یک روستایی Missouri شهرستان می توانند گواهی دهند COVID-19 هیچ شهری افسانه

ما می دانیم یک چیز خاص در مورد COVID-19 ویروس: هیچ اطمینان وجود دارد.

به عنوان جدی متخصصان مراقبت های بهداشتی و دیگر دانشمندان به ما بگویید که هر روز کشور و جهان در حال مرور قلمرو ناشناخته. مردم نیاز به توجه و توصیه های خود را آماده برای بدترین و امید برای بهترین. و اصلا به دنبال حکمت در اینترنت.

که با سلب مسئولیت Saline County, Missouri حکم ممکن است توجه ما است.

شور کوچک شهرستان 23,370 واقع بین کلمبیا و کانزاس, شهرستان در غرب کشور است. بیش از نیمی از آن جمعیت ساکن در مارشال, یک شهر 13,065.

در آن صورت Saline County, به نظر می رسد خود را معمولی روستایی تکه Missourah. این تهمت کشور داشتن ترجیح رئیس جمهور با 35 نقطه حاشیه در سال 2016 مشابه در آن احترام به خود ما St. Charles County است.

مانند بسیاری از شهرستانهای کوچک که قدمت آن به اوایل قرن 19 این یکی خوب داستان برای گفتن. مارشال است که از باب جیمز تحسین شده موسیقی آن مارشال ارکستر فیلارمونیک ملی دریافت کرده است توجه داشته باشید و آن را به یک تمایز ویژه: ترین آن معروف سابق ساکن شد جیم تعجب سگ برای آنها پارک شهر نامگذاری شده است.

جیم تعجب سگ اعتقاد بر این بود که در دهه 1930 به اند قادر به حدس زدن جنسیت نوزادان متولد نشده دقت پیش بینی برنده Kentucky Derby هفت سال در یک ردیف در میان دیگر شاهکارهای و 85 سال پیش در این هفته انجام می شود قبل از میسوری مقننه که “کاهش یافته است و آن بحث در مورد مالیات بر فروش به تماشای (خود مالک) قرار دادن سگ خود را از طریق کلاهبرداری است که باید آن را ساخته معروف” گزارش سدالیا دموکرات.

مدیر دانشگاه میسوری را محترم دانشکده دامپزشکی است گفت: به آزمایش جیم Llewellin گذارنده و او “دارای یک قدرت نهفته است که ممکن است هرگز دوباره به یک سگ در نسل های بسیاری است.” برای یک محلی زاویه جیم گزارش “متحیر” روانشناسان از خود ما دانشگاه واشنگتن.

بنابراین وجود دارد که. و در حال حاضر وجود دارد این است: Saline County یک نقطه داغ برای COVID-19.

میسوری را 114 شهرستانهای تنها شش تا به حال یک نرخ بالاتر از 100 در هر 100000 نفر جمعيت از یکشنبه. در صدر لیست به هیچ تعجب است که در شهرستان سنت لوئیس در 274.4 در هر هزار نفر. شماره سه نیز قابل پیش بینی است St. Louis County در 222.08 در هر هزار نفر.

اما سمت راست وجود دارد بین ما دو پریشان نهادهای محلی دولت نهفته است Saline County با COVID-19 عفونت نرخ 235.86 در هر هزار نفر. اگر این اخبار به شما این احتمالا به خاطر این نه شگفت انگیز جزئیات شده است این موضوع از هر گزارش من می توانید پیدا کنید.

از طریق هیچ عمل شرکت من اتفاق افتاده است به تلو تلو خوردن بر این مبهم آمار در حالی که مشاهده یک نقشه از COVID-19 منتشر شده در وب سایت میسوری وزارت بهداشت و خدمات انسانی (DHHS). این یک مورد برجسته شده: DHHS قابل ملاحظه ای feckless آژانس که آهنگ COVID-19 مراتب کمتر شور از گفتن این چرخه قاعدگی Missouri, زنان, پس از آن فقط با استفاده از پیمایش نقشه که من متوجه شور این شهرستان مشکوک تمایز است.

من نمی تظاهر به دانستن آنچه که این تمام معنی اگر هر چیزی. تا به امروز هیچ کس مرده است — حداقل به دانش عمومی — از COVID-19 در Saline County است. خدا را شکر که.

در اینجا چیزی است که من نمی دانم بر اساس مراجعه به Facebook صفحه Saline County عمومی وزارت بهداشت: اعداد در Saline County, به نظر نمی آید خیلی بزرگ است. و به نظر می رسد منبع معتبر: قضاوت از آن صفحه این وزارت بهداشت جدی است, خدمات فکر مهربان و آموزنده است. آن اعداد به نظر می رسد قابل اعتماد است.

