ACA متصل به تعویق انداختن سی اجلاس


به نقل از coronavirus ملاحظات

ACA متصل می شود گفت: این تصمیم به تعویق انداختن آن سال 2020 سیاست اجلاس سران در واشنگتن در اواخر این ماه.

پس از بررسی دقیق با توجه به مرتبط ترین اطلاعات جدید ACA متصل تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن آن 27 سالانه اجلاس مارس 17-19 در واشنگتن دی سی انجام بخشی خود را برای کمک به جهانی سلامت جامعه و مبارزه با گسترش coronavirus” ارتباط گفت.

“این مایه تاسف است این اجلاس را نمی خواهد اتفاق می افتد در ماه مارس پس از مقدار زیادی برنامه ریزی و علاقه باور نکردنی از اعضای ما به دوباره پیوستن به ما در واشنگتن است. ما واقعا فکر می کنیم می تواند رفتن به آن را حتی در اوایل این هفته گفت: ACA متصل جمهور مت رقص لهستانی پولکا.

مرتبط با: Coronavirus لغو: چگونه شیوع بیماری مؤثر است انجمن جهانی رویدادهای

رقص لهستانی پولکا به اطلاع شرکت کنندگان در یک ایمیل به پنج شنبه (5 مارس) گفتن آنها را که پس از دو “بدون توقف” روز بررسی توسعه را در این ویروس گسترش آنها تا به حال به این نتیجه رسیدند “– در حال حاضر است که به سادگی زمان به نگه داشتن ما نشست.”

“[T]او آخرین 48 ساعت باید به وضوح و به سرعت در حال نشان از گسترش این ویروس بود بدتر اعضای ما و شرکت کنندگان در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران سفر و واشنگتن در حال آماده شدن برای اقدام سریع برای جلوگیری از انتقال COVID-19 در مجلس و رگولاتور’ دفاتر” رقص لهستانی پولکا گفت. “مقامات فدرال در حال حاضر شروع به کاهش دسترسی به دفاتر و جلوگیری از کارکنان خود را از شرکت در گروه بزرگی از توابع.”

سیاست صف انتظارنشسته بودند تعدادی از مقامات دولتی بالا از جمله از FCC.

اعلام شد تنها یک روز پس از FCC نشانه آن خواهد بود تعلیق کارکنان قبل از حضور گروه های بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>