قادر تجارت ساز فضا برای چوب و فلز و کارگران باز می شود در شهر

اسپنسر Ratliff, صاحب, پیر شمالی طرح های مبلمان شرکت است که کار خود را با دست خود و همفکر سازان برای سال. در حال حاضر او را در ترکیب احساسات خود را به یک حرفه ای است که خواهد شد نه تنها کمک به او را گسترش کسب و کار خود را, اما همچنین دیگران.

Ratliff به تازگی اعلام کرد افتتاح قادر تجارت کاملا مجهز coworking فضا برای چوب و فلز و کارگران در این شهرستان است.

“بعضی اوقات وقتی که من مردم که من را از مبلمان, آنها می گویند,” من همیشه می خواستم به آن را امتحان کنید.’ من متوجه شدم که نقطه ورود به بسیاری از معاملات مانند نجاری بسیار تند است. ابزار بسیار گران قیمت هستند و این دانش است که نوع سخت است” Ratliff گفت ناکس اخبار.

“مگر در مواردی که شما می خواهید به رشد را به یک کارخانه بزرگ است که اکثر مردم نمی خواهید برای انجام و سپس قادر بودن به ابزار خوب و یک فضای خوبی است فقط بسیار دشوار است اگر شما می خواهید به ماندن در یک کسب و کار کوچک.”

چگونه کار می کند

قادر تجارت ارائه می دهد سه نوع عضویت ماهانه بنابراین بدون توجه به تخصص خود را وجود دارد قیمت و تعهد برای شما. هر شامل دسترسی به فضای مشترک, ابزار و اتصالات محلی دیگر سازندگان.

کمترین قیمت عضویت توصیه می شود برای مبتدیان و یا افرادی که چوب یا فلز کار به عنوان یک سرگرمی. این اجازه می دهد تا کاربران برای آمدن به فروشگاه در تعطیلات آخر هفته و استفاده از قادر تجارت ابزار.

سطح بعدی می دهد کاربران دسترسی به فروشگاه در طول هفته با برخی از ذخیره سازی. “نرم افزار” سطح است برای سازندگان با کسب و کار خود را. آنها باید فضای خود را و ذخیره سازی در قادر تجارت به انجام سفارشات.

تمام هفت از فضاهای استودیو برای اعضای نرم افزار کامل هستند اما Ratliff گفت: او قصد دارد برای ساخت بیشتر به زودی. اطلاعات بیشتر در مورد عضویت و یک برنامه در دسترس است weareabletrade.com.

Ratliff همچنین قصد دارد در ارائه کلاس های کوچک در مورد موضوعات مختلف مانند چوب و فلز کاری مبانی تکنیک های پیشرفته و شروع یک کسب و کار.

امکانات سایت

قادر تجارت در 203 W. Jackson Ave. و گسترش بیش از 16 ، 000 متر مربع است. امکانات عبارتند از woodshop ماشین, فروشگاه, آشپزخانه کامل, استودیو عکاسی, مواد ذخیره سازی و اتاق کنفرانس.

“امید من این است که کلمه می شود که ما در اینجا برای کسانی که واقعا مایل به نجاری امتحان کنید اما تلاش شده به آن را به کار برای خود است که آیا این دلیل است که آنها نمی باید منابع مالی این فضا و یا جامعه” Ratliff گفت.

“ما یک دارایی قابل توجهی به سازندگان و کسبه در شهر و ما نمی توانیم صبر کنید برای دیدار با همه آنها را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>