کتاب داستان عاشقانه می آید به زندگی در خواب زیبایی

“روزی روزگاری …”

این یک عبارت است که می تواند الهام بخش یک بازگشت فوری به wide-eyed تعجب می کنم از دوران کودکی یک عبارت است که بلافاصله شما آماده برای سفر به, جادویی, سرزمین دور دست. آن را نیز یک عبارت آغاز می شود که شارل پرو “خواب زیبایی از چوب” که (شما احتمالا می توانید حدس بزنید با این عنوان) اقتباس شده بود توسط دو نوابغ, Marius Petipa و پیوتر ایلیچ چایکوفسکی در سال 1890 و دوباره پیش بینی توسط یکی دیگر از نوابغ بن استیونسون. این زیبای خفتهدر حال حاضر بودن در صحنه هوستون باله.

از “روزی روزگاری” از خواب زیبایی آغاز می شود در یک مراسم تعمید ونامگذاری بچه. در میان مهمانان برای مراسم تعمید ونامگذاری بچه از شاهزاده خانم آرورا شش پریا هر مجموعه به سبب یک هدیه کودک. کسی, اما, باقی مانده بود, خاموش لیست مهمان یک پری به نام Carabosse و او هیچ یک بیش از حد در مورد آن خوشحال. او تصادفات در لباس مبدل و نفرین شفق گفت که او را به رشد بود اما او را خراش انگشت و می میرند. فضل صرفه جویی در (به معنای واقعی کلمه در این مورد) می آید در قالب یاس بنفش پری, آخرین پری قطع Carabosse قبل از دادن شفق قطبی یک هدیه است. یاس بنفش پری تغییر نفرین امیدوار است که شفق قطبی را به جای خواب برای 100 سال زمان, که در آن نقطه یک شاهزاده می تواند پایان نفرین با یک بوسه. شانزده سال بعد از آن اجتناب ناپذیر اتفاق می افتد و شفق قطبی سقوط به تمدید چرت زدن همراه با هر کس دیگری در کاخ به انتظار یک شاهزاده ورود. اما Carabosse است که در مورد به اجازه دهید آن را که آسان است.

اگر یک چیز وجود دارد که می توان گفت و یا در این مورد گفت: نه در مورد استیونسون خواب زیباییآن است که هرگز اجازه دهید آن را می شود گفت که او نمی دهد شما چیزی برای نگاه است. با وجود داستان ساده بودن بیرون کشیده شده و بیش از یک مقدمه و سه عمل می کند و یا شاید به این دلیل که از یک comfortingly داستان آشنا افزایش یافته است توسط بسیاری از شخصیت خوب لحظه های ساخته شده همه بهتر استیونسون چشم برای ترکیب و چوب بست. مراقبت استیونسون در زمان با این شخصیت روشن است و آن شروع می شود با شاهزاده آرورا.

با وجود اینکه یک نوزاد در یک عمل و slumbering از طریق دیگری Yuriko Kajiya شاهزاده شفق قطبی لذت بخش, روشن, صورتی موضوع است که دارای این تولید با هم. Kajiya تصویر از دختر وار فضل کامل وقار – و اجازه دهید بحث در مورد کنترل او نمایش در حد پیش بینی شده افزایش یافت Adagio این توالی که در آن شفق قطبی معرفی شده است به چهار خواستگاران بالقوه متعادل در pointe – یک pointe – و به اطراف چرخید. Kajiya دسته کسانی که نگرش تفرجگاهها مانند یک ستاره راک و نمونه هایی از نفیس کار pointe پاپ تا دوباره در طول pas de deux با Charles-Louis Yoshiyama شاهزاده Florimund.

Yoshiyama نقش شفق قطبی را با شکوه شاهزاده که ما در دیدار با pensively پیاده روی حاشیه شکار خود را حزب قبل از اینکه اغوا شده توسط شفق قطبی زیبا چهره (حسن نیت ارائه میدهد از یاس بنفش پری) به نجات او. Yoshiyama را Florimund به نظر می رسد کاملا مسحور شفق اضافه کردن تا حد زیادی به رمان سوم قانون pas de deux برجسته که از آن خشنود دنباله ای از سه ماهی غواصی یکی پس از دیگری. و در نوبت Yoshiyama خستگی ناپذیر (و dizzyingly) سفر در اطراف صحنه و بازدید ارتفاعات جدید.

یاس بنفش پری و Carabosse رقصید توسط Soo Youn چو و ملودی Mennite هستند دو طرف خوب/بد سکه. چو یک بی وقفه اطمینان از حضور به عنوان یاس بنفش پری و اعتماد به نفس رقصنده. Mennite به ارمغان می آورد عمق واقعی به اموال پری به دنبال در یک لحظه واقعا صدمه دیده است و در دیگری کاملا خوشحال این فرصت را به تهدید و ارعاب دادگاه. (او نیز کاملا قدم زنی با تبختر در pointe.)

