یک پرتره از CTE: زندگی از ریچارد Pickens سابق جلد standout نشان می دهد بیماری اثر

ریچارد Pickens با افتخار نمایش داده می شود یک روکشی Tennessee football helmet در اتاق خود در ناکسویل مرکز مراقبت نسبت به پایان عمر خود را. Pickens عینک که کلاه و دیگران مانند آن را در طول زندگی حرفه ای او به عنوان یک جلد بیمارستان در 1960s.

کلاه برجسته یک چین عمیق, تقریبا به عنوان اگر آن را به حال شده است bashed با کسل کننده تبر. این طور نبود البته. به احتمال زیاد پیکنز بود bashed کلاه ایمنی خود را در برابر یک بازیکن مخالف یا خاموش چمن در Neyland ورزشگاه.

“این تقریبا مثل او افتخار از آن گفت:” آفتابی قوانین Pickens’ همسر سابق و مادر دو فرزند. “آن را مانند خود را نبرد زخم.”

Pickens’ داخلی نبرد زخم شد نشان داد زمانی که Boston University School of Medicine مزمن پس از سانحه انسفالوپاتی مرکز مورد بررسی قرار Pickens’ مغز در درخواست خود را پس از مرگ او در جولای 20, 2014. او 67.

دکتر ثور استین آسیب شناس که مورد بررسی قرار Pickens’ مغز تشخیص داده شد مرحله سوم CTE یک دژنراتیو مغز بیماری است که می تواند در ورزشکاران پس از تکراری سر صدمات ناشی از ورزش. این بیماری می تواند باعث شناختی و رفتاری مسائل.

“او بسیار شدید و مزمن پس از سانحه انسفالوپاتی آسیب شناسی” استین گفت: Pickens در مصاحبه با ناکس اخبار.

CTE وارد واژگان عمومی با تشکر در بخش 2015 دانلود فیلم “ضربه مغزی” با بازی ویل اسمیت به عنوان دکتر بنت Omalu واقعی-زندگی دکتر که به مطالعه بیماری و آمد به شهرت پس از انتشار یک مقاله سال 2005 با استناد به شواهدی از آن در سابق NFL بازیکن فوتبال.

تحقیقات نشان داده یک ارتباط بین CTE و فوتبال و صدها سابق کالج و یا بازیکنان NFL یافت شده اند به این بیماری پس از معاینه مغز خود را پس از مرگ آنها.

استین نمی تواند با اطمینان بگوید چه کشته Pickens. نه می تواند به خانواده یا دوستان است. همراه با CTE پیکنز بود ALS و او نوشید بیش از حد. خانواده و دوستان خود می دانم تا این حد: Pickens غرق مغز خود را ورزش بازی او را دوست داشتم.

Pickens’ پدر سارا Pickens و مادر او نیز بر این باورند که آنچه اتفاق افتاده است به پیکنز در حالی که دلخراش است و نه منحصر به فرد است. این یکی از دلایل سارا نوشت: یک ستون برای تصادم میراث پایه و اساس است که در ماه مارس منتشر شده اولین بار خانواده علنا نشان داد Pickens’ CTE تشخیص است.

“این فوتبال سراسر کشور” قوانین گفت. “احتمالا وجود دارد یک عدد بیانتها و معتنی داستان شبیه به این.”

شش سال پس از مرگ او کسانی که می دانستند Pickens بهترین به یاد داشته باشید او را به عنوان استثنایی فوتبال, بازیکن وفادار هم تیمی های چالش برانگیز و پیچیده پدر و شوهر مستعد ابتلا به نوسانات خلق و خوی.

ریچارد Pickens شد ‘ضرب و جرح رم’ در دبیرستان

این دانشگاه بوستون بالینی گزارش Pickens اظهار داشت که او با تجربه حدود 200 تکان مغزی در طول عمر خود نزدیک به همه که در ارتباط با فوتبال حرفه ای به پایان رسید که در مدت کوتاهی پس از کالج. بالینی یافته های گزارش شد بر اساس مصاحبه با خانواده و دوستان است.

