ابوت می گوید تگزاس به اندازه کافی تخت بیمارستان در حالی که COVID-19 موارد همچنان به افزایش

او در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: در حال حاضر وجود دارد به اندازه کافی تخت بیمارستان — بیش از 19,000 در دسترس باقی می ماند — برای رسیدگی به این دولت نیاز برای coronavirus بیماران.

او و دکتر جان Zerwas اجرایی معاونت امور بهداشت و درمان از دانشگاه تگزاس سیستم همچنین در مورد تلاش دولت این است که به امن تخت اضافی به عنوان مورد نیاز است. او همچنین گفت: دولت شناسایی کرده است هزاران نفر از فن های که در دسترس خواهد بود در صورت نیاز.

در انتظار یک موج Zerwas گفت: دولت درخواست شده است بیمارستان ها چه تخت دیگر آنها هستند که استفاده نمی شود در حال حاضر. اضافه کردن این تخت را به پرسنل اضافی و تجهیزات جانبی, او گفت:.

“ما می تواند به افزایش ظرفیت تخت توسط 7,600 تخت” Zerwas گفت. “این تخت که آماده رفتن هستند. آنها فقط نیاز به مردم را به کارکنان آنها و آنها فقط نیاز به برخی از تجهیزات را به آنها کاربردی است.”

در همان افزایش ظرفیت تعداد تخت ICU. Zerwas گفت: این بررسی نشان داد دولت می تواند بر روی تعداد بیشتری از 2200 تخت ICU.

در همین حال در شهر هوستون وزارت بهداشت گزارش یکی دیگر از دو مرگ و میر مربوط به COVID-19 آوردن کل مرگ و میر به هشت شهر. همچنین گزارش شده اضافی 81 موارد آوردن مجموع به 587.

آخرین میر درگیر یک مرد در 40s خود را که فوت مارس 27 و یک زن در 60s که فوت آوریل 1. هر دو تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

“این است که جوانترین مرگ است که ما تا به حال,” گفت: دکتر دیوید Persse مقام های بهداشتی برای شهرستان در بخش بهداشت و درمان. او همچنین گفت: مفهوم بدون علامت گسترش است و تبدیل به “بزرگتر بخشی از معادله” از آنها برای اولین بار در شمارش.

در شادتر اخبار شهردار اعلام کرد یک درایو کمک مالی اسپانسر شده از طرف Cheniere انرژی و مدیریت توسط Astros بنیاد و پروژه C. U. R. E. که به طور معمول افزایش می دهد بودجه برای خارج از کشور پزشکی نیاز دارد. از ظهر تا 3 بعد از ظهر روز چهارشنبه 8 آوریل افراد و کسب و کار می تواند کمک تجهیزات حفاظت شخصی مانند ماسک و روپوش و دستکش در دقیقه خدمتکار پارک. کمک های نقدی نیز پذیرفته می شود. Cheniere را مطابقت دلار برای دلار تا 50.000 دلار در کمک های مالی خود را رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جک Fusco گفت.

بیش از در آماده هریس وب سایت شهرستان گزارش شده و در مجموع پنج کشته و 519 موارد مثبت. آخرین مرگ یک زن در 80s که نیز تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>