ACA متصل لغو 2020 سی اجلاس

ACA متصل می شود که نشان دهنده کوچک و midsized کابل و پهنای باند اپراتورها گفت: آن را نمی خواهد برنامه ریزی مجدد آن سیاست اجلاس است که برنامه ریزی شده برای ماه مارس 17-19 در گراند هتل هایت در واشنگتن قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس رسید.

مرتبط با: ACA متصل به تعویق انداختن اجلاس

انجمن گفت: این امر تصمیم گیری “بعد” اگر وجود دارد برخی از راه برای گرفتن اعضای آن به دی سی بعد از آن در سال کاپیتول هیل بازديد و یک “مینی-نشست” از برخی از نوع, اما که ساخت آن در حال حاضر روشن است که وجود خواهد داشت نه یک تاخیر کامل نشست بود که کار درست را انجام دهید.

“ما تصمیم درست در اوایل برای به تعویق انداختن نشست برای سلامت و ایمنی از اعضای ما و شرکت کنندگان و این تصمیم دیگری که اعتقاد ما بر این است که بهترین چیز برای ما اعضا و شرکت کنندگان در این زمان” ACA متصل جمهور مت رقص لهستانی پولکا گفت. “ما مشتاقانه منتظر ما نشست 2021 برنامه هنگامی که ما می تواند به عقب در واشنگتن با اعضای ما و شرکت کنندگان.”

ACAC گفت: در آن مشغول به کار بود برای دریافت بازپرداخت برای ثبت نام کنندگان, حامیان مالی و غرفه داران–آن انتظار می رود حدود 300 تا جمع آوری کرده اند برای این رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>