Houston Ballet Principals Yuriko Kajiya as Princess Aurora and Charles-Louis Yoshiyama as Prince Florimund with Artists of Houston Ballet and Students of Houston Ballet Academy in Ben Stevenson’s The Sleeping Beauty.گسترش

هوستون باله اصول Yuriko Kajiya به عنوان شاهزاده خانم آرورا و Charles-Louis Yoshiyama به عنوان شاهزاده Florimund با هنرمندان هوستون باله و دانش آموزان هوستون باله آکادمی در بن استیونسون خواب زیبایی.

عکس Amitava سرکار حسن هوستون باله

خیلی از بقیه شرکت قرار داده است به خوبی استفاده در حمایت از نقش. شروع به آن جرم خواهد نه به ذکر است پنج نفر دیگر جن به طور خاص الهام اسپرینگر زیبایی خطوط طولانی تایلر Donatelli را خوش مشرب و آلیسون میلر روح پپ. این همه بیش از حد مختصر انفجار شادی Mónica گومز آورده به مرحله و Jacquelyn طولانی دراماتیک دقت است.

در قانون سوم کمی از غاز مادر جهان می رسد در آرورا و Florimund عروسی, ساخت, برای برخی جالب divertissements به خصوص که از گربه سفید (ناتالی Varnum) و گربه در چکمه (جاشوا Guillemot-Rodgerson) که رقص بی ثبات گربه سانان pas de deux آشغال با چه چیز دیگری اما pas de chat. همچنین در طول جشن عروسی فریبنده Pas de Quatre (Aoi Fujiwara, Chae Eun یانگ چندلر دالتون و هارپر Watters). Fujiwara و یانگ هر دو رقص نشاط تکنوازی در حالی که دالتون و Watters با یکدیگر مطابقت خوبی که انجام آنها با هم.

زیبایی خود را با آبی پر و دراماتیک آرایش, کریستوفر خاکستری جلب چشم به عنوان Bluebird و او را نگه می دارد توجه خود را با یک سری از entrechats و مقدار زیادی از زمان صرف شده در هوا. و Ivans (فرناندو مارتین-Gullans, Hayden استارک و Elivelton Tomazi) با حرکات بزرگ و آشکار فیزیکی را برای یک بخش هیجان انگیز بیش از حد.

من به تازگی ساخته شده اشاره دزموند Heeley را در پس زمینه و لباس های که بالغ بر حدود 757,000 زمانی که تولید برای اولین بار در سال 1990 و به ارزش هر پنی. Heeley آبی آغشته به مجموعه بافت و عمق مستقیم-خارج-از-یک-کتاب داستان پیچیده با مجموعه دوست داشتنی, تکه های چنین به عنوان قوی چشمه در عمل و طلایی gauzy در دوم. نور اصلی designs by Duane Schuler, دوباره در اینجا توسط Lisa J. Pinkham کاملا روشن هر جزئیات کمی از Heeley کار است. و شما می خواهید را به در هر جزئیات از دستگاه ها و لباس های به خصوص Carabosse شدید, لباس سیاه و tendrilled پرداختند. یک شکایت در مورد لباس است که منحط دادگاه لباس مقدمه تهدید به پایمال نوازندگان و آن را منحرف.

در صورتی که شما نیاز به یادآوری خواب زیبایی است دوم از چایکوفسکی trifecta از نیروگاه باله – از دیگران بودن البته دریاچه قو و فندق شکن. و هر چند این یک رقابت نیست خواب زیبایی تمایل به آمده در سوم در ذهن اکثر مردم به آن نمی بهگزارش فرم هنری راه دریاچه قو می کند و نه آن را متصلب تعداد مطلق از چرخش که فندق شکن است. اما اجازه ندهید که شما را به تفکر است که چایکوفسکی نمره به هیچ وجه وجود ندارد. خواب زیبایی می بالد grand soundscape انجام شده توسط هوستون باله ارکستر زیر جهت ارمانو Florio که از محدوده خطر ناک حماسه معنوی به شیرینی و پر از موسیقی موضوعات برای مخاطبان است. به خصوص قابل توجه هستند gorgeously رویایی چنگ قطعه اواز یکنفری که منجر به افزایش Adagio; Carabosse را شگفت انگیز, عجیب و غریب, موتیف و تسکین دهنده گونه که همراه با یاس بنفش پری و اولیه عمل من والس با یک ملودی غلغلک دادن خواهد شد که هر “Once Upon a Dream” فن.

مشکلات ناسازگار بودن در سه ساعت خواب زیبایی است مسلما یک تعهد است که رنج می برد از یک زن و شوهر از lulls. (فاحش ترین است در طول عمل دوم بین رز Adagio و بازگشت Carabosse که در طی آن زمان مطلقا هیچ چیز اتفاق می افتد.) هر چند کامل نیست (و واقعا چه چیزی است) غیر قابل انکار است که استیونسون خواب زیبایی بی انتها عینک یک کتاب داستان به زندگی می آیند اما بهتر است. بهتر بدیهی است که به دلیل تمام رقص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>