یکشنبه وجود دارد 67 موارد مثبت COVID-19 تعداد زیادی در آن صورت است که ممکن است به نظر می رسد که همه نگران کننده است. اما در نظر بگیرید شوم اتفاق می افتند از این داستان به وقایع توسط که در Facebook صفحه.

اولین مرجع برای Saline County ساکنان احتمالا پیمانکاری COVID-19 آمد در 17 مارس زمانی که وزارت بهداشت گزارش داد که شش نفر از ساکنان آن را تا به حال تست شده برای ویروس. یکی از ساکنان پرسید: “آیا شما به ما بگویید که اگر آن را مثبت ؟” و دریافت این پاسخ از سایت:

“ما به طور کامل درک نگرانی خود را, اما این است که از دست ما. هنگامی که ما دریافت نتایج من قول وجود دارد خواهد بود در یک مصاحبه مطبوعاتی. لطفا درک کنید این است که استرس زا برای همه درگیر است.”

جواب آمد پانزده روز بعد با اعلام رسمی در تاریخ 1 آوریل از این گروه است که دو نفر در حال آزمایش مثبت برای COVID-19. در Facebook صفحه اظهار داشت: “ما می دانستیم که این اتفاق خواهد افتاد پس لطفا آرامش خود را حفظ. از احترام به هر کس که ما نمی توانیم انتشار هر گونه اطلاعات بیشتر. هنگامی که و اگر می شود که ممکن است من وعده ما آزادی اطلاعات است. تماس با وزارت بهداشت ارسال در Facebook آنچه که شما شنیده ام از “منابع قابل اعتماد” و یا تماس با کارکنان نیست به ما کمک کند.”

روز بعد به عنوان یکی ممکن است انتظار می رود عصبانی مقیم نوشته شده: “با تشکر برای فریاد, آتش سوزی در سینما! هیستری جمعی در وال مارت در حال حاضر (جمعه) تقصیر شما است. شما می توانید رفتن به خارج وجود دارد و از تقریبا هر خریدار در حال حاضر.”

در آوریل 3, سومین مورد گزارش شده است. در آوریل 6, شماره بود تا پنج. در 7 آوریل این تعداد به هشت. در آوریل 8, تعداد دو برابر شده بود به شانزده است. در مارس 9, آن بود تا نوزده. در آوریل 10, آن را به حال خود بزرگترین واحد-روز رفتن (نه) به تعداد 28. در آوریل 11, آن افزایش یافت و به 31. در مارس 12, تنها یک اضافه شد و ساخت آن 32. در مارس 13, شد 35. در مارس 14, آن 38. مارس 15 به ارمغان آورد یک رکورد دیگر یک روز پرش (سیزده) ساخت آن 51. در آوریل 16, آن 53. در مارس 17, آن 60. در مارس 18, آن 64 با یکی از بستری شدن در بیمارستان. در آوریل 19, آن 67.

این یک خنک کننده منحنی, نه یک انحراف و وزارت بهداشت نمی کند ویژگی اعداد غیر معمول سطح از تست. روستایی در ایالت میسوری است که به سادگی به عنوان سیستم ایمنی بدن به COVID-19 به عنوان بسیاری از فکر می کنم. امیدوارم Saline County است نه یک قناری در معدن ذغال سنگ. (ضمنا اسکات و پری شهرستان در جنوب شرقی میسوری نیز نرخ بالایی از عفونت نه فقط در شور سطح در حال حاضر.)

در Facebook صفحه: یکشنبه شب یک زن نوشته شده است که او برادر در قانون تا به حال قرارداد این ویروس در مارشال بود و در یک ونتیلاتور در شرایط بحرانی در بیمارستان دانشگاه کلمبیا. شور شهرستان در بخش بهداشت و درمان ارسال آن نماز است.

در ضمن خود مسح پرستان — از جمله برخی از سیاستمداران — خواهد شد ارسال یک پیام خود را این هفته در خزنده تظاهرات در این کشور و ملت است. آنها را فرض دروغ به صحبت می کنند و برای مکان هایی مانند outstate میسوری با مواج بی خردی و grunted تئوری های توطئه در حالی که نمایاندن زینت خود را تحقیر اجتماعی فاصله در تلاش برای به زور بازگشایی کسب و کار.

برخی از مردمی در شور شهرستان بهتر می دانند اما و احتمالا خواهد بود ماندن در خانه. آنها بیشتر احتمال دارد به دعا از prancing. و اگر جیم تعجب سگ زنده بودند امروز که دقیقا همان چیزی است که او می خواهم نشان می دهد که آنها انجام می دهند.

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در [email protected] و یا گرفتن او در سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>