دکتر آرنولد Hopland است به دام افتاده در یک اتاق خوابگاه در پردیس دانشگاه در توکیو.

اتاق استارک و unheated. تنها مبلمان باریک و تخت و میز و تلویزیون است که می شود سه کانال در ژاپنی. مردانی که اصلا انگلیسی صحبت می کنند ممنوع از ملاقات Hopland چهره به چهره را ترک وعده های غذایی خود را در یک سینی در خارج از درب. تنها فرار از یک تلفن همراه و یک بالکن که مشرف به خط دوک وار درختان و چند خانه. آسمان خراش های بافندگی در افق.

به احتمال زیاد Hopland گفت: او را قرنطینه می شود و در این اتاق برای 14 روز. پس از آن او خواهد شده اند در قرنطینه برای یک ماه کامل.

“من واقعا به تنهایی” Hopland گفت: یک خبرنگار در طول یک تماس تلفنی شنبه شب. “من شما را در اینجا با من و دیگران مثل شما.”

Hopland و 75 و از الیزبتهتن تنسی یکی از حدود 100 آمریکایی که باقی می ماند گیر در قرنطینه در ژاپن پس از تخلیه از بدنام الماس شاهزاده کشتی کروز. کشتی قفل شده بود در برزخ برای هفته ها پس از شیوع کروناویروس آلوده نزدیک به 700 مسافر اما اکثر آمریکایی مسافران بودند خانه پرواز در هفته گذشته توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده.

Hopland که رشد کرده است به طور فزاینده ای نا امید در طول قرنطینه روز شنبه گفت دولت ایالات متحده “رها” او و دیگر آمریکایی ها در الماس شاهزاده که در آن محله های تنگ کشتی بودند “مانند یک ظرف پتری” برای ویروس.

“من فکر می کنم آن را از خجالت در مقابل تمام جهان” Hopland گفت. “کسی نیاز به عذرخواهی تور.”

Hopland به احتمال زیاد می تواند به سمت چپ ژاپن در کنار دیگر مسافران آمریکایی هفته گذشته اما او ماندند چون همسرش, Jeanie آزمایش مثبت برای coronavirus و در حال درمان در بیمارستان. همانطور که از شنبه شب Hopland همسرش گفت: نه برگزاری نمایشگاه علائم و به نظر می رسد در شرایط خوبی است.

شیوع کروناویروس در الماس شاهزاده کشتی کروز

Coronavirus (همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19) و فوق العاده ویروس مسری است که آلوده مورد 79,000 مردم و کشته شدن حدود 2,600 عمدتا در چین در شهر ووهان. در خارج از چین بزرگترین شیوع این ویروس در الماس شاهزاده بریتانیا یک کشتی با 2,600 مسافران و حدود 1000 نفر از خدمه که در سمت چپ توکیو در 15 روز کروز در ماه ژانویه است. اولین مسافر بیمار به عنوان کشتی در دریا که منجر الماس شاهزاده خانم به قرنطینه در بندر توکیو پس از بازگشت.

تحت قرنطینه Hopland و همسرش, صرف 12 روز با هم در کشتی کروز کابین قبل از او آلوده شد و فرستاده شده به بیمارستان. Hopland شد و سپس به تنهایی در کابین برای چهار روز قبل از اینکه bused به موقت قرنطینه تسهیلات در یک کالج در توکیو استان سایتاما در روز شنبه.

Hopland هیجان زده بود در نهایت به ترک کشتی است اما پس از کشف گیر بودن در یک اتاق خوابگاه هیچ بهتر است. او تنها یک مجموعه ای از لباس چون توشه خود را از دست رفته است و به احتمال زیاد برای بازگشت به ایالات متحده با تخلیه آمریکایی ها. در اولین شب را در خوابگاه, اضطراب او برای شستن پیراهن و شلوار جین با یک صابون او در بر داشت خود را در حمام تنها به درک پس از آن او تا به حال هیچ چیز برای پوشیدن دارم به لباس های خود را خشک. کارکنان وعده داده شده به او را به لباس خواب در یکشنبه, او گفت:.

تمام مصیبت رسیده است برای یک کتاب Hopland گفت: اما او هیچ چیز برای نوشتن. با notepad یا کامپیوتر او را گرفته به خاراندن یادداشت بر روی پاکت نامه و حاشیه هر تکه کاغذ که می توانید پیدا کنید.

با کمی چیز دیگری برای انجام Hopland پر کرده است بسیاری از وقت خود را با صحبت کردن به روزنامه نگاران. در علاوه بر این به روز شنبه در مصاحبه با صدای آمریکا شبکه Hopland صحبت کرده است به روزنامه وال استریت ژورنال سیاسی و متعدد کوچکتر تنسی رسانه ها. Hopland همچنین در توصیف شرایط الماس شاهزاده خانم به کنگره ایالات متحده فیل کوچک یک جمهوری خواه ایالت تنسی و واشنگتن پست اعتبار این گفتگو با یک “نقطه اوج” در دولت تصمیم به تخلیه آمریکایی ها از کشتی.

Hopland گفت: او مطلع شده است که او برگزار خواهد شد و در قرنطینه در اتاق خوابگاه خود را برای 14 روز. یک بار منتشر خواهد شد و نیاز به صبر کنید یکی دیگر از 14 روز قبل از اینکه مجاز به بازگشت به ایالات متحده, که در آن نقطه او را نگه داشته در قرنطینه داخلی برای یکی دیگر از 14 روز.

در مطلق قدیمیترین او را به بازگشت به تنسی اواسط ماه آوریل است.

“من فکر می کنم آنها امید من قصد دارم به مرگ در اینجا چون من قصد دارم به مشکل خیلی از زمانی که من به خانه” Hopland گفت. “و من خواهد بود.”

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در brett.kelman@tennessean.com. او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im