علم سرمایه گذاری شرکت در حال حرکت است به قلب گی خیابان — لگد زدن با COVID تحقیقات

زمانی که پیله منابع Inc. می شنود و هیجان انگیز در مورد فناوری های جدید, علمی سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری.

و پیله است که در حال حاضر بانکی در مرکز شهر ناکسویل به عنوان خانه جدید خود را علمی مرکز نوآوری و ستاد فراهم می کند فضا برای coronavirus تحقیقات سمت راست دروازه و می تواند ایجاد 100 شغل جدید طی چند سال آینده.

کاترین Bazemore موسس و رئيس جمهور از پیله گفت: اولین گام این است که اتمام معامله به دست آوردن ساختمان در گوشه ای از خیابان و دیوار خیابان, سابق ستاد مرکزی را دارا فدرال اتحادیه های اعتباری.

“ما واقعا بر این باورند که ناکسویل شهرستان است که به سرعت گرفتن قوی پوشش جهانی,” او گفت: ناکس اخبار. “و ما اعتقاد داریم که ما می تواند اضافه کردن به آن.”

برجسته علمی و نوآوری

Bazemore گفت: مردم فکر می کنم در مورد پیله به عنوان شبیه به یک انکوباتور یا شتاب دهنده گروه.

“پیله شده است در حال توسعه های مختلف سرمایه گذاری و سرمایه گذاری وسایل نقلیه و عامل شده است به عنوان یک سرمایه گذاری گروه برای چندین سال” Bazemore گفت.

پیله را با تمرکز بر کارآفرینی crowdfunding و تجاری با توجه به وب سایت خود را.

این نوآوری جدید در مرکز و مقر “خواهد خانه شرکت های خاص به طور مستقیم در مرکز ما و نماد شرکت های مختلف با لباس های مختلف علمی و نوآوری است که ما می خواهم به برجسته می شود,” او گفت:.

این 58,000 فوت مربع ساختمان تقسیم شده است بین سه طبقه و یک زیرزمین که به خانه یک آزمایشگاه تسهیلات برای فرار تجزیه و تحلیل شرکت.

“ما در حال آمدن به واقعا ما را سرمایه گذاری وسایل نقلیه و سیستم عامل به تحمل نوآوری های علمی است که دارد اتفاق می افتد — که ما در حال آوردن و نیز رفتن به پرتاب از مرکز” Bazemore گفت.

COVID-19 تحقیقات شروع کردن

واتس یکی از اولین سرمایه گذاری پیله ساخته شده و آن را به حدود 4.5 میلیون ارزش ابزار علمی به آزمایشگاه برای یک پروژه محور در coronavirus.

“ما اجازه خواهد داد که بر اساس تکنولوژی جدید و نوآوری جدید است که ما تصمیم ما در حال رفتن به سرمایه گذاری و ساخت — ما قطعا قرار دادن در برخی از آزمایشگاه های دیگر برای به انجام رساندن اهداف خود” Bazemore گفت.

VAC BreathKeys تقسیم شده است برای سال ها کار بر روی یک آدامس است که می تواند تشخیص بیماری با ارزیابی شیمیایی فرار.

ارائه فضا برای واتس برای ادامه کار خود را یکی از اولویت های اول برای پیله در مرکز شهر ناکسویل ساختمان که پیله امید به اشغال شروع سپتامبر. 1, Bazemore گفت.

واتس تلاش در ناکسویل خواهد شد با تمرکز بر تجاری سازی و تولید درآمد برای آن BreathKeys را بدست آورد.

و با می آید که این فرصت را برای شغل جدید است. Bazemore گفت: این طرح برای 50 نفر برای پیوستن به BreathKeys بخش شروع شده است.

آوردن متنوع شغل به ناکسویل

سایر فرصت های شغلی ایجاد خواهد شد از طریق پیله است که هنوز هم در ساختمان آن تیم با اداری و سرمایه گذاری موقعیت.

همه از مشاغل خواهد بود, استخدام های جدید, به غیر از حدود 10 موقعیت.

پیله گفت: شغل جدید در علم و تکنولوژی و مهندسی در زمینه تمام خواهد شد حیاتی برای ساخت مرکز نوآوری یک موفقیت است.

پیله شده است عامل از آلاباما اما به نقل مکان دفتر مرکزی جدید. فضا را دوباره طراحی شامل مناطق که در آن شرکت های مختلف می توانند همکاری کنند.

“آن را به طراحی شده در راه است که بیشتر از یک دست در محیط کاری است که مردم می توانند از طریق و قادر به دیدن برخی از چیزهایی که می رویم در حالی که در همان زمان اجازه می دهد شرکت هایی که در آن وجود دارد به محرمانه بودن در مناطقی که به آنها نیاز” Bazemore گفت.

وجود خواهد داشت فرصت های برای تور و ویندوز در طول دیوار و خیابان استفاده می شود به نمایش میگذارد.

“آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که حق در مرکز شهر در نزدیکی رودخانه که در آن ما واقعا می تواند در کنار مردم برای شغل جدید را از سراسر کشور به ناکسویل و همچنین قادر خواهید بود برای کمک به جامعه در آن منطقه بیشتر هیجان زده در مورد علم از تمام راه را به پیش دبستانی سطح و آنها را علاقه مند” Bazemore گفت.

محل نیز جذاب او گفت: چون از موزه علوم برنامه ریزی برای باز کردن در نزدیکی مرکز شهر.

ناکسویل: ‘جایگاه بسیار مهمی برای ما’

بین آزمایشگاه ملی اوک ریج و دانشگاه تنسی وجود دارد بسیاری از علوم بهداشت کار در این نزدیکی هست. پیله است که به دنبال به را در کارورزان “تمام وقت” Bazemore گفت.

Bazemore مادر آلما, Carson نیومن دانشگاه نیز در نزدیکی.

او و همسرش علاقه مند هستند از این منطقه و تصمیم به بازگشت در ماه نوامبر.

“ناکسویل است که جایگاه بسیار مهمی برای ما,” او گفت:.

یک “بسیاری از متنوع علم” در راه است

Bazemore گفت: پیله است در روند بررسی صلاحیت مواد غذایی و کشاورزی شرکت است که همچنین ممکن است به مرکز.

“در بسیاری از متنوع علم است که برای رفتن به رفتن در این ساختمان و این چیزی است که ما می خواهم به انجام,” او گفت:. “آن را به ارمغان می آورد بسیاری از افراد مختلف به تصویر از هر سطح متفاوت از انواع مشاغل است که می تواند ارائه شده است.”

Bazemore گفت: مردم باید در انتظار اطلاعات بیشتر منتشر خواهد شد بیش از چند ماه آینده به عنوان گردید. 1 تاریخ مورد نظر حرکت می کند نزدیک تر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>