سارا Pickens مشترک یک کپی از دانشگاه بوستون بالینی و نوروپاتولوژی گزارش با ناکس اخبار.

سه نفر از Pickens’ هم تیمی های سابق در حال حاضر از بین رفته جوان دبیرستان در ناکسویل در توصیف او سبک بازی تقریبا در شرایط یکسان. هر کدام جداگانه مصاحبه به نام Pickens “ضرب و جرح رم.”

“او می خواهم فقط اجرای بیش از مردم گفت:” جیم مک دونالد, Pickens’ دوست و هم تیمی در جوان و UT. “من به یاد داشته باشید چندین بار او می تواند سر خود را تکان و نمی تواند گرفتاری.”

سابق جوان هم تیمی شک نیست که Pickens’ تکان مغزی آغاز شد تا ستون در دوران دبیرستان خود را حرفه ای نیست که آنها او را نگه داشته میشه.

“او هنوز هم می تواند بیرون رفتن و به یاد داشته باشید پخش, اجرای نمایشنامه های” مک دونالد گفت. “تا زمانی که کسی به او گفت چه او خواهد بیرون بروید و آن را انجام دهد. من فکر نمی کنم او واقعا در کنترل بسیاری از آن حتی زمانی که او تا به حال یک تصادم. حتی در تنسی آنها تا به حال آموزش کارکنان, اما هیچ کس واقعا می دانستم که هر چیزی در مورد ضربات مغزی است. هرگز حتی بحث واقعا….”

لری براون یکی دیگر از هم تیمی سابق در جوان گفت: بازیکنان در طول دوران خود نبودند در صف مقابل در مورد علائم آنها ممکن است تجربه.

“اگر شما می خواهید به بازی شما می دانستم که به مردم بگویید چه تمام علائم شما بودند” براون گفت. “ما می خواهم سعی کنید به فکر می کنم که ما ضد گلوله.”

Pickens اغلب نمی خواهد پس از بازی های مک دونالد گفت: چرا که او بیش از حد خسته و یا اشتباه و یا سر خود را صدمه دیده است.

مک دونالد به خاطر بازی در برابر Fulton در طول Pickens’ junior فصل است. Pickens جذب یک ضربه بزرگ در طول نیمه اول از Fulton ستاره D. D. Lewis که بعدها با بازی در می سی سی پی امور خارجه و NFL. در اتاق قفل در حاصل کار دو تیم پیکنز پوست کنده خود را و اشاره کرد به مک دونالد در مورد آنچه که یک جنگ سخت بازی بوده است.

مک دونالد به اطلاع دوستان خود که این بازی نبود ، آن را تنها حاصل کار دو تیم.

“من نمی توانم سرزنش مربیان و آموزش کارکنان” مک دونالد گفت. “آنها نمی دانند که چگونه به مقابله با ضربات مغزی و آنها واقعا نمی دانم تا چه حد از آن را به عقب پس از آن و حتی در آنها فقط می خواهم نگه دارید تا سه انگشت و می گویند که چگونه بسیاری از از این سه انگشت من برگزاری است ؟ شما می خواهم می گویند, ‘سه’ و آنها می گویند شما آماده برای رفتن.’ که در آن بود. بود که آن را به عنوان دور به عنوان پروتکل.”

‘هیچ کس نمی خواست به احمق با’ ریچارد Pickens در زمین فوتبال

متولد در Sevier County به هرمان و خوشگل Pickens, ریچارد Pickens نقل مکان کرد و به جنوب ناکسویل زمانی که او یک کودک بود. او در خیابان سنگ.

Pickens کار می کرد یک مسیر کاغذ و او زوم محله در Cushman روروک مخصوص بچه ها.

Pickens’ نام برای اولین بار ظاهر شد در صفحات اخبار نگهبان در ژوئن سال 1958 زمانی که او 11 سال و ضربه اجرا خانه خود را برای کمک به کمی لیگ تیم پیروزی. او یک ثابت در صفحات ورزشی در طول دهه آینده.

در جوان Pickens شد یکی از همه زمان بزرگ tailbacks از ناکسویل Interscholastic لیگ.

