شکاف به نظر می رسد در یک Hardin County road دوشنبه پس از دو خانه فرو ریخت و در امتداد رودخانه تنسی روزهای بعد از بارش باران های سنگین.

گلندیل جاده بسته است از گچ بلوف خط به جاده ها به عنوان مقامات صبر کنید تا ببینید چقدر از جاده خواهد بود جاروب دور ادامه لغزش.

Hardin County Emergency مدیریت مدیر ملوین مارتین گفت: ویژگی دیگر هستند در معرض خطر فوری اما خانه در نزدیکی رودخانه همیشه در رحمت جاری شدن سیل و فرسایش زمین.

“وجود دارد یک خانه که در مجاورت اما آن را ندارد به نظر می رسد در معرض خطر در این زمان یا در هر زمان در آینده نزدیک” مارتین گفت. “پنج سال پایین جاده آن را به طور بالقوه می تواند … این منطقه شده است در معرض لغزش.”

بسیاری از خانه ها در امتداد رودخانه ساخته شده است در 20 سال گذشته مارتین گفت. این منطقه دیده است لغزش قبل از هر چند هیچ کدام باعث آسیب به همان اندازه.

دو خانه سقوط

صاحبان کاخ سفید نشسته در شیب تپه در نزدیکی رودخانه بازگشت به خانه خود را روز شنبه خود را برای پیدا کردن عرشه و ایوان پراکنده در پایین دامنه کوه. خانه به نظر می رسد که تغییر در پایه و اساس آن و زن و شوهر به نام سازمان آتش نشانی و کمک کرد که آنها را تخلیه با چند آیتم های شخصی.

حدود یک ساعت بعد از آتش نشانی وارد نزدیکی یک خانه خالی از تضعیف پایه و اساس آن در حال سقوط به پایین شیب خاکریزی. یک ویدیو از لغزش نشان می دهد جرقه نور در آسمان شب به عنوان ساختار پاره پاره و دور از آن اتصالات ابزار.

صاحبان این خانه نقل مکان کرد و چند سال قبل پس از یک کوچکتر لغزش آسیب دیده خانه, بنیاد مارتین گفت.

زمانی بین نیمه شب تا طلوع آفتاب روز یکشنبه کاخ سفید نیز فرو ریخت.

مارتین گفت: زن و شوهر زندگی می کردند که وجود دارد این است که ماندن با خانواده به عنوان آنها در انتظار بیمه ادعا می کنند. آنها را از دست داده تقریبا همه چیز.

دیوید Channell زندگی در گلندیل جاده حدود شش مایل از سایت از لغزش. خانه اش در حدود سه مایل دورتر از رودخانه است و نه در خطر سقوط, اما جاده ها بسته به این معناست که او و بسیاری از همسایگان باید به دنبال راه های جایگزین برای رسیدن به شهرهای نزدیک.

گلندیل جاده اصلی جاده کشش از سالتییو ٬ کواویلا به ساوانا. آن تمدید بسته شدن معنی داری بیراهه برای کسانی که زندگی در جمعیت فاحشه خم منطقه است.

“این در مورد یک درایو 45 دقیقه ای به جای یک درایو 5 دقیقه برای رسیدن به کلیسا (در Saltillo),” Channell روز دوشنبه گفت:.

این منطقه هنوز هم دسترسی به آب و برق و سطح آب شروع به رها کردن او گفت: اما اثرات آن بر جامعه در حال عمیق.

“هر زمان که جاده ها بسته و آن را به خانه های مردم در امتداد رودخانه واقعا ویرانگر” Channell گفت.

خسارت سیل نشان داد که رودخانه محو می شود

تنسی رودخانه کاکل شنبه در 388.72 پا حدود 19 فوت بالاتر از سیل مرحله. سیل جاری شده است به آرامی به عقب کشیدن از.

مارتین گفت: این می تواند یک تا دو هفته برای آب به پایین به اندازه کافی برای تیم خود به بورس از آسیب.

در فوریه. 2019 در سطح آب رسیده فقط تحت 395, پا, دوم بالاترین سیل در رکورد صد سال گذشته. جاری شدن سیل آسیب دیده حداقل 100 اقامت دائم و مستغرق خواص متعدد در عرض 2-شعاع مایل از رودخانه است. منابع آب در جوامع مانند سالتییو ٬ کواویلا تعطیل شد و Hardin County شهردار کوین دیویس اعلام وضعیت اضطراری است.

“در این سال (آسیب) است که به عنوان بد نیست اما آن را کاملا یک سیل بزرگ” مارتین گفت.

لغزش شد مهم ترین آسیب های ناشی از این سال heavy rain او اشاره کرد هر چند چندین جاده را به طور موقت تعطیل شد, به علت جاری شدن سیل.

“ما هنوز هم دیده می شود بسیاری از خانه ها که آب در آنها وجود دارد اما برخی از” مارتین گفت. “با سطح آب نه رسیدن به عنوان بالا بود در سال گذشته بسیاری از مردم برای آن آماده شد.”

Channell گفت: خسارت سیل نشان دهنده یک شکست برای کسانی که به تازگی بهبود از سال گذشته ویرانی.

“بسیاری از افرادی که به تازگی بازسازی شده, آنها در حال رفتن به رفتن را از طریق همه چیز دوباره” کانال گفت. “این بسیار ویرانگر اما ما خوش شانس است که آن را رفتن نیست بالاتر است.”

رسیدن به کاساندرا استفنسون در ckstephens@jacksonsun.com یا در (731) 694-7261. دنبال کاساندرا در توییتر @CStephenson731.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im