مجازی ناکسویل موسیقی متحرک است که به زودی شروع لحن در برای کمک به مردم در سراسر صنایع

یک ناکسویل جشنواره موسیقی اتفاق می افتد شنبه نمی تواند مانند هر جشنواره شما تا کنون حضور داشتند. وجود خواهد داشت بدون آفتاب سوختگی, برنامه, درگیری یا دلبر به روی شانه های خود را مسدود مشاهده صحنه.

همه شما نیاز به نگرانی در مورد چگونه شما می توانید کمک به مردم نیازمند در طول یک بسیار نامشخص زمان.

امروز زنگ دوم جشنواره موسیقی گرد هم خواهد آورد 28 محلی در عمل اجتماعی خود دور فضاهای اجرای موسیقی و کمدی برای مجازی بینندگان در ازای کمک های مالی به Knoxville, نوازندگان, خدمات, صنعت, کارگران, و بیشتر.

این رویداد به نام زنگ دوم مبل, شب نشینی, و آن است که توسط بنیانگذار زنگ دوم جشنواره موسیقی و سفید, روزنامه زنگ زده Odom.

OK او اذعان می کند او نوع در زمان این ایده از WDVX میزبان Wayne Bledsoe. اما هیچ کس در تلاش است به اعتبار اینجا. این نقطه نیست.

آنچه مهم Odom گفت: “امرار معاش از این نوازندگان بسیاری از آنها تنها تکیه بر موسیقی زنده است.”

با سالن های بسته بیش از coronavirus وجود دارد زندگی می کنند را نشان می دهد. بدون زندگی می کنند نشان می دهد که هیچ پول وجود دارد برای نوازندگان.

اما مردم در صنعت موسیقی در حال تلاش برای ایجاد بهترین وضعیت همه در است.

“این جشنواره و آنچه در جریان است در صنعت موسیقی حق با مردم در جریان این لیموناد” Odom گفت ناکس اخبار. “ضرورت مادر اختراع است.”

این جشنواره جریان 3-11 بعد از ظهر شنبه در یوتیوب, حرکت یا کشش ناگهانی و Facebook.

از مراحل به جریان:چگونه ناکسویل نوازندگان در حال تلاش برای زنده ماندن در یک فرفره-کمتر جهان

ببینید که بازی مجازی متحرک

مجازی اجرای موسیقی ممکن است صدای غیر متعارف اما آنها به سرعت تبدیل شدن به هنجار جدید در طول coronavirus بیماری همه گیر.

برج دیده بانی تامسون مالک مشترک از موسیقی محلی ارتقاء شرکت Born & Raised تولیدات گفت: ناکس اخبار هفته گذشته که مردم شده اند و در تنظیم به زندگی می کنند جریان در تعداد رکورد.

Odom متوجه می شود که علاوه بر نیازهای نوازندگان وجود دارد که لازم است در مخاطبان پایان به ادامه مصرف موسیقی زنده. و او کاملا محلی صف به رسم مردم در.

برخی از قابل تشخیص ترین نام در روز شنبه کارت شامل کروز Contreras پسر مارشال, فروشگاه صرفه جویی کابوی, تراویس Bigwood, لزبین واکر و Pinklets.

Odom گفت: او می توانست رزرو هنرمندان از دیگر بازارهای اما تصمیم گرفت در برابر آن است.

“مهمتر از همه, من می خواهم افرادی که در حال مشاهده آن — من می خواهم آنها را قادر به ببینید که چگونه شگفت انگیز ما صحنه موسیقی محلی است,” او گفت:.

کمک به مراتب بیشتر از فقط نوازندگان

هر عمل خواهد شد که حدود 15 دقیقه به انجام. که باید به اندازه کافی زمان برای مردم به نمایش گذاشتن خود و نگه داشتن مخاطب درگیر Odom گفت.

زنگ دوم و سفید روزنامه را یک پنی کردن اجرای برنامه. هر کس می خواهد برای دریافت پول به طور مستقیم از طریق کمک های مالی شخصی.

و آن را فقط نوازندگان Odom در تلاش است برای کمک به. خدمات کارگران صنعت نیز شده اند فوق العاده نهفته coronavirus و این فرصت را به دریافت کمک های مالی در طول جشنواره.

با توجه به تامسون بسیاری از نوازندگان تکمیل درآمد خود را با خدمات صنعت کار می کنند و در حال ضربه سخت در هر دو به پایان می رسد.

Odom و نیز برنامه ریزی برای این جشنواره برای کمک به بازگشت-از-این-خانه سرگرمی کارگران و کسب و کارهای محلی در نیاز.

می خواهید به تماشای ؟ در اینجا چگونه

اگر چه این زمان بسیار دشوار است برای نوازندگان وجود دارد می تواند برخی از خوب است که از آن بیرون می آید. با خیلی اوقات فراغت خود را در دست بسیاری از نوازندگان در حال نوشتن آهنگ های جدید و یا چیدن ابزار جدید Odom گفت.

او معتقد است که وجود خواهد داشت یک “انفجار بزرگ از بیان هنری” هنگامی که همه چیز به حالت عادی بازگشت.

اما در عین حال مردم باید به تماشای عملا و حمایت از آنها می توانید.

بهترین راه برای اتصال به مبل شب نشینی است به دنبال زنگ دوم جشنواره موسیقی مورد نظر خود را رسانه های اجتماعی پلت فرم. یک لینک به این جشنواره اتفاق می افتد از 3 بعد از ظهر تا 11 شب باید ارسال شود قبل از شروع نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>