سابق هم تیمی های جوان توصیف Pickens به عنوان یک بازیکن فوتبال است.

“هیچ کس نمی خواست به احمق با او” مک دونالد گفت.

تلاش برای مقابله با Pickens نبود برای ضعف قلب است.

“بهترین شما می توانید برای امید بود به او ضربه و نگه دارید و به اندازه کافی بلند است که قدرت می تواند وجود دارد” گفت: سام Venable دیگر تیمی سابق در جوان است. “من در تلاش برای مقابله با ریچارد. آن را فقط مانند تلاش برای مقابله با یک ماشین است.”

Pickens آمد عرض شارب از شکستن شیل رکورد مجموع جرم به عنوان یک تازه وارد. پیش از ارشد خود را در فصل جوان و مرکزی در نظر گرفته شد بالا رقیب را به چالش برای شیل بخش عنوان AAA.

مرکزی مربی فرانک خسته کننده ارائه شده یکی از رزرو در مورد تیم او شانس.

“ما لازم نیست که ریچارد پیکنز” خسته کننده گفت: در یک سال 1964 پیش فصل مقاله در اخبار نگهبان.

جوان ستاره قدرت شامل مک دونالد به عنوان یک بیمارستان و پایان و قهوه ای در کارفرمایی. Pickens, اگر چه, بود زنگ گاو.

او با عجله 34 بار برای 129 متری در یک رقابت پیروزی جنوبی ارشد خود را در طول فصل است. سه هفته بعد او با عجله 22 بار برای 202 متری در پیروزی برابر Fulton.

فصل به پایان رسید با جوان, دوم راست, پیشنهاد برای خوش کاسه در آخر هفته شکرگزاری و Pickens, سوخت 28-7 ناراحت دولت قهرمان مریویلل در مقابل 8,000 طرفداران در Evans-کالینز زمینه است. Pickens با عجله از 30 بار برای 141 متری و سه touchdowns اضافه 59 عبور متری و ره گذر.

Pickens سابقه استخدام بهره از حداقل 25 کالج ها و بازدید از تنسی, آلاباما, کنتاکی, Vanderbilt و کلمسون. او لذت می برد این فرآیند استخدام.

“من فکر می کنم فوتبال بیشتر از آن زمان به هر حال” Pickens گفت: اخبار نگهبان پس از فصل ارشد در جوان است. “حتی در کلاس درس من رویاپردازی در مورد برخی از ما بهتر بازی ها.”

Pickens’ تصمیم به تنسی و آلاباما. او امضا شده با جلد در ماه دسامبر سال 1964 زیر داگ Dickey اول فصل به عنوان مربی.

“ما سخت کار می کرد به او” Dickey گفت: در مصاحبه با ناکس اخبار در اوایل این سال است.

ریچارد Pickens شد یک “قهرمان گمنام” به عنوان تنسی fullback

Pickens شد فوری آمار در تنسی به طور متوسط 6.3 متری در هر حمل برای دانشجوی سال اول تیم ملی در سال 1965.

او کمک کرد که جلد تدوین یک 25-7-1 رکورد از 1966-68 و ورود مستقیم سه کاسه ظاهر.

“او نوع از قهرمان گمنام در تنسی جرم در آن ’66, ’67 و ’68 کشش” گفت: جوانه فورد, مورخ, برای, UT دو و میدانی و سابق دیرین ورزشی اطلاعات مدیر.

بیشتر به یاد خود را برای مسدود کردن توانایی Pickens می تواند لیز خوردن بیش از حد به دست آوردن yardage در قرعه کشی و دام ،

“او واقعا فوق العاده سریع دونده” Dickey گفت. “او می خواهم منفجر شدن از طریق یک کمی سریع سوراخ شد و یک مرد بزرگ با یک قرعه کشی بازی و او سریع با پای خود.”

Pickens به طور متوسط یک ثانیه-بهترین 5.3 متری در هر حمل به عنوان یک تازه وارد و او همه SEC انتخاب به عنوان یک ارشد. او انباشته 1,644 عجله متری در طول سه تیم اول دانشگاه یا دانشکده فصل است.

