند کامیون مواد غذایی پارک در حال خدمت نقش مهمی در ارائه امن و سرگرم کننده جمع آوری مکان برای همه” او گفت:. “پر کردن ایستگاه مرکزی یک دارایی جامعه است که مردم می خواهید برای دیدن زندگی می کنند و ما امیدواریم که این پارک موفق برای سالهای زیادی را به آمده است.”

Alden و اسکات Larrick تاسیس مرکزی برای پر کردن ایستگاه در ماه مارس سال 2018 به عنوان “دوستدار خانواده سگ-محله دوستانه پاتوق” با توجه به انتشار.

“منظورم این است که دست ما اساسا لمس همه چیز را که شما می بینید در اینجا همه چیز را که اتفاق افتاده است” اسکات Larrick گفت ناکس اخبار قبل از باز کردن. “ما هر دو از آن ساخته شده و یا مشغول به کار بسیار نزدیک با مردم است که باید آن ساخته شده است.

“مرتب کردن آن شده است یک کار از عشق و ما به نوعی به ارمغان آورد در همه وجود دارد بسیاری از مردم که به ما کمک کردن در طول راه است.”

الیس گفت: ناکس خبری که اسکات و Alden در حال “عبور مشعل” و نمی خواهد درگیر با کسب و کار.

“ما می خواهیم برای حمایت از میراث خود را در حال حرکت رو به جلو” Larrick گفت.

انتظار می رود مشابه پرنیان

کامیون مواد غذایی پارک رشد است در محبوبیت بیش از دو سال گذشته میزبانی رویدادهای مهم از جمله غروب آفتاب در مرکزی جشنواره موسیقی.

مرکزی پر کردن ایستگاه باز است از 5 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر پنج شنبه ها و یکشنبه ها. روز جمعه و شنبه ساعت تمدید تا 10 p. m.

کسانی که ساعت باقی خواهد ماند و تحت مالکیت جدید با توجه به انتشار.

کسب و کار خواهد شد نگه داشتن آن “شرکت همکاری” با کامیون مواد غذایی که چرخش از طریق مرکزی ایستگاه پر الیس گفت. مشتریان نیز باید انتظار برای دیدن برخی از چهره های آشنا کار وجود دارد.

الیس جان نیم مایل دور از کسب و کار است و هیجان زده در مورد رشد “مردمی” محله پرنیان در مرکزی پر کردن ایستگاه.

“تنگ گره جامعه که درگیر وجود دارد این است که بر خلاف هر جای دیگری که من زندگی می کردند به خصوص با چه مقدار از آنها حمایت از کسب و کار محلی,” او گفت:.

آبجو, بازی, موسیقی و بیشتر

مرکزی ایستگاه پر بود ناکسویل “نخستین سرویس کامل غذا کامیون پارک” با توجه به انتشار.

تقریبا یک سال پس از پر کردن ایستگاه مرکزی افتتاح شد, دیوید Yousif و جیمز Tourville Southside راه اندازی گاراژ کامیون مواد غذایی در پارک Sevier خیابان.

مرکزی پر کردن ایستگاه نیز در خدمت کنسرو آبجو از یک ظرف حمل و نقل و ویژگی های زیادی از جداول پیک نیک پراکنده در اطراف ملک.

تحت پوشش ناحیه نیز می تواند ارائه سرپناه برای اجرای کنسرت در پارک.

کسب و کار خود می بالد بازی برای تمام سنین و محبوب “قبل از مرگ من” دیوار که در آن مهمانان نوشتن خود را در سطل لیست آرزوها در گچ است.

پنج شنبه خواهد بود که اولین شب تحت مالکیت جدید الیس گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>