تگزاس مرگ و بیشتر بسته شدن با توجه به کروناویروس

امروز سه شنبه صبح و ما شده ایم با استقبال اخبار از مرگ برای اولین بار در تگزاس با توجه به کوروناویروس. یک مرد در اواخر 90s در Matgorda شهرستان در جنوب تگزاس درگذشت اواخر یکشنبه. مرگ تایید شده توسط Texas Department of State, خدمات بهداشتی و تصور می شد به نتیجه جامعه گسترش به جای مسافرت های بین المللی.

در ضمن به خانه نزدیک تر سازمان ها و کسب و کار در ادامه به بستن درهای خود را لغو و یا به تعویق انداختن خود وقایع. امروز اولین روزی است که, شهرستان هریس, کافه ها و باشگاه ها بسته خواهد شد و رستوران ها در شهرستان های دیگر می تواند اجازه می دهد مشتریان به ناهار خوردن در مدت 15 روز است. بیشتر و بیشتر کارکنان در حال کار از خانه.

برخی از آخرین تغییرات:

YMCA of Greater هوستون اعلام کرد دوشنبه شب بود که به طور موقت بسته شدن.

کشف سبز است لغو و یا به تعویق انداختن تمام رویدادهای برنامه ریزی شده از طریق مه 15. غلتکی یخ بسته در 6 p. m., امروز, مارس 16 و نمی خواهد بازگشایی دوباره این فصل است.

هوستون وزارت بهداشت را اداره آمار حیاتی (تولد و مرگ پرونده) به این مکان تا اطلاع ثانوی, موثر, مارس 17 سال 2020 است. بسته شدن یک اندازه گیری برای کمک به مهار و کاهش COVID-19 گسترش یافته است.

وزارت بهداشت و درمان ادامه خواهد داد به ارائه آنلاین تولد و مرگ ثبت سفارش خدمات از طریق HoustonHealth.org و چشم پوشیدن از استاندارد هزینه حمل و نقل.

سلامت موزه بسته به طور موقت از امروز شروع.

هوستون مطبوعات منو از منوهای رویداد برنامه ریزی شده برای 7 آوریل موکول شده است برای 2 ژوئن.

موزه هنرهای زیبای هوستون بسته است, <URL>, پردیس اصلی بایو خم مجموعه و باغ و Rienzi به طور موقت. همچنین بسته به طور موقت در حال هنر لیگ هوستون آسیا Soiety تگزاس مرکز Blaffer موزه هنر, Buffalo Soldiers موزه کودکان موزه هنرهای معاصر Mueseum, چک, مرکز, موزه هولوکاست موزه هوستون مرکز برای عکاسی هوستون موزه فرهنگ آفریقایی آمریکایی, هوستون, موزه علوم طبیعی هیوستون باغ وحش وودلند هیلز, مجموعه Menil و مودی مرکز برای هنر.

هوستون مرکز, معاصر, هنر و صنعت خواهد شد چهار شنبه, مارس 18.

Cantare هوستون را لغو کرده است عملکرد خود را از “Unclouded روز” روز شنبه, آوریل 4.

و برای Spring Breakers, South Padre Island روز دوشنبه با صدور یک دولت محلی از فاجعه اعلام و لغو تمام رویداد خاص مجوز. ساحل را برانگیخت دلسرد شد از جمع آوری در جمعیت های بزرگ. تعداد بهار قطع شد و در حال حاضر از سال های گذشته است.

در مونتگومری کانتی قاضی علامت Keough امضا منظور صبح روز سه شنبه گفت که همه رستوران ها باید کاهش اشغال 50 perople یا کمتر در هر زمان و جداول باید به فاصله حداقل ده فوت از هم جدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>