او همچنین انباشته ضربه به سر.

“او مسدود شده و با سر خود را. او سر زد را به عنوان یک جای عقب زد و به مردم” مک دونالد گفت. “او ضربات به سر از کلاه دفاعی بازیکنان. او ممکن است ضربه دو یا سه بار در سر در هر بازی است.”

خواسته در مورد دانشگاه بوستون گزارش که Pickens تحمل متعدد تکان مغزی, Dickey گفت که او اصلا به یاد نمی Pickens همیشه به دنبال او بود در یک وضعیت که در آن او نمی تواند انجام دهد.

مک دونالد هر چند به یاد یکی touchdown اجرا در خاص است که در آن Pickens آمد گیج و منگ و نیاز به کمک کردن در این زمینه است.

“سر او ضربه چمن مصنوعی و به او ضربه مغزی. او نمی توانست به سختی در خارج از میدان” مک دونالد گفت. “این رفت و در تمام چهار سال ما در دانشگاه است.”

Touchdown مک دونالد اشاره آمد و در طول یک سال 1968 بازی برابر UCLA.

“من زدم خودم را” Pickens گفت: اخبار نگهبان بعد از بازی. “به من افتاد من ضربه سر من در برابر چمن. شما می دانید, آن را سخت تر به پایین وجود دارد در منطقه پایان از آن است که در وسط میدان. من نمی دانم یک چیز.”

قبلا در این فصل نگهبان اخبار گزارش داد که Pickens دچار ضربه به کلاه ایمنی در طول یک بازی در برابر Georgia Tech, sidelining او برای بسیاری از نیمه اول. ماروین غرب نوشت که Pickens “بسیج از نزدیک حذفی” به بازی پس از حاصل کار دو تیم کمک جرقه 24-7 پیروزی. پیکنز گفت: اخبار نگهبان او تا به حال مشکل به خاطر سپردن نقش.

کردن زمینه Pickens آغاز شد برگزاری نمایشگاه رفتار غیر طبیعی.

“ریچارد عمل می کند نوع دیوانه در زمان و فراموش کردن در مورد آنچه که او انجام شده بود گفت:” قهوه ای که باقی دوستان با او در حالی که هر دو با حضور در دانشگاه تهران. “او تا به حال سردرد زیادی است.”

در این زمینه Pickens یک مدل بازیکن. او هرگز از دست یک بازی است.

“من فکر نمی کنم من تا به حال مشکل اول با ریچارد Pickens از هر نوع” Dickey گفت. “او یک پسر فوق العاده و فوق العاده عضو از فوتبال ما برنامه. من فکر نمی کنم من می تواند شادتر بوده است در مورد هر کسی در حرفه مربیگری در تنسی از من بود از ریچارد Pickens.”

بسیار دشوار و پیچیده شخصیت’

Pickens خواسته قوانین, تنسی, تشویق کننده در تاریخ پس از خود را junior فصل نتیجه گیری در نارنجی کاسه.

“او نمی توانست به بهتر” قوانین گفت.

فوتبال نگه داشته Pickens مشغول, اما آنها ممکن است با هم در روز شنبه شب یا در روزهای یکشنبه برای یک پیک نیک. آنها می خواهم به بحث در مورد موسیقی است. Pickens عاشق Tams.

Pickens بود جایگزین کاپیتان تیم فوتبال. قوانین سپس رو به آفتاب, کک شد کاپیتان تیم ملی cheerleading. او سیگما چی برادری یار برای دو سال. Pickens عضو سیگما چی و قوانین پیوست و او را به عنوان تاریخ خود را در برادری حوادث و رقص.

Pickens معرفی قوانین به قهوه ای در اوایل رابطه خود را. Pickens به خوبی با خانم ها, اما او گفت قهوه ای در این رابطه احساس متفاوت است. Pickens واقعا قوانین او را دوست. او می خواست برای ایجاد این رابطه ،

ازدواج آنها در ماه دسامبر سال 1969 بود و دختر ویتنی و سارا.

