ABC, ESPN, Fox مجریان به میزبان تعجب زنان جشن


دیویس Rutledge, Goff به تشریفات مارس 26 جوایز ناهار در نیویورک

ABC Linsey Davis, ESPN لورا Rutledge و فاکس انجی Goff میزبان 22nd, سالانه زنان جوایز ناهار روز پنج شنبه 26 مارس در Ziegfeld سالن در شهر نیویورک است.

جشن ناهار را جشن دستاوردهای 12 تعجب می کنم که زنان و 12 به سازمان دیده بان. آن است که یک محور رویداد در شهر نیویورک تلویزیون هفته بهار. رویدادهای دیگر در نیویورک تلویزیون هفته بهار در حال پیشرفته و تبلیغات (آوریل 24), CultureX مکالمات (مارس 25) و بعدی تلویزیون اجلاس (مارس 25). برای اطلاعات بیشتر در مورد نیویورک تلویزیون هفته بهار بازدید NYCTVWeek.com.

Linsey دیویس پیوست ABC News در سال 2007. او یک خبرنگار پر کردن گزارش اخبار جهان, Good Morning America, 20/20 و Nightline. او همچنین مجریان دو وبگاه اخبار ساعت در جریان کانال ABC اخبار زندگی می کنند. در سپتامبر سال 2019 او تعدیل ABC News ” دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است.

دیویس کردم تنها مصاحبه با بیل کازبی کمدین در پی ده ها تن از تجاوز جنسی اتهامات. منجر به آیووا قفقاز او در مصاحبه با همسران هفت تن از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به عنوان بخشی از مجموعه ای به نام “در حال اجرا ميباشد.” در سال 2009 او در گزارش های معجزه در هادسون و مایکل جکسون مرگ است. که در همان سال از او نیز ساخته شده امواج با Nightline گزارش “تک سیاه زن.” که رفت و ویروسی مورد بررسی قرار گرفت چرا زنان آمریکایی آفریقایی تبار هستند به احتمال زیاد حداقل از هر نژاد یا جنسیت به راه رفتن پایین راهرو.

دیویس پیوست ABC News به عنوان یک مستقر در نیویورک خبرنگار ABC NewsOne این شبکه وابسته به سرویس خبری. قبل از پیوستن به این شبکه در ماه ژوئن سال 2007 Davis لنگر آخر هفته شب خبری در WTHR-TV در ایندیاناپولیس. دیویس دریافت کرده است افتخارات برای گزارش از جمله دو جایزه امی و یک منطقه ای Edward R. Murrow جایزه. کودکان خود را به کتاب “جهان بیدار است” پرفروش شد در فوریه 2019; و در ماه اوت سال 2019 دیویس منتشر دوم کتاب “یک قلب بزرگ” که هم پرفروش شد.

انجی Goffلنگر و خبرنگار در WTTG FOX 5 در واشنگتن دی سی بوده است و گزارش خبری از پایتخت کشور برای بیش از یک دهه است. از قفقاز در آیووا به طوفان در ایالت کارولینای جنوبی و عروسی سلطنتی در سراسر تالاب او را تحت پوشش آن است.

Goff دارای لنگر داستان شکستن برای شبکه های محلی و پخش برنامه از جمله چارلستون کلیسا کشتار فرانسیس’ آمریکا دیدار و کنگره بیس بال تیراندازی در اسکندریه.

خود اعلام کرد “مردم فرد” Goff را دوست دارد ملاقات دوستان جدید در جامعه و اقامت در تماس با آنها را از طریق کانال های اجتماعی. او خالق است و میزبان از “آه من Goff نمایش” یک سرگرم کننده و دمدمی پادکست که پخش هفتگی در یوتیوب و اپل پادکست. قبل از پیوستن به FOX 5 او یک لنگر در NBC Washington, جایی که او نیز تا به امروز و به عنوان یک میزبان برای اوایل امروز و MSNBC. جورج میسون فارغ التحصیل شدم او شروع به کار در سرگرمی امشب در L. A.

لورا Rutledgeمیزبان و خبرنگار در ESPN و SEC شبکه پیوست, ESPN پوشش کنفرانس جنوب شرقی در سال 2014 به عنوان یک خبرنگار در ثانیه شبکه ESPN. او به تازگی با امضای یک قرارداد چند ساله توسعه در سقوط 2019 شدن دائمی از عوامل به دست آوردن.

Rutledge گسترش نمونه کارها خود را در این شبکه در سال گذشته شامل منظم نانامی به بازی به عنوان یک SportsCenter لنگر و به عنوان یک فرش قرمز میزبان در خانه انبار فوتبال کالج جوایز و ESPYs. Rutledge است که در سال سوم او را به عنوان SEC کشور میزبان و سال چهارم با نشان می دهد به طور کلی. او همچنین کمک به ESPN و SEC شبکه زنده رویداد, برنامه نویسی, برای, کالج, فوتبال, بسکتبال, ژیمناستیک, بیس بال و سافتبال. او یک عامل اصلی در ESPN گسترده قهرمانی پوشش اطراف کالج, فوتبال, حذفی, ژیمناستیک قهرمانی زنان NCAA و هر دو کالج زنان جهان سری و سریال های روز دنیا.

قبل از پیوستن به, ESPN, Rutledge یک ورزش لنگر برای سی ان ان جدید روز و شروع زود هنگام. او نیز در HLN صبح Express با رابین معده و همچنین Fox Sports.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چند خبر تعجب زنان مراجعه کنید mcnwonderwomen.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>