یک “دولت جهالت’: پدر و مادر باید بیشتر از پاسخ به سوالات به عنوان سال تحصیلی روش

به عنوان تعطیلات تابستانی بادها و دولت COVID-19 موارد همچنان به افزایش, بسیاری از والدین در سراسر Knox County می گویند آنها نگران چه چیزی قریب الوقوع بازگشت به کلاس درس خواهد بود.

چگونه کلاس های درس بماند ؟ خواهد ماسک شود ؟ چه در مورد آموزش آنلاین?

وجود دارد به نظر می رسد به سوالات بیش از پاسخ های منتهی به چهارشنبه روز Knox County Schools قصد دارد به انتشار آن بازگشایی طرح است.

سرپرست باب توماس می خواهد دانش آموزان در مدارس – اگر می توان آن را با خیال راحت.

مدارس بسته در اواسط ماه مارس و باقی مانده بسته در طول باقی مانده از سال تحصیلی توصیه های زیر از رژیم صهیونیستی است. بیل لی.

ساندرا Valukas است که پدر و مادر از دانش آموزان در Knox County مدارس و مانند بسیاری از پدر و مادر او فقط می خواهد به دانستن آنچه که یک روز مدرسه معمولی را مانند نگاه در این زمان بی سابقه.

“و من فکر نمی کنم کسی تا به یک تصویر واضح و روشن از آن” او گفت:.

یک وضعیت مهم شود’ به صورت هیئت مدیره مدرسه

مدرسه میله میله برای شروع Aug. 10 دادن به این منطقه کمتر از یک ماه بین انتشار و اجرای طرح خود را. منطقه ارائه خواهد شد پدر و مادر که اصرار بر آن مجازی گزینه بدون توجه به آنچه حتی اگر منطقه دیگر دانش آموزان در کلاس های درس.

گروه تمرکز نیروی کار و راهنمایی از Knox County Health Department همه در نظر گرفته شده است که تهیه این طرح است.

این منطقه نیز مورد بررسی پدر و مادر, معلمان, دانش آموزان و مدیران در اوایل این تابستان برای به دست آوردن یک ایده بهتر از آنچه همه انتظار این مدرسه در سال است.

جنیفر Nagel است نارساخوانی مدافع و مادر دو Knox County دانش آموزان از جمله ارشد دبیرستان است که ضعف سيستم ايمنی.

Nagel آموزگار دانش آموزان با معلولیت و کمک می کند تا پدر و مادر خود را حرکت فردی برنامه های آموزش و پرورش. دانش آموزان با معلولیت تضمین شده “رایگان و مناسب آموزش عمومی” تحت دولت هیئت مدیره از آموزش قوانین.

اگر رهبران منطقه قرار داده و دانش آموزان با ناتوانی در مقابل برنامه ریزی Nagel گفت: دیگر برنامه ریزی را به محل سقوط.

“من نمی حسادت باب توماس در همه,” او گفت:. “هیئت مدیره مدرسه نوع در یک وضعیت مهم شود در حال حاضر. اما من همچنین فکر می کنم که آنها نیاز به نگاه در تصویر بزرگتر نه فقط اکثریت دانش آموزان است. آنها نیاز به نگاه در همه دانشجويان و این نگرانی از آنجا که من مطمئن هستم که همه از آنها هستند.”

Nagel گفت: او تحت فشار این منطقه در مسائل دیگر اما فکر می کند که سیستم مدرسه انجام بهترین آن می تواند در یک وضعیت دشوار.

“من فکر می کنم آنها در حال تلاش می شود بسیار شفاف,” او گفت:.

معلمان هستند که در روی زمین’

در اخیر هیئت مدیره مدرسه کار جلسه این منطقه را بازگشایی نیروی کار گفت: ارتباط با خانواده ها بايد در اولويت قرار گيرد. Valukas است که به دنبال به جلو به روز شنبه و امید وضعیت واضح تر می شود.

بزرگترین نگرانی این است که چگونه مدارس را تمیز نگه داشته شود.

مادر سه کودک از جمله دو دانش آموزان دبیرستان و چهارم-گریدر اقدام به خرید دستمال مرطوب را به معلمان است. اما COVID-19 ترک کرده است بسیاری از خانواده ها دچار مشکل مالی او گفت:.

“آنها هیچ گونه نگرانی در مورد خود را به پرداخت صورتحساب های اساسی و تغذیه خانواده خود را,” او گفت:. “آنها لازم نیست پول اضافی برای خرید Clorox دستمال مرطوب – اگر آنها می توانید آنها را به ارسال آنها را.”

Valukas گفت: او نمیخواهد معلمان رسیدن به جیب خود یا. خانواده ها در حال حاضر درخواست بسیاری از معلمان که مسن تر از خود دانش آموزان و در نتیجه در معرض خطر بالاتر با COVID-19.

“ما نیاز به گوش دادن به معلمان است که آنچه ما خواسته ایم برای سال هنگامی که صحبت کردن در مورد آموزش و پرورش,” او گفت: “چرا که آنها هستند که بر روی زمین در کلاس درس هر روز.”