Pickens حرفه ای فوتبال حرفه ای هرگز از زمین. او امضا شده با هوستون Oilers اما در سمت چپ این تیم در ماه سپتامبر سال 1969 پس از بحث با مربی, قوانین گفت. Pickens هرگز در یک بازی NFL. Pickens بازگشت به ناکسویل به پایان رسید و مدرک خود را. او 32 سال برای راه آهن جنوب و نورفولک جنوبی.

زندگی خانوادگی تبدیل به یک چالش و برجسته به طور منظم شعله ور شدن یو پی اس از Pickens’ خلق و خوی هم در داخل و هم در خارج از خانه. Pickens, قوانین گفت: “تا به حال یک راه باعث خرابی بسیاری از خوشحال حوادث – نه هدفمند, همیشه, اما آن را فقط به پایان رسید که در راه است.”

“او می تواند به نوبه خود بر روی یک سکه” قوانین گفت. “شما می تواند در وسط تعطیلات و کاری می کنه او را خاموش و آن را تبدیل به دیوانگی. او می خواهم فحش دادن از پیشخدمت. او می خواهم فحش دادن بیرون رستوران. این امر می تواند فقط با روشن کردن یک سکه.”

Pickens بطور شفاهی سوء استفاده به قوانین او و دخترش گفت:. او می خواهم فریاد زدن و پرتاب مبلمان در خانه و او را مستعد ابتلا به دعوا.

“اگر شما به چالش کشیده او می خواهم به پانچ چراغ های خود را در لاغر دقیقه” قوانین گفت. “او می خواهم پانچ یک سوراخ از طریق دیوار در لاغر دقیقه است. پس او است که (سمت) اما او همچنین می تواند بسیار روشنگرانه یک پسر خجالتی و بسیار خوب است. او بسیار دشوار و پیچیده شخصیت.”

آنها طلاق در سال 1988.

Pickens معمولا تا به حال شده است قبل از نوشیدن عود و خوی خود را و سارا Pickens شگفتی چقدر از رفتار او نسبت داده شد به CTE و چقدر به اعتیاد به الکل.

“به نظر می رسد مانند آن را بسیار در هم تنیده” او گفت:.

سارا رابطه با پدر او بود بسیاری از مسائل مربوط به Pickens: پیچیده است.

Pickens عاشق بودن در آب و سارا و ویتنی پیوست او برای ماهیگیری و ورزش های آبی. سارا به عنوان یک بازیکن با استعداد فوتبال – او با بازی در دوک – و به عنوان یک جوان او می خواهم به چالش پدر او به نژادها.

“او بسیار دوست داشتنی بود زمانی که شما در فضای خوب” سارا گفت.

در ستون برای تصادم میراث بنیاد سارا نوشت: در مورد لذت بردن از وعده های غذایی شامل پدر او استیک و قارچ و یا آنها می خواهم کرک جوک در حالی که با بهره گیری از یک RC کولا و ماه پای. همیشه هر چند او و ویتنی اقدام با احتیاط آماده برای نوسان خلق و خوی است که در آن Pickens خواهد فوران.

سارا به یاد Pickens پرواز به خشم در حالی که رانندگی در ساحل در طول تعطیلات به ساحل دیتونا. سارا نگران او خواهد رسید کسی با وسیله نقلیه خود را.

Pickens شد به طور منظم در دختر خود فوتبال بازی ها, و او به یاد او حاشیه بداخلاقی نسبت به داور و یا بازیکنان.

“ما با او گیج کننده و دشوار است به حرکت” سارا گفت: “از آنجا که در حالی که وجود دارد خوب است بار وجود دارد همچنین بسیاری از دشوار و سخت و زمان بد است که تحت الشعاع این بار خوب است که ما تا به حال با او – فقط بسیار نامنظم رفتار با فراز و نشیب و بسیار سخت به درک, به عنوان یک کودک در مورد پدر و مادر خود را.”

