ACLU فایل طرح دعوی در دادگاه برای اطمینان از پست الکترونیکی-در رای گیری در ایالت میسوری در طول همه گیر

برای بزرگنمایی کلیک کنید The ability to vote by mail in the midst of a pandemic is "common sense," according to the ACLU. - DONALD LEE PARDUE / FLICKR

در نور مطلق shitshow که ویسکانسین اولیه در اوایل این ماه که در آن بسیاری از کسانی که آرزو برای رای دادن مجبور شدند برای بیرون رفتن و انجام این کار در وسط یک جهانی همه گیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نیروهای با میسوری رای دهندگان حمایت ائتلاف به فایل طرح دعوی در دادگاه با هدف حفاظت از رای گیری غایب از طریق پست در ایالت میسوری است.

در بیانیه ای که منتشر شد بعد از ظهر جمعه میسوری را ACLU فصل اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه است که واصل از طرف NAACP میسوری لیگ زنان رای دهندگان از میسوری و افراد مختلف و به طور مستقیم مربوط به بی سابقه ای در معرض خطر ساخته شده توسط coronavirus.

“با توجه به COVID-19 شیوع اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا, ACLU of Missouri و میسوری رای دهندگان حمایت ائتلاف واصل طرح دعوی در دادگاه امروز به دنبال ایجاد غایب پست الکترونیکی-در انتخابات در دسترس به تمام رای دهندگان واجد شرایط در میسوری” بیانیه خوانده شده در بخش. “نیاز به رای دهندگان به حضور فیزیکی در سنتی حوزه های رأی گیری در طول COVID-19 pandemic — که در آن آنها خواهد بود تجمع و انتظار در خط با دیگران به منظور رای است که بر خلاف توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی و زندگی مردم در خطر است.”

با توجه به ACLU بسیاری از ایالت ها اجازه می دهد هر گونه واجد شرایط رای دهندگان به رای دادن از طریق پست در absentee ballot اگر آنها را انتخاب کنید در حالی که میسوری نیاز به کسانی که این کار را انجام دهید به ارائه مورد تایید عقل است. یکی از کسانی که به دلایل قابل قبول تلقی شده است “عدم صلاحیت و یا حبس به دلیل بیماری و یا ناتوانی جسمی.”

کت و شلوار و سپس با هدف روشن شدن اینکه آیا یا نه خود سلول با توجه به coronavirus نگرانی ها را زیر می گیرند که استدلال در نتیجه باز کردن پست الکترونیکی-در رای گیری تا به همه کسانی که تصمیم به دنبال نظر کارشناسان بهداشت و سیاستمداران به طور یکسان و ماندن در خانه “به منظور جلوگیری از مقیاس بزرگ حقوق مدنی و برای حفظ بهداشت عمومی است.”

کت و شلوار بیشتر اتهامات عنوان شده است که اجازه می دهد تا بدون بهانه پست الکترونیکی-در رای گیری و یا به حداقل درخواست مذکور قابل قبول بهانه ای برای بحران بهداشت و درمان در دست خواهد بود نقض میسوری قانون اساسی و دولت قوانین رای دادن.

“هیچ کس نباید مجبور به انتخاب بین ماندن امن و رای گیری” می نویسد: Sophia Lin Lakin معاون مدیر ACLU رای گیری حقوق پروژه. “گسترش absentee ballot دسترسی به همه ثبت نام رای دهندگان در این همه گیر است که یک عقل سلیم راه حل است که محافظت از سلامت مردم است و از حق خود برای رای دادن.”

این خواهید بود برای دیدن که در آن کت و شلوار می رود در ایالت میسوری است. آیا رای دهندگان حقوق مدنی کار کرده است در حمایت از جمهوری خواهان — مغلوب ساختن پیشی جستن خود را حتی پیشنهاد فقط در ماه گذشته است که جمهوری خواهان “هرگز” برنده انتخابات دوباره اگر آن را آسان تر ساخته شده برای بیشتر مردم به رای دادن. (در نور است که در واقع دولت خود تصمیم به قید وثیقه از بسته های پول در ایالات متحده خدمات پستی در میان همه گیر باید افزایش برخی ابرو.)

همان کسانی که نگرانی های سوخت مخالفان در ایالت ویسکانسین به این تصمیم به زور مردم را به رفتن به یک بیماری همه گیر و بازیگران خود را در رای گیری منتقدان ادعا که “R” طرف انباشته عرشه را به نفع خود با تلاش برای کاهش میزان مشارکت.

به اندازه کافی جالب نیست اگر بود که طرح آن کار نمی کند. حالا بیایید ببینید که چگونه همه چیز در میسوری.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>