ترکیبی طرح برای تلفن های موبایل مانند یک ایده خوب به دنیس فیتزپاتریک که دارای دو فرزند در مدرسه بالا است. او در مورد خطرات معلمان خواسته خواهد شد که به خرس COVID-19 عفونت و فکر می کند تست آنها را یک بار در هفته خواهد بود ایده خوبی است – حتی اگر آن را “نوع رادیکال.”

همانطور که از اوایل ماه جولای Valukas در حال برنامه ریزی بر روی دانش آموزان در کلاس درس. فرزندان او تابع بهترین زمانی که آنها در حال معاشرت با دیگر دانش آموزان, اما او می داند که چرا برخی از خانواده ها را انتخاب مجازی گزینه است.

چگونه می توانم به شما کنترل آلودگی?

Cheryl میلر است که یک پرستار ثبت شده با دو مدرسه دانش آموزان در Knox County Schools. میلر صحبت با ناکس اخبار به عنوان یک پدر و مادر و نه در ظرفیت خود را به عنوان یک پرستار و به اشتراک گذاشته ناامیدی با کمبود متخصصان پزشکی در نیروی کار.

میلر است که “قطعا در حمایت از کودکان رفتن به مدرسه” اما می داند چگونه مجازی گزینه را حس می کند برای پدر و مادر که نیست راحت فرستادن کودکان خود به مدرسه.

میلر نمی خواهم این ایده از دانش آموزان با پوشیدن ماسک در کلاس های درس. این احتمال وجود دارد ماسک را نمی خواهد به درستی دفع او گفت که می تواند منجر به آلودگی.

بیایید می گویند یک دانش آموز لمس مقابل او ماسک و سپس لمس سطوح دیگر. اگر ماسک در تماس با coronavirus میلر گفت: آلودگی می تواند گسترش.

این سخت تر می شود اگر پدر و مادر خود را ارسال دانش آموزان به مدرسه با همان ماسک های پارچه ای هر روز او گفت:.

“پرستاران آموزش دیده سالانه به مطمئن شوید که ما هنوز هم به دنبال تمام قوانین و ما درک و به یاد داشته باشید که چگونه به درستی حذف آنچه به نام PPE – تجهیزات حفاظت فردی” او گفت:.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات وب سایت “حصول اطمینان از مناسب پارچه صورت پوشش و اندازه مناسب و ارائه کودکان با مکرر یادآوری و آموزش و پرورش بر اهمیت و مناسب پوشیدن پارچه پوشش صورت” مفید است در هنگام برخورد با فرزندان جوان و ماسک.

بزرگترین چیزی که در این منطقه می توانید انجام دهید این است که برای ضد عفونی کردن مناطق غالبا او گفت:.

انگار فقط عدم اطمینان’

Fitzpatrick’s 15 سال با استفاده از یک صندلی چرخدار و غیرکلامی است. او نمی تواند پوشیدن ماسک بر اساس CDC توصیه هایی که می گویند افرادی که کامپیوتر خود را پارچه پوشش چهره باید پوشیدن نیست.

“من واقعا نمی دانم آنچه که ما در حال رفتن به انجام” فیتزپاتریک گفت.

اگر او پسر یک COVID-19 حامل او نمیخواهد او گسترش این ویروس در مدرسه. اما او نیز نمی دانم اگر مجازی گزینه خواهد برای او کار می کنند.

خانواده اش است و با توجه به صفحه اصلی-تحصیل اما می خواهد برای دیدن این منطقه نهایی طرح ، فیتزپاتریک و Nagel معتقدند که آموزش مجازی می تواند روی حیله و تزویر برای دانش آموزان معلول.

“وجود دارد ترس وجود دارد خشم وجود دارد فقط قطعیت است و تنها کلمه ای که می توانید با آمد تا واقعا” فیتزپاتریک گفت. “من نمی خواهم زندگی در این دولت از ادراک و فهم. من یک برنامه ریز, و من نمی توانم برنامه است.”

بیشتر سوالات از پدر و مادر

پدر و مادر در مصاحبه با ناکس اخبار به اشتراک گذاشته سوالات دیگر آنها را به عنوان سال تحصیلی روش.

  • اگر درجه حرارت چک رخ می دهد و یک دانش آموز است, تب, چه اتفاقی می افتد اگر پدر و مادر بلافاصله می تواند انتخاب کنید تا کودک از مدرسه ؟
  • برخی از خانواده های خدمات اینترنت قادر به تحمل متعدد دانش آموزان و والدین کار از خانه ؟
  • چه اتفاقی می افتد اگر کمبود معلمان جایگزین?
  • چگونه مدرسه حفظ اجتماعی فاصله اگر کلاس های درس باید با هم ادغام شدند برای مقابله با کمبود ؟

ما می خواهیم برای کمک به شما را حس زمان ما زندگی می کنند. اگر شما یک سوال در مورد Knox County مدارس و یا می خواهید برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را لطفا ارسال یک ایمیل به ایزابل Lohman در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>