مانند تلاش برای پر کردن وان حمام بدون داشتن چوب پنبه در آن’

Pickens زندگی در کارولینای جنوبی چند سال پیش زمانی که مک دونالد بازدید ، مک دونالد در بر داشت Pickens آپارتمان در بی نظمی و او عمل به عنوان سمج و bullheaded به عنوان همیشه. او می خواست به نوشیدن مقدار زیادی.

مک دونالد در بر داشت ده ها تن از نوت بوک های با آستین پلاستیک که Pickens پر بود با ایمیل. او تا به حال حداقل یک دوجین دسته چکها مک دونالد گفت: از جمله برخی از حساب های بانکی است که بسته شده بود هر چند که متوقف نمی Pickens از نوشتن چک از این حساب.

Pickens در نهایت رفت و برگشت به ناکسویل و مک دونالد کمک کرد تا او را متقاعد به ورود به تسهیلات زندگی کمک. او اطراف از مرکز به مرکز.

Pickens آغاز شده و دچار ضعف در پاها در طول 50s. با نهایی خود را روز او در یک صندلی چرخدار. در حالی که زندگی در یک مرکز در نزدیکی غرب شهر مرکز, او می خواهم سوار خود را بر روی صندلی چرخدار الکتریکی به Texas Roadhouse برای وعده های غذایی.

مک دونالد براون و برخی دیگر از هم تیمی های سابق فوتبال پرداخت Pickens بازديد منظم نگه داشته و چشم در او. مک دونالد کمک به مراقبت از امور مالی خود را و همه او می تواند برای کمک به دوست خود گفت: قوانین.

Pickens’ شناختی مسائل بدتر شده است.

“او فقط مرتب کردن بر اساس پژمرده دور تا آنجا که به خاطر سپردن که او و جایی که او بود و آنچه که قرار بود” براون گفت.

Venable یاد گرفتن Pickens به یک ناهار به میزبانی سابق جلد مربی جانی رشته های اصلی و دیرین sportswriter جی Searcy. در درایو وجود دارد پیکنز باید پرسید Venable 20 بار چه رشته های خواهد بود وجود دارد.

“من می توانم بگویم پس از آن او لغزش خیلی بد ذهنی” Venable گفت.

Pickens در زمان یادداشت سعی کنید به یاد داشته باشید همه چیز اما همیشه کار نمی کند.

“آن را مانند تلاش برای پر کردن وان حمام بدون داشتن چوب پنبه در آن” براون گفت. “این فقط خشک مناسب است.”

چگونه Richard Pickens تشخیص داده شد با CTE

Pickens رفتار منطبق با علائم و نشانه های کسی که مبتلا به مرحله سوم CTE.

“کسی با مرحله سوم در حال رفتن به برخی از مشکلات حافظه” استین گفت. “اغلب آنها آنقدر شدید است که آنها را می توان طبقه بندی به عنوان زوال عقل است. آنها قادر به مراقبت از خود و نیاز به مقدار زیادی از مداخله.”

علاوه بر این, بوستون, دکتر, گفت, کسی که بیمار از مرحله سوم CTE است که بیشتر تمایل به نمایشگاه تکانشگری طغیان و سریع به خشم.

Pickens می دانستند چیزی بود که بیمار او و خانواده و دوستان است گفت: اما هیچ کس می تواند با قرار دادن انگشت خود را بر روی آنچه که دقیقا آن بود.

CTE نمی تواند تشخیص داده شده در زندگی فرد است.

بیشتر پذیرفته شده است که Pickens دچار ALS.

همراه با مرحله سوم CTE که کالبد شکافی از Pickens’ مغز نشان داد متوسط مورد ALS استین گفت. تحقیقات اشاره به امکان ارتباط بین این دو بیماری است.

“وجود دارد بسیاری از همپوشانی بین CTE و ALS بیش از شما انتظار می رود با توجه به اینکه ALS یک بیماری نادر,” استین گفت.

دانشگاه بوستون را معاینه پزشکی از Pickens درگیر بالینی گزارش با یافته ها بر اساس مصاحبه از Pickens’ خانواده و دوستان و نوروپاتولوژی گزارش بر اساس بررسی Pickens’ مغز است. جدا پزشکان رهبری بالینی و neuropathological امتحانات و مشغول به کار به طور مستقل قبل از به اشتراک گذاری یافته های خود را.

CTE تشخیص داده و بر اساس تاو آسیب شناسی در طول آزمون از مغز.

تاو یک پروتئین است که کمک می کند تا شکل اسکلت داخلی از سلول های عصبی. در مغز شامل CTE, استین گفت: غیر طبیعی پروتئین تاو باعث شکست این اسکلت داخلی و تاو توده به شکل تاو دولایه. این دولایه رخ می دهد در داخل سلول های عصبی و در نتیجه مرگ سلول است.

“(Pickens) تا به حال تعداد زیادی از تاو پاتولوژی در حال حاضر در درون خود سلول های عصبی” استین گفت. “او همچنین تا به حال آن را در برخی از حمایت از سلول های مغز است.”

آلزایمر شایع ترین بیماری دژنراتیو شامل تاو دولایه, استین گفت. تاو دولایه در حال حاضر در یک الگوی متفاوت در CTE در مقابل آلزایمر اجازه می دهد به صورت مجزا تشخیص است. در حالی که Pickens بود CTE او ندارد آلزایمر استین گفت.

تشخیص مرحله CTE شامل ارزیابی شدت تاو پاتولوژی و چگونه بسیاری از نواحی از مغز درگیر هستند. مرحله سوم CTE غیر معمول نیست برای یک ورزشکار که بسیاری از سال در, NFL, استین گفت. انتظار می رود کمتر در بازیکنان مانند Pickens, که فرصت های شغلی پس از پایان کالج.

“ما واقعا در بر داشت که این مدت طول زمان شما بوده ام در معرض نوعی از سر تاثیر و نه لزوما تعداد ضربات مغزی است که, ترین پیش بینی برای توسعه این بیماری و برای توسعه بیماری شدید” استین گفت.

که در آن ریچارد Pickens به استراحت گذاشته شد

سارا Pickens و مادر او غبطه خوردن Pickens اعتراض مربیان فوتبال یا UT برای CTE یا مرگ.

این دانشگاه در هم پیچیده با خانواده خود را. سارا و ویتنی بزرگ شده, تماشای صحنه های بازی های فوتبال و پوشیدن نارنجی و سفید. دوستان Pickens ساخته شده در دوران فوتبال خود را حرفه ای و غنی سازی زندگی خود را.

خانواده رفت و با Pickens’ تشخیص به امید افزایش آگاهی از CTE. و آنها می خواهند ورزشی به بخش بیشتری را برای حمایت از ورزشکاران است.

“این واقعی است” سارا گفت. “این چیزی است که باید در نگاه کرد و نادیده گرفت.”

فوتبال نیست, همان, ورزش, آن را در طول Pickens’ عصر.

کلاه ایمنی فن آوری توسعه یافته است. بازگشت-به-بازی بازی های تصمیم گیری هستند نه چپ ورزشکاران و ورزشی ادارات مانند تنسی از ویژگی های گسترده تصادم پروتکل های.

قوانین شگفتی آن است که آیا به اندازه کافی.

“من فکر می کنم همه این مدارس فکر می کنم آنها در حال انجام بهترین,” او گفت: “اما وقتی که شما تماشای بازی ها و تماشای آنها را دریافت crunched برخی از بازدید شما قصد آن را می تواند بهتر. آن را هنوز هم می تواند بهتر شود.'”

قبل از Pickens درگذشت او به دستورالعمل برای آنچه که او می خواست برای تبدیل شدن به از خاکستر خود را.

دوستان انجام خواسته های خود و پاشیده Pickens,’ خاکستر بر روی سپر-واتکینز زمینه در Neyland ورزشگاه و داف زمینه که در آن او با بازی برای جوان.

“اگر شما فقط فکر می کنم در مورد که فکر می کردم آن را کمی عجیب و غریب” سارا گفت. “چیزی که او دوست داشت او را کشته بود, اما او هنوز هم می خواستم به آن را افتخار خود را با خاکستر.”

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک مشترک فقط متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>